Jump to content

Euro 2016


Caeruleus

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Postova 480
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 1 month later...
Ja nit navijam za tursku nit bilo koju picku materinu. Samo me nervira, sta ti smeta ako neko od nas bosnjoka navija za tursku, jer smo bratske zemlje. Boli te kurac jarane, nije tvoj problem i nije ti post bio na mjestu. Spletom okolnosti sam gledao turke veceras i dobri su bili. A arda je bio odlican i to je sve. A grci su moja braca u basketu pa sta koga boli tuki... Cccc Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Pazi ga sto se nalozio, smiri se, pozlice ti. U pravu si i boli me kurac, samo je to toliko jadno da to nije normalno (navijati iz fudbalskih razloga da, ali navijati za sve drzave koje su vecinski iste vjere kao i ti/mi je smijesno).

 

I ko je rekao da mi smeta? Jos si se i gledanjem u kuglu poceo baviti?

Link to comment
Share on other sites

Ako je glupo navijati za neku drugu državu onda je glupo navijati i za neki strani klub. Nigdje veze.
Ja uvijek navijam za Tursku, Hrvatsku, Englesku i Belgiju (kad ne igraju protiv nas) a posebno kada igraju protiv Španije, Francuske i Izraela to se podrazumjeva. Ne simpatišem Bugare, Rumune, Ukrajince, Dance.


Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja pogan, nego tvoj mozak očigledno nema dovoljno materijala da skonta jednu osnovnu stvar koju ponavljam konstantno. 

 

Ko je rekao da je ružno simpatisati drugu zemlju? 

 

Kažem da je jadno navijati u fudbalu za neke druge zemlje samo jer su iste vjere (druga stvar je iz fudbalskih razloga). Hrpa je i Srba koji navijaju za Rusiju, Ukrajinu, Grčku itd samo iz tog razloga, a to izgleda radite i vi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...