Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Ja sam isto satelit imao u opciji, ali to mi zahtjeva bušenje zidova i spuštanje kabla niz fasadu, s obzirom da mi kroz trenutnu kanalicu prolazi LAN kabl. Jedina opcija bi mi bila neki LAN/CAT kabl 2 u 1 koji bi bio debljine LAN kabla. Onda se navodno kupe CCAM kodovi za neke sitne pare i furaš sve satelitske kanale.

Svašta sam probao, a IPTV kineska lista od 25€ godišnje mi je najbolja opcija.

Link to comment
Share on other sites

Choose your sports membership and start watching instantly (nowtv.com)

 

može valjda da se podeli na tri dela, svi sky sport kanali, na tri uredjaja

meni je čak podržana i PS5 konzola, video sam da ima aplikacija

 

iskreno, mislim da satelit nije uopšte loša opcija ali mora se čovek iscimati, ne može ovako kao sad, samo platiš iz fotelje

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što PL odlazi sa Sport kluba jer sam navikao i jer sam oduvijek imao te programe. Sad je program na SK možda najlošiji ikada, od fudbala imaju samo Bundesligu, ostale 4 velike lige su na Areni, europska takmičenja, kao i domaće lige i reprezentativni fudbal. I u drugim sportovima je Arena u prednosti. Poslije Eurobasketa i Svjetskog u Kataru će ih svi odjaviti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, reLo said:

Pa imaš i Arenu cloud, legalno za 9€ mjesečno, ali samo na jednom uređaju.

Ko hoće legalno ima se naći. Ja volim nelegalno. :D

 

ma ja imam neki njihov box, meni uz internet televizija izadje oko 800 dinara mesečno (ovo je cena samo za tv), to je uz neki popust jel sam par puta hteo da raskinem ugovor pa su me tako zadržali

imam sve te kanale, normalno da palim kutiju samo kad je fudbal, ostale kanale osim arene i ne gledam

i to sam bezveze uzeo, samo zbog tog popusta, kao reko gledaću Čelzi u LŠ, nisam ja ni znao da će preći na arenu a eto tako mi se pogodilo

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, reLo said:

 

Ko hoće legalno ima se naći. Ja volim nelegalno. :D

e jesi našo za šta da se uvatiš, od nafte, cigareta, lekova, drva za ogrev, telefona, struje .... lista se nastavlja

pa daj pare majku mu da bar kao akademski gradjanin gledaš utakmicu 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, chiba said:

e jesi našo za šta da se uvatiš, od nafte, cigareta, lekova, drva za ogrev, telefona, struje .... lista se nastavlja

pa daj pare majku mu da bar kao akademski gradjanin gledaš utakmicu 

Akademski dajem pare za bolji net tako da mogu gledati HD stream bez problema i bez dodatnih plaćanja :D Koristim neke od minornih prednosti života u BiH :D Živjela piratizacija

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2022 at 6:47 PM, diablo_bih said:

Samo sto je arena cloud gora od besplatnog IPTVa, stopa, losa aplikacija, ne znam kakvom se logikom vode.

Kao korisnik Arena Clouda (imam to pored EON-a) moram se sloziti, slika uzas, aplikacija kao da je pravio student na kolokvijumu i pri tome nije zavrsio. Na sve to je i relativno skupo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mogu garantovati da bi Broja sa Lukakuovom ili Wernerovom minutažom napravio više od njih dvojice. Ali nije ime i zato je neće dobiti. I uvijek se u ovom klubu gledalo ko je veće ime i ko je više plaćen, a ne ko je korisniji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Adi said:

Ja mogu garantovati da bi Broja sa Lukakuovom ili Wernerovom minutažom napravio više od njih dvojice. Ali nije ime i zato je neće dobiti. I uvijek se u ovom klubu gledalo ko je veće ime i ko je više plaćen, a ne ko je korisniji.

U prevodu, gledalo se ko će prodati više dresova. Nažalost. I zato će Broja morati biti duplo bolji od ostalih da bi dobio minutažu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...