Jump to content

Miralem Pjanić (Bosna i Hercegovina, 1990)


EdvinTB

Recommended Posts

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1355937380' post='95506']
I vi stvarno mislite da ce 4 playmakera moci da funkcionisu zajedno :-?
Mozda na FMu....
[/quote]

Može i na PES-u

Kod mene igraju

------------Oscar------------
Marin----------------Hazard
--------------Mata------------

I malo je reći da dobijam po 8-0.
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 142
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1355937380' post='95506']
I vi stvarno mislite da ce 4 playmakera moci da funkcionisu zajedno :-?
Mozda na FMu....
[/quote]pa nece svi dobiti ulogu play-a

pjanic i neko od trojca nek diriguje igru ovi su tu kako bi ubacivali i davali golove :P
Link to comment
Share on other sites

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1355937380' post='95506']
I vi stvarno mislite da ce 4 playmakera moci da funkcionisu zajedno :-?
Mozda na FMu....
[/quote]
Pa prije smo se zalili sto nemamo pravo playmakera a sad se zalimo sto ih imamo previse..
Tu veza samo dobija na kreativnosti ali gubi na cvrstini ali mislim da to uigrana odbrana i sjajni DM mogu nadomjestit.
Link to comment
Share on other sites

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1355937380' post='95506']
I vi stvarno mislite da ce 4 playmakera moci da funkcionisu zajedno :-?
Mozda na FMu....
[/quote]

Kakva 4 pleymakera?? Nas jedini playmaker je Mata koji se nazalost mora vratiti po loptu nazad da bi se akcija napravila... Mi nemamo pravog i kvalitetnog CMa koji moze pokrenuti akciju... Mata, Oscar, Hazard, svi oni igraju ofanzivno dok je Pjanic CM. Ako si kada gledao BiH shvatio bi da je on glavni igrac reprezentacije, onaj od koga krece skoro svaki napad... (a tek su mu 22 godine)..
Ono sto je Xavi u Spaniji i Barci, Pjanic je u BiH i Romi...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='reLo' timestamp='1355937735' post='95507']
Može i na PES-u

Kod mene igraju

------------Oscar------------
Marin----------------Hazard
--------------Mata------------

I malo je reći da dobijam po 8-0.
[/quote]

Kad igras na begineru :P
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Semir' timestamp='1355942380' post='95528']
Kad igras na begineru :P
[/quote]

[img]http://i.imgur.com/24Cxb.jpg[/img]

Najveći level, 10 minuta meč.
Mada, moram se pohvaliti da mi je sve i jedan igrač crven, a Mata-Oscar-Ramires su po 109.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='reLo' timestamp='1355942633' post='95530']
[img]http://i.imgur.com/24Cxb.jpg[/img]

Najveći level, 10 minuta meč.
Mada, moram se pohvaliti da mi je sve i jedan igrač crven, a Mata-Oscar-Ramires su po 109.
[/quote]
Sta to ti igras na kontre ?
Kako to da ti je posjed "samo" 48%,mislim ako se uzme u obzir da si zabio 11 golova.Mora da si pravo konkretan i uigran pa sa tako malo lopte u nogama zabijes 11 golova.
Ja znam imati posjed i preko 70% pa izgubim.Ljudi se zatvore pa hop kontra i gol.
Odosmo mi u OFF.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='VahaCFC' timestamp='1355943264' post='95536']
Sta to ti igras na kontre ?
Kako to da ti je posjed "samo" 48%,mislim ako se uzme u obzir da si zabio 11 golova.Mora da si pravo konkretan i uigran pa sa tako malo lopte u nogama zabijes 11 golova.
Ja znam imati posjed i preko 70% pa izgubim.Ljudi se zatvore pa hop kontra i gol.
Odosmo mi u OFF.
[/quote]

Nikad ja nemam posjed veći od 55%... Tj. u 90% utakmica posjed mi je ispod 50%... Taktika mi je jednostavna: Dugi pas sa sredine terena prema narpijed, gdje ga pokupi napadač i ide sam na golmana (pošto je brz), ili dug pas na krilo, tamo Hazard desno ili Marin lijevo uđu u 16-erac, dodavanje u sredinu i gol... Nikada nisam imao neke akcije niti igrao na akcije, kod mene se svaki gol dešava nakon samo 3-4 pasa.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='reLo' timestamp='1355943464' post='95539']
Nikad ja nemam posjed veći od 55%... Tj. u 90% utakmica posjed mi je ispod 50%... Taktika mi je jednostavna: Dugi pas sa sredine terena prema narpijed, gdje ga pokupi napadač i ide sam na golmana (pošto je brz), ili dug pas na krilo, tamo Hazard desno ili Marin lijevo uđu u 16-erac, dodavanje u sredinu i gol... Nikada nisam imao neke akcije niti igrao na akcije, kod mene se svaki gol dešava nakon samo 3-4 pasa.
[/quote]
A inace to je teme Kako dati gol na Pes-u .

