Jump to content

Matchday 29: Arsenal (A) 23.04. @21.00


reLo

Recommended Posts

Bit ce cudo ako ne prodjemo opet sa minimum 3 komada u mrezi. 

Naravno da se moze s njima ali u ovoj situaciji nisam nimalo optimistican. Da smo dobili u kupu druga bi pjesma bila. 

Ako nista motivacija bi im trebala biti da se Arsenalu useru u borbu za titulu i otmu makar bod.

Link to comment
Share on other sites

Sve ukazuje na rutinsku pobjedu Arsenala koja se može pretvoriti i u nešto ubjedljivo ako nam brzo zabiju dva gola. Međutim, možda je vrijeme da sreća bude malo na našoj strani u ovim derbijima i da mi kaznimo njihove greške. Nije vjerovatan scenario, ali ne treba ga ni isključiti jer su oni pod velikim pritiskom.

Link to comment
Share on other sites

S ovim napadom mozemo zabiti gol da se jedno 14 utakmica igra, a mozda ni tad.

Mudrik sramotno igra i prije svega sramotno se odnosi prema dresu. Ovdje ne treba vise nikakve dileme biti, rijesiti se sto prije ovog igraca.

Badiashile takodjer ocajna forma ove sezone. Prosle godine je djelovao solidno ali ove pravi takve greske i ima lapsuse u koncentraciji da je postao najgori stoper u klubu.

Gilkrist je amaterski igrac, zalutao na ovaj nivo. Nema nikakve kvalitete, ama bas nijedne. Vrhunac ce mu biti League One. Na to sve je dobio zuti karton za glup namjeran faul kakve bi kaznjavao odbijanjem od plate.

Pohvalio bih Cucurellu danas. Borben je i dobro cuva svog igraca. Preko njegove strane nista nije doslo. Nepravedno dobio karton, jer igra protiv Engleza kojem se navlaci. Ofanzivno standardno nula bodova.

Enzo i Caicedo solidno stoje, traze loptu i to ne djeluje lose. Galager klasika balvan s loptom i u posjedu, samo trcati zna.

Madueke i Dzekson, obojici fali mozak.

 

Link to comment
Share on other sites

Kud sam upalio tv da gledam protiv ovog smrdljivog arsenala jebo im pas mater, mrzim ih ko zvezdu. A ovaj govnari mlohavi nemacki nek mi se napase.

Zato ce kurac moj da vide trofej. 

Bar nek im otpreme trojicu za ortopediju i ja zadovoljan. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Wisey said:

Bit ce cudo ako ne prodjemo opet sa minimum 3 komada u mrezi. 

Ovo je cak i za moje inace tacne prognoze previse.

Niste jos svjesni kakvu bruku smo dozivjeli. Klub je unisten do te mjere da nas Arsenal 5:0 pobjedjuje i sprda se bukvalno.

Nazalost ja ovdje ne vidim svjetlo na kraju tunela.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedina utakmica u kojoj necu kriviti Poketina nego igrace.

Ovo je utakmica u kojoj igras za klub, sa trenerom ili bez trenera. Igra se protiv direktnog gradskog rivala koji je ujedno i u borbi za titulu. Opravdanja jednostavno ne postoje. Taktika? Zajebi taktiku, na terenu se moralo ginuti. Arsenal nije smio niti jednog gola zabiti.

Ovo veceras sto sam vidio je jednostavno pokazalo, osim sto nam je trener velika neznalica, imamo igrace kojima uopste nije stalo do kluba, klupske historije i klupskih ambicija.

Jedna velika sramota. Taman kad pomislis da gore ne moze, oni te uvjere da moze.


 

Link to comment
Share on other sites

Ma od igraca jedino Gusto, Palmer i Gallagher zasluzuju biti tu sljedeve sezone.

 

Ovi stoperi, vezni red caicedo i enzo, krila sterling, mudryk, madueke. Katastrofa.

Napadac je katastrofa iako mi je bolji od mnogih prethodnih.

 

Ulozis 200m u vezni red a ono ko bez glave.

Stoperi su toliko dobri da je chalobah za njih terry

 

Boze na hajr

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Spaha said:

Ovo je jedina utakmica u kojoj necu kriviti Poketina nego igrace.

Ovo je utakmica u kojoj igras za klub, sa trenerom ili bez trenera. Igra se protiv direktnog gradskog rivala koji je ujedno i u borbi za titulu. Opravdanja jednostavno ne postoje. Taktika? Zajebi taktiku, na terenu se moralo ginuti. Arsenal nije smio niti jednog gola zabiti.

Ovo veceras sto sam vidio je jednostavno pokazalo, osim sto nam je trener velika neznalica, imamo igrace kojima uopste nije stalo do kluba, klupske historije i klupskih ambicija.

Jedna velika sramota. Taman kad pomislis da gore ne moze, oni te uvjere da moze.


 

Sramota i za igrace, ali ja sam siguran da je ovo sve kulminacija trenera kojem je ovo sve normalno i to prenosi na igrace. Sama izjava da ovo nije Chelsea od prije je spustanje kriterija i standarda, sto bi onda igraci se brinuli toliko ako znaju da su ocekivanja manja?

