Jump to content

Reprezentacije, lige i klubovi u regiji


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Sutra kljuÄna utakmica za nas i za Bih :D Sutra Hrvatska vjerojatno u ovom sastavu:

Pletikosa – Ćorluka, Lovren, Šimunić, Strinić – Mandžukić, Modrić, Vukojević, KranjÄar – Eduardo - Jelavić (Kalinić). Vjerojatno 4-4-1-1, Dudu kao povućeni napadaÄ

Još jedna je varijanta 4-2-3-1, gdje bi ManÄ‘ukić bio desno,Perišić lijevo,KranjÄar u sredini, a Vukojević i Modrić defenzivni veznjaci.

Link to comment
Share on other sites

Ovi neredi u Sarajevu su dno dna i sramota da ne može biti veća. Torcida iz BiH išla s namjerom da pravi nerede po Sarajevu, a ja imam informacije iz prve ruke od prijatelja, navijaÄa Hajduka iz Mostara. Šta reći nego da je vidljivo da se pokušavaju stvoriti umjetne netrepljeviosti samo da bi se kao pokazalo kako je kao BH nogometna liga nemoguća, a o regionalnoj balkanskoj da i ne govorimo. E ja bi sada namjerno oformio balkansku ligu, ali bi da odradio sljedeće:

- Zabranio dolazak gostujućih navijaÄa

- PojaÄao policijske mjere

- Uveo drakonske kazne klubovima za moguće nerede

Pa bi vi vidjeli, nikad nereda ne bi bilo i sve bi funkcioniralo kako treba.

Link to comment
Share on other sites

ovi kazini s torcidom i manijacima su novinarsko preseravanje, kao prvo imam informaciju od clanova obje navijacke skupine da su 95% te "torcide" bili hercegovci koji misle da su hrvati, tocnije, primitivci ultras zrinjski i skripari siroki brijeg, poznato je da je splitska torcida u dobrim odnosima sa manijacima tako da...suplje price

Link to comment
Share on other sites

Srbija mora uzeti sva tri boda na gostovanju u Sloveniji koja je izgubila sanse za plasman na Euro nadam se dobrom rezultatu i da idem gledati utakmicu baraza u Beogradu :D :D :D

Iskreno, mislim da nećete uspjeti u Mariboru. Slovenija, nije u najboljem izdanju ove kvalifikacije, ali su i dalje opasni. Timski igraju, imaju nekoliko dobrih igraÄa. Sve je moguće, ali ja mislim da ste trebali se vadit negjde drugo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...