Jump to content

Nogomet / Fudbal (generalna diskusija)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Koja glupost.

Pa normalno da ce Fifa i Uefa reagovati jer imaju takmicenja pod svojim okriljem. Ako hoces da se takmicis u tom takmicenju moras igrati po njihovim pravilima. Ako neces, eto im super liga svakako i neka se u njoj takmice.
 

A i domace lige su bile protiv osnivanja super lige.

Link to comment
Share on other sites

Pa bilo je pitanja kada će doći do sukoba mafijaških organizacija, čak mi je bilo malo i nejasno kako UEFA drži sve pod kontrolom. Iskreno briga me ko je na kojoj strani, mogu to posmatrati samo sa sportske strane, a to je da je koncept Superlige gori od ovog što imamo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Otišli su iz jedne krajnosti u drugu, kao što zapad sve odvede u krajnost. Iz krajnosti gdje je sudija nedodirljiv šta god da svira, do toga da se utakmice ponavljaju je je "neko tamo skontao da nije bio penal".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jedna od iritantnijih pojava u zadnje vrijeme u fudbalu je što se sport približio nekim influenserima, youtuberima, gejmerima, reperima i sličnim probisvijetima. A prednjači ovaj nekakav Speed. Ne pratim tu scenu, ali ponekad mi iskoči na internetu nešto o njima. Kad se taj pojavi uglavnom mi bude neprijatno gledati. Pozvalo ga na dodjelu Zlatne lopte, tamo neko proglašenje, svi aplaudiraju, on nešto ustao i dere se. Prilazio igračima, smarao ih. Upoznao Ronalda i valjao se po cesti kao kakav hajvan. I tim likovima se sve više pažnje daje pa ih zovu na Sky Sports da analiziraju, rangiraju najbolje golmane i sl. A u zadnje vrijeme ih pozivaju na humanitarne prijateljske utakmice. I taj stručnjak je na takvoj utakmici uklizao Kaki i mogao ga ozbiljnije povrijediti.

 

 

Volio bih kad bi Kun Aguer0 dao svoje mišljenje o ovoj pojavi. Radujem se unaprijed.

Link to comment
Share on other sites

Sreca njegova pa je Kaka poznat ko veliki vjernik. Mogu zamisliti da je recimo Roy Keanea ovako skrsio. 

Doduse ne bi ovaj mali smrdo smio prici Keaneu ni na 15 metara.

Elem, to su sve nuspojave i posljedice zaglupljenosti na drustvenim mrezama. Forumi su relikti proslosti, cudo je veliko da je ovaj nas forum opstao i opstaje evo vec 13 godina.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja naročito star, ali ove mlađe generacije što se lože na youtubere, influencere, šupljače kao što su ovaj ishowspeed, su apsolutno retardirane. Prvo, kriv je onaj koji pravi ovakve događaje, gdje se isti medijski prostor daje sportistima i streamerima, drugi krivci su sportisti koji se odazivaju na to i promovišu to i na kraju najveći krivac oni koji prave popularnim ove ljudi i oni sami.

U pozadini glavni krivci su moderni roditelji.

Link to comment
Share on other sites

Daj Boze da za nasih zivota dozivimo gledati jos jednog takvog u svetom nam dresu.

Kada je Didier odlazio rekao sam da takav napadac narednih 30 godina nece krociti Bridgeom. Za Edena se usudim reci da je to mozda i 50 godina. Neponovoljiv igrac, on se jednostavno igrao lopte.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ker said:

Nisam ni ja naročito star, ali ove mlađe generacije što se lože na youtubere, influencere, šupljače kao što su ovaj ishowspeed, su apsolutno retardirane. Prvo, kriv je onaj koji pravi ovakve događaje, gdje se isti medijski prostor daje sportistima i streamerima, drugi krivci su sportisti koji se odazivaju na to i promovišu to i na kraju najveći krivac oni koji prave popularnim ove ljudi i oni sami.

U pozadini glavni krivci su moderni roditelji.

 

takvo vrijeme doslo

daj sto vise gledanosti, i izvuci sto vise novca. a upravo je ovo recept za to.

gori su ovi igraci sto prihvataju igrati ove utakmice sa ovim debilima.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...