Jump to content

Miralem Pjanić (Bosna i Hercegovina, 1990)


EdvinTB

Recommended Posts

  • Postova 142
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1356094092' post='95918']
Sto se Engleza tice...
Adam Johnson je bio idealna meta, dok je bio u CIty-u.
Interesovanje za Walcotta je toliko veliko prevashodno iz razloga sto je Englez.
Ja bih ipak trecu opciju, a to je forsiranje Feruza. Decko je identican tip igraca kao Stooge. Spic sa svim kvalitetima krila.
Mislim da bi bilo najbolje kada bi on stasavao sa prvim timom, jer je izuzetan talenat.
[/quote]

Volio bi i ja vidjeti Feruza, ali ocito da to kod Rafe nece ici, pa otvoreno je rekao da vise vjeruje starijim igracima, on ce i Oscara poslati na klupu a kamo li da Feruzu da sansu.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnuBis.' timestamp='1356094572' post='95925']
Volio bi i ja vidjeti Feruza, ali ocito da to kod Rafe nece ici, pa otvoreno je rekao da vise vjeruje starijim igracima, on ce i Oscara poslati na klupu a kamo li da Feruzu da sansu.
[/quote]

Sa Rafom se rastajemo u junu, valjda ce neko pametniji doci na njegovo mesto.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='CFC1905' timestamp='1356052350' post='95876']
Ajde odi spavat. [b]Modric je toliko podcijenjen a Pjanic precjenjen da je to cudo jedno[/b].
Dovoljno o Modricu govori to da ga je goal.com uvrstio u idealnih 11 dosadasnjeg dijela Primere, a i sama cinjenica da ga je Jose toliko zelio da je cijelo ljeto pregovarao dovoljno govori o Modricu.
[/quote]

Nadam se da si pogriješio kod ovoga precijenjen i podcijenjen, pošto logičnije bi bilo da je obrnuto. A ako nisi pogriješio, ako si stvarno htio to napisati, onda ti jarane nemaš pojma (bez ljutnje)..
Link to comment
Share on other sites

[quote name='CFC1905' timestamp='1356052350' post='95876']
Ajde odi spavat. Modric je toliko podcijenjen a Pjanic precjenjen da je to cudo jedno.
Dovoljno o Modricu govori to da ga je goal.com uvrstio u idealnih 11 dosadasnjeg dijela Primere, a i sama cinjenica da ga je Jose toliko zelio da je cijelo ljeto pregovarao dovoljno govori o Modricu.
[/quote]
[quote name='CFC1905' timestamp='1356052350' post='95876']
Ajde odi spavat. Modric je toliko podcijenjen a Pjanic precjenjen da je to cudo jedno.
Dovoljno o Modricu govori to da ga je goal.com uvrstio u idealnih 11 dosadasnjeg dijela Primere, a i sama cinjenica da ga je Jose toliko zelio da je cijelo ljeto pregovarao dovoljno govori o Modricu.
[/quote]Pjanic kada je izbacivao taj Real svojim golovima u LP taj Modric je vozio tutu u rikverc,tj nigdje ga nije bilo kao ni sada i taj Modric je precjenjen,a po sportskim novinama u Hrvatskoj on je najbolji igrac na svijetu,nigdje veze.

[quote name='BluesForever' timestamp='1356108955' post='95946']
Pjanic kada je izbacivao taj Real svojim golovima na Bernabeu u LP taj Modric je vozio tutu u rikverc,tj nigdje ga nije bilo kao ni sada i taj Modric je precjenjen,a po sportskim novinama u Hrvatskoj on je najbolji igrac na svijetu,nigdje veze.
[/quote]

[quote name='CFC1905' timestamp='1356052350' post='95876']
Ajde odi spavat. Modric je toliko podcijenjen a Pjanic precjenjen da je to cudo jedno.
Dovoljno o Modricu govori to da ga je goal.com uvrstio u idealnih 11 dosadasnjeg dijela Primere, a i sama cinjenica da ga je Jose toliko zelio da je cijelo ljeto pregovarao dovoljno govori o Modricu.
[/quote]Pjanic kada je izbacivao taj Real svojim golovima na Bernabeu u LP taj Modric je vozio tutu u rikverc,tj nigdje ga nije bilo kao ni sada i taj Modric je precjenjen,a po sportskim novinama u Hrvatskoj on je najbolji igrac na svijetu,nigdje veze.
Link to comment
Share on other sites

Malo sam se ja krivo izrazio. 2 sata bila ja popio malo. Nisam to tio tako reć. Uglavnom mislio sam reć da je Modrić bolji nego što svi smatraju, većina ljudi govore da on pojma nema. To je bila bit. A većina ih također govori za Pjanića da je svjetska klasa samo zato što je Bosanac. :D Iako je Mirke odličan igrač, ne sporim ja to.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='CFC1905' timestamp='1356115932' post='95956']
Malo sam se ja krivo izrazio. 2 sata bila ja popio malo. Nisam to tio tako reć. Uglavnom mislio sam reć da je Modrić bolji nego što svi smatraju, većina ljudi govore da on pojma nema. To je bila bit. A većina ih također govori za Pjanića da je svjetska klasa samo zato što je Bosanac. :D Iako je Mirke odličan igrač, ne sporim ja to.
[/quote]Pa dobro Luka ima više iskustva ali Mirke je mlađi i mogao bi biti i bolji igrač od Luke ;)
Link to comment
Share on other sites

Šta Luka radi u ovoj temi majko mila. Nepotrebna usporedba njih dvojice jer realno Luka je zasad institucija trenutno za Mikija, ali niko ne kaže da Miki neće biti bolji jednog dana, ali jedan u Real Madridu drugi u Romi pa ti gledaj, a što se tiče da Luka nije standardan u Realu to je glupost, jer nitko tamo nije standardan osim Casillasa i Ronalda, a u vezi je malo Luka u sastavu, malo Ozil, Khedira, Kaka, Xabi...
Link to comment
Share on other sites

Jebo vas Modrić. Prestanite spammati.

Što se Mireta tiče, po meni je on odličan igrač. Ima sjajan pregled igre, tehniku, šut, pas. "Problem" je jedino u Joshu i Kevinu. I oni imaju sve to, a usput mlađi su i imaju potencijala postati istinske nogometne veličine. Kada bih znao da uprava neće računati na njih dvojicu, bez razmišljanja bih doveo Pjanića. Ovako, iako je, kažem, odličan igrač, ne bih se želio odreći dvojice također odličnih igrača koji su već u našem klubu i zato, trenutno, NE Pjaniću.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

How yes no ja ti kažem kako je meni kada sam ga gledao, a gledam često Serie a, samo što u zadnje vrijeme nisam baš nešto Romu gledo, tako da ne znam je li sada što bolji, ali kako je bilo meni nije za Chelsea, imamo KDB-a i više tu ne treba dovodit nikog jer dolazi i Essien, a sad što ti ne želiš prihvatit nečije mišljenje jer ti se ne sviđa to je druga stvar

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Miralem Pjanić (Bosna i Hercegovina, 1990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...