Jump to content

Frank Lampard


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

14 minutes ago, Corto Maltese said:

Je l video neko kornere kako branimo, pod parolom pomozi Boze

Onaj drugi mi je dobar, ljudi izveli uveliko korner, naši ne znaju šta se dešava.

Pristup pičkast ali iskreno da je sa manje igrača u odbrani izašao, ne znam šta bi se desilo jer šta je Vini radio na svojoj strani je bilo ubijanje i Jamesa i Fofane. Čak je i Rodrygo sa druge strane napravio par problema sa utrčavanjima.

Ne znam eto, mogao je jedino izbaciti Sterlinga i Kovačića na poluvremenu i pudlaća nikako ne povesti, bolje da Hall igra u revanšu

Link to comment
Share on other sites

Ma ono je greška u postavljanju, Vinicius je sad što se tiče prodornosti sigurno rame uz rame sa Mbappeom. Ne možeš ti sa njim 1v1, a i kad ga stignu, njemu Benzema priđe odigraju dupli i haj ćao. To se mora zatvoriti.

Link to comment
Share on other sites

Glup je bio onaj karton Fofane na početku, tu smo ga dobro i popušili jer Fofana više nije smio u neki jači duel ući. 

9 minutes ago, Adi said:

Pa kad su nas napadali 90 minuta logično je da će nam praviti velike probleme. Da si napao ti njih, prepolovio bi broj situacija 1 na 1 Vinicius vs James ili Fofana.

Ali bi u tih nekoliko situacija Vini imao livadu pred sobom a kako je odigrao večeras, to bi me zabrinulo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kun Aguer0 said:

Glup je bio onaj karton Fofane na početku, tu smo ga dobro i popušili jer Fofana više nije smio u neki jači duel ući. 

Ali bi u tih nekoliko situacija Vini imao livadu pred sobom a kako je odigrao večeras, to bi me zabrinulo

Da, Dzejms je visio u odbrani stalno. A na livadi 1na1 protiv Vinisiusa je jako teško igrati. 

Link to comment
Share on other sites

Covjek se vratio i jedna od prvih izjava, kaze Sterling je svjetska klasa, mozda i najbolji krilni igrac na svijetu. 

Ozbiljan sam, evo potrazite taj citat i uvjerite se. Samo jedan od dokaza koliko covjek ne kuzi ovu igru, kao trener.

Sterling je zapravo obicna trkaca kokos, bezmozgovic kojeg je jedan Guardiola ucinio korisnim igracem u svom perfektnom sistemu. Pisao sam to i prije nego ce preci kad su me mnogi uvjeravali da dovodimo igracinu.

Link to comment
Share on other sites

Sta reci za njega osim da je jak na riječima, naloži navijače prije utakmice, podmaže fino, proda im lažnu nadu da ćemo odgovoriti zadatku veceras i onda jedna velika nula na kraju. 

Druže Lamparde istjeraj ovo do kraja, pokušaj nekako da ne ispadneš iz lige i tjeraj se i ti u tri kurca.

Link to comment
Share on other sites

Slegli su se malo utisci, pa da napisem koju.. 

Tebe Frence Lamparde treba da bude sramota imena i prezimena. Treba da te bude sramota nasledja. 

Ti si deo generacije ljudi koji su za ovaj klub ginuli povredjeni, bolesni, sa zavijenim glavama i krvavim kopackama ostavljali sebe na terenu i donosili nam slavu. 

Bio si u prvim redovima u Barseloni i u Minhenu kad ste životima branili grb koji nosite, i zlatnim slovima se upisali u istoriju Celsija. 

Kao takav imas dužnost i obavezu da i sada, kada si trener Celsija taj mentalitet sampiona prenosis na igrace koje vodis.

A sta si tu uradio? Izasli smo na teren sa pristupom kao da smo ekipa iz beton lige. Da te sad sretnem pljunuo bih te po sred face. 

Picko jedna, bruko! 

Mars iz kluba, sam podnesi ostavku ako iole dostojanstva imas. 