Imas milion primjera gdje je dosao novi trener i sve izvrno i ekipa prodisala, zaigrala odlican fudbal i igraci koji su bili losi odjednom postali dobri. 

Najbolji vam je primjer Lampard -> Tuchel. Lampard je na samo 10 dana prije otkaza govorio kako ova ekipa nije jos spremna da se bori za najvise domete, kako je velik jaz izmedju Liverpula, Citya i Chelsea. Dodje Tuchel i to u pola sezone, bez svojih igraca i mnogo vremena za treniranje, i svi znamo sta smo osvojili te sezone i koliko su neki igraci instant bili bolji.

Kunem vam se, dao bih bratu svome otkaz. Poceli smo negativne rekorde biljeziti, najvise golova u historiji Premier lige smo primili a ima jos da se igra 6 kola. Izgubili smo najvecim rezultatom u historiji Premierlige od Arsenala, rivala mrskog. Pa ako to nije za otkaza ne znam sta je.

Pochetino ako ostane i iduce sezone, nemam drugo objasnjenje nego da je sabotaza kluba i da su Boehly i ekipa navijaci Tottenhama dosli da uniste ovaj klub. Jer ostavljanje Pochetina je ravno suicidu, jasno i ciljano ides u ponor a svi ti govore da to ne radis.

Link to comment
Share on other sites

Bitna je razlika. I to uvek appstrofiram. Od Lampsa je Tuhel uzeo znatno iskusniji tim gde je je bilo mnogo igraca koji su u ranijim timovi ili Chelsea igrali fudbal sa zahtevnijim standardima. Kova, Kante, Jorginja, Sliva, Cilwel, Rudiger.... a Havertz, Mount, James su dobili na samopouzdanju. 

Bez zelje da aboliram trenera i igrace od odgovornosti, ovo je mlad i nezreo tim sa padovima koji su ocekivani i sa 2 3 iskusnija igraca ovo se ne bi desilo. Mladi igraci lako se naloze al lako i padaju i sve je to normalno. Ali nije normalno da neko tako selektora tim i da cesto idu ko ovce na klanje i time izgubimo godinu dana razvoja. 

Ja sam pred pocetak sezone predvidjao od 5 og do 7 og mesta i to je prava mera ovog tima. I vrlo verovatno ce tu i da zavrsimo. 

Tim nije izbalansiran ni po iskustvu a samim tim ni takticki. 

Bez 2 do 3 iskusnija igraca ovo je sve dzaba. Real je cist primer 5 6 vrlo mladih talentovan igraca ali i 5 6 iskusnih da bi ovi mogli da sazrevaju i da ne bude padova. Da na Kamavingu, Cuamenija, Vinisijusa, Belingema, Rodriga,.... Imaju jos 2 3 mlada i 2 3 iskusna isto bi imali velike oscilacije i padove, taman da ni Anceloti ne bi pomogao. Nema tu da se izmislja topla voda, pa to je bar dokazano na milion primera. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, hamco said:

Sramota i za igrace, ali ja sam siguran da je ovo sve kulminacija trenera kojem je ovo sve normalno i to prenosi na igrace. Sama izjava da ovo nije Chelsea od prije je spustanje kriterija i standarda, sto bi onda igraci se brinuli toliko ako znaju da su ocekivanja manja?

Imas milion primjera gdje je dosao novi trener i sve izvrno i ekipa prodisala, zaigrala odlican fudbal i igraci koji su bili losi odjednom postali dobri. 

Najbolji vam je primjer Lampard -> Tuchel. Lampard je na samo 10 dana prije otkaza govorio kako ova ekipa nije jos spremna da se bori za najvise domete, kako je velik jaz izmedju Liverpula, Citya i Chelsea. Dodje Tuchel i to u pola sezone, bez svojih igraca i mnogo vremena za treniranje, i svi znamo sta smo osvojili te sezone i koliko su neki igraci instant bili bolji.

Kunem vam se, dao bih bratu svome otkaz. Poceli smo negativne rekorde biljeziti, najvise golova u historiji Premier lige smo primili a ima jos da se igra 6 kola. Izgubili smo najvecim rezultatom u historiji Premierlige od Arsenala, rivala mrskog. Pa ako to nije za otkaza ne znam sta je.

Pochetino ako ostane i iduce sezone, nemam drugo objasnjenje nego da je sabotaza kluba i da su Boehly i ekipa navijaci Tottenhama dosli da uniste ovaj klub. Jer ostavljanje Pochetina je ravno suicidu, jasno i ciljano ides u ponor a svi ti govore da to ne radis.

 

sve to stoji, ali mi smo i prije znali biti losi, i onda kad dodje totenhem, ekipa da sve od sebe za pobjedu.

 

sto kaze cobinho, fali ovde iskusnijih igraca. sam dokaz ti je slika od neki dan kad silva place, a iza njega madueke se smije sa protivnickim igracem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...