Jump to content

Reprezentacije, lige i klubovi u regiji


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Novi izbornik hrvatske reprezentacije je Ante Čačić. Ako je do sada bilo ikakvih dvojbi, sada ih više nema - reprezentacija je i službeno postala privatna prčija Zdravka Mamića.

 

Vidim dosta ljudi odjebava reprezentaciju kao što su i BBB-i odjebali Dinamo. Pitam se hoće li uskoro uopće biti ljudi na tribinama.

Ja ću osobno pratiti utakmice preko TV-a, ali moram reći da sam postao ravnodušan. Teško je navijati za nešto što je unutar nekoliko godina od narodnog postalo privatno. Do toga je nažalost došlo.

Link to comment
Share on other sites

Novi izbornik hrvatske reprezentacije je Ante Čačić. Ako je do sada bilo ikakvih dvojbi, sada ih više nema - reprezentacija je i službeno postala privatna prčija Zdravka Mamića.

 

Vidim dosta ljudi odjebava reprezentaciju kao što su i BBB-i odjebali Dinamo. Pitam se hoće li uskoro uopće biti ljudi na tribinama.

Ja ću osobno pratiti utakmice preko TV-a, ali moram reći da sam postao ravnodušan. Teško je navijati za nešto što je unutar nekoliko godina od narodnog postalo privatno. Do toga je nažalost došlo.

Slazem se,jebemti 2008 sam plakao za repkom,a sada cista kurcobolja kada vidim tko vodi ovaj savez.Mamiceva prcija ali toplo se nadam da nece ni on jos dugo.

Link to comment
Share on other sites

Trenutno stanje na tabeli (BiH Premier League):

 

lspd1.png

 

[hr]

 

Po mom mišljenju mislim da će Velež zasigurno ispasti, imaju velikih problema, ne pružaju nikakvu igru. Prošlu sezonu su bili na 9. mjestu i ja iskreno nisam očekivao da će doći u ovu situaciju. Opet kažem zasigurno su drugoligaši i žao mi je zbog toga jer su uvijek bili negdje na sredini tabele.

 

Što se tiče ostalih ekipa, komentirati ću samo tim Doboj Kakanj koji je ušao ove sezone i jako dobru igru pružao s obzirom da su nadigrali Željezničara i izvukli su gotov većinu utakmica X. Bilo bi mi žao da ispadnu ove sezone jer bih ih volio vidjeti i sledeću sezonu dok stanu na noge i naviknu se na ovu ligu.

Link to comment
Share on other sites

Di je ta 2008... Onda smo imali kult reprezentacije. U centru mog grada bile su velike tribine i pratio se EURO. Izgubili od Turske i išao kući suznih očiju.
Danas da bih pustio suzu zbog ove sprdačine, nema šanse.

Malo je reci suzu pustio.Jecao sam 3 dana nakon onog poraza,ali doslovce jecao a od kada je Bilic otisao i Suker uzjasio nema vise takvog zara u pracenju repke.
Link to comment
Share on other sites

Nema sta horde zla su izmislie navijanje za grobare. Hahaaha jel cuo iko za njih u evropi uopste.. LololololHz ni u bosni nisu najjace, pa manijaci su za njih delijeSloboda bi dala dva al primila bi isto dva hehe a az alkmar bi dao dva a primio tri hehehe

Samo se tjesi, uze vam Crvena Zvijezda tiulu.
Link to comment
Share on other sites

bujrum  neka se i iz Slobode prikljuce proslavi u Titovoj ulici

vi ste meni simpa, prosle godine u zadnjoj utakmici na kosevu dobacivali, bice zeljo kurac sampion ;)

hamco jesi bio tu? jesi vidio atmosfere i jebačine

Nisam spaha bio,ne idem ja nikad na gostujuce utakmice,a i na domacim nisam na svakoj.
Sloboda ne voli Zelju iz razloga sto su u sezoni kada je Sloboda ispala,namjerno pustili(prodali) utakmicu sto je rezultiralo ispadanjem Slobode u drugu ligu.
Nije da nesto volimo i Sarajevo kao klub,dok smo sa Zenicom i njihovim navijacima najbolji,jedni druge uvijek podrzavaju,prije utakmica se cak okupljaju zajedno,sto je kod nas barem stvarno tesko tako nesto vidjeti.

Link to comment
Share on other sites

Grobari na treningu: Partizane, uz tebe smo!

 

 

Najvatrenije pristalice crno-belih uputile reči ohrabrenja Zoranu Milinkoviću i igračima

 

Pesma Grobara na večernjem treningu Partizana. I ne samo to: već i podrška treneru Zoranu Milinkoviću i fudbalerima crno-belih posle dva loša rezultata u Superligi Srbije, kojima je zaostatak za Crvenom zvezdom povećan na deset bodova.

 

Doduše, uz utakmicu manje. A upravo pred taj dva puta odlagani susret sa Radom, najvatrenije pristalice Parnog valjka osetile su potrebu da stanu uz ekipu, zbog čega su posetile trening kompleks srpskog prvaka.

 

Navijači Partizana su se pre početka treninga sastali sa šefom struke Zoranom Milinkovićem, kao i fudbalerima, otvoreno razgovaralo o problemima u kojima se nalaze Saša Ilić i njegovi drugovi.
 

Navijači su igračima predočili čime nisu bili zadovoljni u poslednje vreme, ali su im – kao i treneru Milinkoviću – na kraju sastanka uputili reči ohrabrenja i stavili do znanja da i dalje uživaju njihovu podršku.
 

Sastanku i kasnijem treningu u „Zemunelu“ prisustovali su i čelnici kluba: generalni direktor Miloš Vazura, te potpredsednici Vojislav Nedić i Milorad Vučelić.

 

Razgovarali su i oni sa igračima i trenerom, još jednom ponovili da Milinković ima poverenje uprave i složili se u oceni da bi od meča sa Radom trebalo da krene pobednička serija Partizana u prvenstvu.

 

Zaostala utakmica šestog kola Partizan – Rad na programu je u sredu od 18.30 u Humskoj 1.

Link to comment
Share on other sites

"...ne volim Želju zato što su prodali utakmicu i tako ispade Sloboda."

 

Pa čekajte, imali ste čitavu Božiju sezonu da promjenite igru u ekipi, imali ste dosta vremena da razmiÅ¡ljate o mogućnostima ispadanja iz lige. Hoćete reći da ste o Željezničaru ovisili? Pa boga ti, nije Željo gubio utakmice za vas. VaÅ¡i igrači su vas doveli do toga da morate ispasti, i sada Å¡to Želji ne trebaju bodovi mi moramo pobjediti da vi ne bi ispali? Ne mozete kriviti druge zbog vaseg neuspjeha. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...