Nabijem te na kurac te nabijem da te nabijem! 

Nosi se u picku lepu materinu! 

Link to comment
Share on other sites

Al fakat ziva istina. Picka i to je prenio na igrace. Prije toga Potter svojim luzerskim mentalitetom a ovaj nastavio taktickim.

Nasa ekipa je prepuna talenta ali je lose vodjena. Svaki igrac osim Enza underperforma, ali doslovno. Zasto? Zato sto su prepusteni sami sebi, nema uigranih sablona, mindset im usadjen kukavicki jer su nam treneri kukavice. Ne znaju kad trebaju napasti kad stati na loptu, kad uci jako u duel, napraviti takticki faul ili izbiti loptu. Apsolutno su lose vodjeni i protiv ekipe kao sto je Real Madrid i to na Bernabe stadionu dobijes situaciju da je jedan Fofana pogubljen, pojeo ga pritisak i trener sa svojim pristupom i neznanjem i (ne)uputama mu je to samo jos vise otezao.

Glavni i odgovorni krivac za ovo sranje su Potter i Lampard. Mnogo losiji igraci od ovih nasih igraca igraju mnogo bolje jer su bolje vodjeni.

Primjer vam je upravo Sterling. Kada imas sistem koji je dobro poslozennkao sto to radi Guardiola, i igraci kao sto su Sterling izgledaju maestralno.

Mi dok ne nadjemo dobrog i prije svega hrabrog trenera koji gaji proaktivan fudbal a ne reaktivan, dakle koji gleda i vjeruje u svoju taktiku i sistem a ne radi prilagodbu protivniku, mi necemo biti zadovoljni i sretni.

Zato sve vise mislim da je Enrike taj trener kojeg trebamo dovesti. Igraj svoju igru pa kud puklo da puklo. Mani se prilagodjavanju protivnika pogotovo ako si bolja ekipa. 
 

Toliki luzerski mentalitet Pottera i takticko neznanje Lamparda i pickast pristup nisam u zivotu svom vidio.

Kod Murinja kad smo igrali uktradefanzivno makar su se igraci trudili, bacali na glavu, udarali protivnike.. sad imamo defanzivan pristup uz mlaku igru i nonsalanciju.

Majke mi, da mi Boehly da mjesto trenera niste svjesni kakvu bi im torturu radio nakog ovog meca.

Link to comment
Share on other sites

Chelsea have now failed to score in four consecutive games for the first time since December 1993.

Nisam znao gdje da postavim ovo pa evo neka bude ovdje.

Jednostavno ne mogu da vjerujem u ovaj podatak, cetiri utakmice u nizu da nismo postigli pogodak, CETIRI. Pa tim u borbi za opstanak u drugoj ligi ce zabiti barem jedan u ovoliko utakmica. Vidimo ovaj podatak i onda nalazimo, izmisljamo nacine da branimo nase fikuse skupa s trenerom. Bas smo dotakli skoro samo dno i da stvar bude gora mislim da mozemo potonuti jos dublje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Whisper said:

Slegli su se malo utisci, pa da napisem koju.. 

Tebe Frence Lamparde treba da bude sramota imena i prezimena. Treba da te bude sramota nasledja. 

Ti si deo generacije ljudi koji su za ovaj klub ginuli povredjeni, bolesni, sa zavijenim glavama i krvavim kopackama ostavljali sebe na terenu i donosili nam slavu. 

Bio si u prvim redovima u Barseloni i u Minhenu kad ste životima branili grb koji nosite, i zlatnim slovima se upisali u istoriju Celsija. 

Kao takav imas dužnost i obavezu da i sada, kada si trener Celsija taj mentalitet sampiona prenosis na igrace koje vodis.

A sta si tu uradio? Izasli smo na teren sa pristupom kao da smo ekipa iz beton lige. Da te sad sretnem pljunuo bih te po sred face. 

Picko jedna, bruko! 

Mars iz kluba, sam podnesi ostavku ako iole dostojanstva imas. 

Nabijem te na kurac te nabijem da te nabijem! 

