Jump to content

Euro 2016


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 480
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Engleskog izbornika treba objesiti zbog gluposti. Prva stvar, uopće ne zna naložiti ekipu da igra. Druga stvar, izbor igrača je bio katastrofalan. 

Cahillu nije mjesto u reprezentaciji, Hart nula od golmana, Barkley na klupi, a loÅ¡iji Sterling i Lallana u igri, Vardy ne igra, mislim wtf. S pravom se Gareth Bale rugao Englezima da se uvijek uzdižu na temelju ničega. 

 

 

Danas Hrvatska protiv Turske, nadam se da neće opet slaviti BoÅ¡njaci na ulicama Zenice i Sarajeva ako Turska pobijedi, vidjelo se pravo lice 2008. Zato mi je drago da gledaju Euro sa kauča ovaj put. Jači smo i bolji i moramo dobiti. 

Link to comment
Share on other sites

IzvukoÅ¡e se braća pravoslavna Rusi, Bog je podario i malo veselja napaćenom narodu i nadamo se da će nastaviti da ih/nas (poÅ¡to smo jedno naravno) blagosilja. U ime Oca, Sina i Svetoga Duha. Amin. 

Link to comment
Share on other sites

Navijam ja za Hrvatsku kao i vecina ljudi u BiH. Ovi sto su za Tursku zive u mjestima gdje su konstantno okruzeni nacionalnim nabojem i mrznjom od druge strane, koja nipodastava drzavu u kojoj zive i rade. Turska ne interesuje nikog i to bi se vidjelo samo da smo se i mi plasirali.
Link to comment
Share on other sites

Jel to neko upravo Tursku sa povrÅ¡inom od preko 780 hiljada kvadratnih kilometara, preko 77 miliona stanovnika i BDP-om od 10,971.66 dolara nazvao prčijom hahahahahha?

 

Ne, krivo si shvatio, Hrvatsku sam nazavao prčijom jer to i jest prčija, Mamićeva prčija...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...