Jump to content

Predsezona


Recommended Posts

potpuno nepotreban prekrsaj Ivanovica,svi znamo kakav je majstor za slobodne udarce,prelijep gol je postigao, Lukakua i ne brojim da igra nije dotaknuo loptu,prepustili smo im sredinu terena da oni dominiraju a oni imaju jako dobar vezni red,sigurno bolji od naseg i lakse dolaze u gol priliku,na poluvremenu izvrsiti neke izmjene i probati dati gol.

Link to comment
Share on other sites

Ništa posebno bilo. Real odigrao kako zna, na inspiraciju Ronalda dobili. Mi s druge strane isto igrali dobro, zamjerke Lukakuu koji je bio debelo najgori ma terenu. Dobro reče Mou, ovo je prijateljska i priča tu završava. Ovaj Real je kao i mi, favorit za osvajanje domaće titule.

Link to comment
Share on other sites

Ne volim kad Chelsea gubi, al nisam ni preterano razocaran. Mourinho jos u Aziji, prilikom povrede Lamparda izjavio da se nece rizikovati ni sa jednim povredjenim igracem, i to je do kraja ispostovano. 
Svi koji su spremni su igrali, video je Mou ko koliko moze, sad ostaje generalna proba protiv Rome, za koju verujem da ce izvesti najjaci sastav. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Sad je najbolje traziti izgovor. I Realu je predsezonska pa nisu izostavili svog najboljeg igraca. Mata se uopste nije naigrao ove predsezone.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

 

Covjek je nedavno izjavio da u posljednjih 5-6 godina svoje karijere nije imao vise od 2 sedmice odmora i da je zahvalan Joseu sto ga ne forsira na ovoj predsezoni jer zeli sto veci maksimum dati u narednoj sezoni. U pravoj sezoni gdje pobjede donose bodove i trofeje, one prave pravcate.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako Bayerna bude igrao stilom barcelone onda se ne bojim.Ako odigra protiv nas na njihov nacin bojim se katastrofe.Previse sam skeptican ,mozda ispadne suprotno mojim ocekivanjima.Ne znam zasto mnogi govore da nisu bitne te prijateljske utakmice.Ne igraju oni zahvaljujuci raspolozenju il emocijama vec su tu da pobjedjuju oni su ipak profesionalci.Ne mogu biti savrseni,ali imaju trenera,dobri su igraci,zaradjuju dobro.Po meni su te dvije utakmice glavne(Real i Bayern) tj. odraz da li ce biti dobra sezona.Onaj prvi i treci gol su pravo jeftino primljeni.Inace nisam imao sansu da gledam utakmicu,pa ne mogu komentirati detalje.

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Pa ako Bayerna bude igrao stilom barcelone onda se ne bojim.Ako odigra protiv nas na njihov nacin bojim se katastrofe.Previse sam skeptican ,mozda ispadne suprotno mojim ocekivanjima.Ne znam zasto mnogi govore da nisu bitne te prijateljske utakmice.Ne igraju oni zahvaljujuci raspolozenju il emocijama vec su tu da pobjedjuju oni su ipak profesionalci.Ne mogu biti savrseni,ali imaju trenera,dobri su igraci,zaradjuju dobro.Po meni su te dvije utakmice glavne(Real i Bayern) tj. odraz da li ce biti dobra sezona.Onaj prvi i treci gol su pravo jeftino primljeni.Inace nisam imao sansu da gledam utakmicu,pa ne mogu komentirati detalje.

 

Odgledaj onda te dvije tekme i nemoj gledati narednu sezonu, nema svrhe.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako Bayerna bude igrao stilom barcelone onda se ne bojim.Ako odigra protiv nas na njihov nacin bojim se katastrofe.Previse sam skeptican ,mozda ispadne suprotno mojim ocekivanjima.Ne znam zasto mnogi govore da nisu bitne te prijateljske utakmice.Ne igraju oni zahvaljujuci raspolozenju il emocijama vec su tu da pobjedjuju oni su ipak profesionalci.Ne mogu biti savrseni,ali imaju trenera,dobri su igraci,zaradjuju dobro.Po meni su te dvije utakmice glavne(Real i Bayern) tj. odraz da li ce biti dobra sezona.Onaj prvi i treci gol su pravo jeftino primljeni.Inace nisam imao sansu da gledam utakmicu,pa ne mogu komentirati detalje.

Ma daj molim te, kad bi nam sezona ovisila o Bayernu i Realu, zamislio bih se nad karakterom ekipe i Mourinha isto. Ova utakmica ama baš ništa ne znači. Poraz je zaslužen i rezultat realan, ali ništa više. Mogu samo reći da Real ima odličnu vezu i dolaskom Balea bi bili strašna ekipa. Ancelotti je isto bio dobar potez po meni što su ga doveli. O nama mogu govoriti tek nakon polusezone kad budemo uigrani i kompletni. Ako hoćeš, Realovi stoperi su rak rana te ekipe, najslabiji dio definitivno.

Link to comment
Share on other sites

Odgledaj onda te dvije tekme i nemoj gledati narednu sezonu, nema svrhe.

Ne mislim doslovno,nego te dvije utakmice znace neki ispit.Vidjeli ste prosle godine protiv Citya u community shield i protiv Atletica u ESK.Onda se ti posve oslanjas na srecu ne na realnost.Govorim ovo u slucaju da osvojimo vise trofeja,ne sumnjam da nece biti barem jedan trofej.Vi tako ovih godina govorite kako nije nista bitno,a na kraju kukate te jedva cekate da se zavrsi sezona.Neka Real ima odlicnu vezu,preplaceni su,ali Dortmund ih za desert pojede koji je financijski za razliku od njih slab.Zelio bih onakav Chelsea(koji je nekad bio)

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Ne mislim doslovno,nego te dvije utakmice znace neki ispit.Vidjeli ste prosle godine protiv Citya u community shield i protiv Atletica u ESK.Onda se ti posve oslanjas na srecu ne na realnost.Govorim ovo u slucaju da osvojimo vise trofeja,ne sumnjam da nece biti barem jedan trofej.Vi tako ovih godina govorite kako nije nista bitno,a na kraju kukate te jedva cekate da se zavrsi sezona.Neka Real ima odlicnu vezu,preplaceni su,ali Dortmund ih za desert pojede koji je financijski za razliku od njih slab.Zelio bih onakav Chelsea(koji je nekad bio)

 

Onda je Juventusova sezona osudjena na propast ako se gleda predsezona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...