Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

Ali Maatsen cak nije ni igrao levog beka u pripremama, malo cudno da zele tako lako da ga se rese. Vidim istice mu ugovor naredne godine, mozda i on ne zeli da produzi s obzirom na to kako su mnogi pre njega zavrsili i setali se sa pozajmice na pozajmicu.

Gallagheru bih isto dao priliku da se iskupi ove sezone, jedino da neki klub dodje sa ponudom od 50 milki onda nek ide. Ja vise ne znam ko su nam vezni igraci, Caicedo, Enzo? Onaj Lavia je vezni igrac, ali koja pamet da pljunes 50 milki za tinejdzera iz Championshipa (znam igrao je Soton prosle sezone u PL) i prodas coveka koji ima par sezona u nogama vec.

Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2023 at 8:33 PM, ker said:

Crnac, ima kikice/dredove i ima manje od 23 godine.

edit: sad vidim da je ovaj povrijeđen, znači imamo tendenciju i ka povrijeđenima, nkunku, madueke, fofana itd.

Da se ne ponavljam i ovaj iz Lyona upada u opis.

Suvišno je dodavati još talenata, mislim da bi mogli malo iskulirati sa sumanutim dovođenjem jer prvo što imamo svojih talenata koje gledamo da utopimo i drugo što nam je stvarno dosta mladih igrača koji ne mogu momentalno da ponude kvalitet koji nam treba za vrh tabele.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da vidim Caiceda i Laviu. Potrositi skoro 200 miliona na njih dvojicu veliki je rizik. Nadam se da ce nam se to isplatiti i da ce obojica opravdati ulozeno.

Sad imamo sredinu terena fino pokrivenu. Cak mozemo jednog od dvojice mladica dati na posudbu. Mada vjerujem da ce se ici na peglanje knjiga prodajom Galagera. Isto je i sa Hallom. 

Na kraju najglupljim potezom ljeta (posudba Kepe) doveli smo se u situaciju da nam sada jos treba jedan golman. Necemo valjda na Betinelliju ostati.

 

Link to comment
Share on other sites

Srecan okolnost ovog prelaznog roka je Poketinjo i sta verujem da ce igracima naci zicu i pravo mesto. Ako kola krenu nizbrdo bicemo u velikom problemu. 

Mimo svega, ocena prelaznog roka, za sada, je 3 od 10. Ovi poslednji transferi su samo dokaz da niti imamo kompas niti blagu predstavu sta radimo i gde idemo. Bacamo pare uludo, ne znamo ko nam treba a ko ne, ne znamo sta hocemo da postignemo, i polako djavo dolazi po svoje (uefa istrazitelji) 

Da li i u kojoj meri ce na terenu to biti kompenzovano ne znam ali znam da ce nova sranja kad tad da izbiju na videlo. 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...