Nosi se u picku lepu materinu! 

Plastični navijač bi da pljune najveću legendu kluba. Fuj. Kurcina si ti a ne navijač.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Whisper said:

Ti ili citaj tekst u celosti, ili me ne komentarisi. 

 

Pa pročitaj šta si napisao za legendu kluba. Fuj.

Kritiku je sasvim opravdano napisati ali ovo sto si ti napisao nije samo kritika nego i omalozavanje i vrijeđanje. On bi pljunuo legendu. Zamisli ti to. “Navijac” bi pljunuo najveću legendu kluba svih vremena. Navijac koji nikada uživo nije pogledao utakmicu niti je ikada imao ikakvog utjecaja niti je klub imao niti će imati ikakve koristi od tebe i sličnih a uzimate sebi za pravo da bi pljunuli legendu kluba kada bi ga sreli.

Link to comment
Share on other sites

Nije toliki problem šta se igra bunker, to je čak logično u ovoj situaciji kakvoj smo ove sezone ne možeš bolje, problem je kad bunker ide igrat trener kojemu je postavljanje obrane najslabija karika.

Trebali smo za caretaker uzet Big Sama pa da bar taj bunker postavi kako triba.

A ove prevelike drame koje se pišu na ovoj temi ne razumijem, nije da smo od Lamparda puno očekivali pa da sad triba nešto puno plakat. A i da je najbolji trener na svijetu ne bi u ovih tjedan dana bog zna što napravio. Tako da smanjite doživljaje.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Das ist Walter said:

Pa pročitaj šta si napisao za legendu kluba. Fuj.

Kritiku je sasvim opravdano napisati ali ovo sto si ti napisao nije samo kritika nego i omalozavanje i vrijeđanje. On bi pljunuo legendu. Zamisli ti to. “Navijac” bi pljunuo najveću legendu kluba svih vremena. Navijac koji nikada uživo nije pogledao utakmicu niti je ikada imao ikakvog utjecaja niti je klub imao niti će imati ikakve koristi od tebe i sličnih a uzimate sebi za pravo da bi pljunuli legendu kluba kada bi ga sreli.

A ko si ti da mi branis pravo na stav? 

Ko si ti da mi sudis? 

Osim ako nisi u boardu Clearlakea nemaš prava. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Whisper said:

A ko si ti da mi branis pravo na stav? 

Ko si ti da mi sudis? 

Osim ako nisi u boardu Clearlakea nemaš prava. 

Niti ti sudim niti ti šta branim, samo mi je nepojmljivo da se neko može nazivati navijačem a pljunuo bi u lice najveću legendu kluba. 
Svi oni koji te u ranije napisanom komentaru podržavaju neka otvore YouTube i neka pogledaju a to preporučujem i tebi, neki od video klipova Lampardovih utakmica za Chelsea. Brzo ste zaboravili sta je taj covjek, kojeg bi ti pljunuo u lice, uradio za Chelsea.

Link to comment
Share on other sites

Ma lamps je top 3 svih vremena, a i terry sam kaze da je to najbolji igrac u historiji. I evo tu se nađe neko da bi pljunio franka debilizam stvarno, da je takticno los to vec znamo, ali evo da su igraci u formi moglo je bit 2-0 u 5 min jučer ali nije, da imas courtoisa i real kepu sterlingov udarac uđe a benzemin gol ne postoji. Frank je usao u utakmicu sa mid blokom, koji bas nije odrađen ni približno jer je tu rupa između centralnog veznog i cb-ja prevelika i nedopustljivo je da cucurela tako izpada kod crvenog kartona i onda jos glup potez chilwella. Al dobro tu se nadje neko koji bi pljunio u franka, a on je najmanji problem sta se trenutno desava u klubu. Frank ce uvjek bit nasa legenda i zasluzio je postovanje, jedan velik gospodin i ovakve rijeci koje mozes vidjet tu na forumu to je stvarno bizarno. Moze se kritikovat i sve al ne tako debilski evo.

 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Frank Lampard

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...