Jump to content

Willian (2013-2020) 339 nastupa


  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[quote name='Marchelo' timestamp='1328482975' post='23808']
[url="http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/willian-na-ljeto-prelazi-u-chelsea/73946"]http://www.sportspor...u-chelsea/73946[/url]
Kako mi se cini ovo je evc gotova stvar ali nisam bas nesto odusevljen sa ovim igracom.
[/quote]

Samo da se nekorisnog francuza rijesimo...
Link to comment
Share on other sites

Pa valjda sam ja to isto postavio ranije. Samo što su tek nakon par dana to objavili i na ss.ba..

A vjerovatno je opet laž, jer ovakva slična priča je bila za Neymara. Naime, tada je čini mi se neki iz Juventusovog rukovodstva izjavio kako su se oni raspitivali za Neymara, ali nije bilo moguće jer je Chelsea već obezbjedio negov dolazak. A ustvari ništa od tog dolaska.

Tako da i sad ovu izjavu (predsjednika Santosa) ne treba uzimati za ozbiljno, ima i on svojih bubica, što se tiče takvih priča..
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
[quote name='chibabachi' timestamp='1342549564' post='64884']
Sad puštaju buve da smo ponudili za njega 34 miliona evra,ponudu je odbio Mircea Lucescu.

Neznam,to je mnogo novca,dok se ne pojave neke opipljive vesti,nemam više šta da dodam.
[/quote]

Jos malo pa cemo dovesti Sammira iz Dinama za razumnih 50ak mil eura.
Link to comment
Share on other sites

Prema Transfermarketu vrijedi sada 20m nego gledam i ovaj brazilac u pm jesmo napali na brazilce :P

Nisam pratio ovog lika al mora da je dobar ako vrijedi 20m po TMu aa ne znam ako bi njega doveli od hulka smo znaci odustali 100% .. Imali bi previse krila :P
Link to comment
Share on other sites

"Rekao sam Vilijanu da može da ode, ali samo ako dobijemo pravu ponudu. On je sjajan fudbaler i najveća mlada investicija Šahtjora, to mora da se poštuje, odigrao je svega sedam-osam utakmica u Brazilu pre nego što je došao", rekao je Lučesku i nastavio hvalospeve na račun Brazilca koji se podjednako snalazi na krilu i iza dva napadača.

"Čelsi je izdvojio mnogo novca za Hazarda, a nisu spremni da to učine za Vilijana, iako je po meni Brazilac bolji od Lilovog plejmejkera", tvrdi Lučesku.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelsea4evercr' timestamp='1342562294' post='64958']
ahahahah whis moj ova anketa ima po godine
[/quote]

Prestao sam da obracam pzanju na ovu temu jos sa zavrsetkom januarskog prelaznog...

Inace 34 miliuona eura je previse x 3 za ovog igraca.
Link to comment
Share on other sites

However, the Ukraine giants are now prepared to sell and pulled Willian out of their league game against [url="http://www.tribalfootball.com/english-premier-league/arsenal"]Arsenal[/url] Kyiv on the weekend to keep him free from injury.

[left][background=transparent]Nije ga bilo na toj utakmici,bar ga ja nisam video,pobedili 6:0[/background][/left]
Inače iscepali su ih kao svinja masan dzak,kao na nekom treningu
Link to comment
Share on other sites

[color=#606060][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(251, 251, 251)]General Director of Shakhtar Sergei Palkin said at Ukrainian TV that Chelsea did not make bids on Willian this summer.[/background][/size][/font][/color]
Tako i jest.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...