ZA koliko bi dala Roma Pjanketa ?
Link to comment
Share on other sites

[quote name='reLo' timestamp='1355942633' post='95530']
[img]http://i.imgur.com/24Cxb.jpg[/img]

Najveći level, 10 minuta meč.
Mada, moram se pohvaliti da mi je sve i jedan igrač crven, a Mata-Oscar-Ramires su po 109.
[/quote]

Vadi te to sto se znas dodavat, i sto imas malo izgubljenih lopti.. Torres najbolji stijelac? hahaahahahhah :P
Link to comment
Share on other sites

evo jedan lijep video od prije 2 godine kada je igrao u Lyonu.

http://www.youtube.com/watch?v=84Quiy8VJrw

Evo jos jedan video kada je samo sa 17, 18 godina bio glavni igrac tadasnjeg Francuskog prvoligasa Metza.
Video ispod je finale kupa izmedju Lyona i Metza u kojem je Pjanic proglasen igracem utakmce a izgubili su 1:0 golom Benzeme...

http://www.youtube.com/watch?v=y_9R0qOWhlI
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BluesForever' timestamp='1355954694' post='95634']
Neznan kako nisi cuo za Pjanica,mnogo bolji od tog Modrica sigurno. ;)
[/quote]
Ajde odi spavat. Modric je toliko podcijenjen a Pjanic precjenjen da je to cudo jedno.
Dovoljno o Modricu govori to da ga je goal.com uvrstio u idealnih 11 dosadasnjeg dijela Primere, a i sama cinjenica da ga je Jose toliko zelio da je cijelo ljeto pregovarao dovoljno govori o Modricu.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='CFC1905' timestamp='1356052350' post='95876']
Ajde odi spavat. Modric je toliko podcijenjen a Pjanic precjenjen da je to cudo jedno.
Dovoljno o Modricu govori to da ga je goal.com uvrstio u idealnih 11 dosadasnjeg dijela Primere, a i sama cinjenica da ga je Jose toliko zelio da je cijelo ljeto pregovarao dovoljno govori o Modricu.
[/quote]

Modric vrijedi 40 miliona i on je podcijenjen a Pjanic 3 puta manje i on je precijenjen. E pa stvarnoo :r
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zero-cooL' timestamp='1356088881' post='95897']
Modric vrijedi 40 miliona i on je podcijenjen a Pjanic 3 puta manje i on je precijenjen. E pa stvarnoo :r
[/quote]podcijenjen je modric, vrijedi on 72 miliona a za pjanica nebi dao ni 300 hiljada "maraka".
Link to comment
Share on other sites

E pa Dejan Stankovic je Bog za obojicu #-o

Besmislena vam je rasprava.

A sto se jacanje pozicije tice, Oscar je CM. Na kraju sezone se vraca i Kevin, a verovatno i Josh, tako da je Pjanic nepotrebno gomilanje.
Prica o 12 miliona funti je cista glupost, Roma ga nece dati ispod 20 miliona.
U ovom trenutku je potrebnije i isplativije dovesti zadnjeg veznog/kreativca.
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim ja na podcjenjivanje što se cijene tiče. Modriću se zamjera što nema više asistencija i golova. Modriću to nije uloga u timu, i skoro svi govore da je Modrić loš igrač, da nije za Real bla bla. Nipošto, Modrić je klasa od igrača, i ovime ne govorim da je Pjanić loš, daleko od toga. ;)
Link to comment
Share on other sites

Mislim da od Pjanica nema nista bezveze se raspravljete, pa zar stvarno mislite da nam treba taj profil igraca ( ne osporavam njegov kvalitet) imamo u vezi toliko kvalitetnih igraca plus na pozajmnicama, zna i uprava gdje ne stima tako da nece sigurno kupovati i skupo placati igrace koji nisu potrebni, a jos ako ode Sturridge mora se dovesti jedan Englez, plus napadac i zadnji vezni koje su vec najavili da ce kupiti, to je vec 3 igraca koja ce kostati sigurno bar po 20 miliona, tako da sam 100% siguran da nam ne dolazi Pjanic.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnuBis.' timestamp='1356093678' post='95915']
Mislim da od Pjanica nema nista bezveze se raspravljete, pa zar stvarno mislite da nam treba taj profil igraca ( ne osporavam njegov kvalitet) imamo u vezi toliko kvalitetnih igraca plus na pozajmnicama, zna i uprava gdje ne stima tako da nece sigurno kupovati i skupo placati igrace koji nisu potrebni, a jos ako ode Sturridge mora se dovesti jedan Englez, plus napadac i zadnji vezni koje su vec najavili da ce kupiti, to je vec 3 igraca koja ce kostati sigurno bar po 20 miliona, tako da sam 100% siguran da nam ne dolazi Pjanic.
[/quote]

Sto se Engleza tice...
Adam Johnson je bio idealna meta, dok je bio u CIty-u.
Interesovanje za Walcotta je toliko veliko prevashodno iz razloga sto je Englez.
Ja bih ipak trecu opciju, a to je forsiranje Feruza. Decko je identican tip igraca kao Stooge. Spic sa svim kvalitetima krila.
Mislim da bi bilo najbolje kada bi on stasavao sa prvim timom, jer je izuzetan talenat.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Miralem Pjanić (Bosna i Hercegovina, 1990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...