Jump to content

Ryan Bertrand (2010-2015, 56 nastupa)


Caeruleus

Recommended Posts

Guest Twelfth Man
Za Ryana je ostatak ove i polovina naredne sezone mozda i kljucni period, koji ce definisati njegovu karijeru. Volio bih da naslijedi Asha i da bude isto toliko godina kod nas kao sto je bio Ash.
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 563
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 2 weeks later...
danas jako loš, curilo je po njegovoj strani jako a u napadu nije ništa posebno pridonio, al neka drago mi je što igra, samo tako če naučit i proć sve to, imat ćemo mi u njemu finog igrača samo nek dobija prilike uči i napreduje.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1332087029' post='36314']
danas jako loš, curilo je po njegovoj strani jako a u napadu nije ništa posebno pridonio, al neka drago mi je što igra, samo tako če naučit i proć sve to, imat ćemo mi u njemu finog igrača samo nek dobija prilike uči i napreduje.
[/quote]
Dobar je bio Ryan, barem meni. Jebiga, nije lako igrati sa Kalouom na strani, u to budi siguran. :) Napadački nekoliko puta u drugom poluvremenu zaprijetio, ja zadovoljan. Nek samo nastavi skupljati dragocjene minute.
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta pricate. Bio je odlican danas i naprijed i u defanzivnim zadacima. Pokazao je da se na njega treba ozbiljno racunat u godinama koje dolaze. On je nas novi A. Cole, samo mu treba davat vecu minutazu. Kod AVB-a nije nikako igrao iako ruku na srce ni Cole nije briljirao.
Link to comment
Share on other sites

Sumnjao sam u njegov kvalitet, iskreno. Drago mi je, da je u poslednjih par utakmica dobio priliku, da me razuveri, i sto je to i uradio.
iz utakmice u utakmicu je sve bolji. U odbrani je smiren, prati odlicno protivnicke igrace, pomaze stoperima, kad treba...
Moze on mnogo da da Celsiju. Samo neka ovako nastavi !
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Vjerovao sam otpočetka u ovog momka i evo nakon prvog premijerligaškog starta moram reći da nisam razočaran. Što bi Tinmar reko u analizi, neloša partija pogotovo u defanzivi gdje je veoma dobro neutralisao opasnog Mosesa. Samo tako naprijed, Ryane ! B)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1333816234' post='40154']
Vjerovao sam otpočetka u ovog momka i evo nakon prvog premijerligaškog starta moram reći da nisam razočaran. Što bi Tinmar reko u analizi, neloša partija pogotovo u defanzivi gdje je veoma dobro neutralisao opasnog Mosesa. Samo tako naprijed, Ryane ! B)
[/quote]
AAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH pa ja ću se ranit xD
Nije ovo bila neloša, nelošu je imo npr. Mata, Bertrand je pokidao, rasturio! :D
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
Protiv Fulhama veoma dobar. Pozrtvovan, mnogo toga prertcao, letio po terenu. Ryan je pokazatelj mladosti i svjezine. Zato na ljeto treba dovesti jos svjezine i bicemo brzi za 3 brzine. Samo mu fali iskustvo, ali to se stice vremenom. Njegovo fudbalsko znanje nikad nije doslo u pitanje. Pored njega i Colea, ne treba nam lijevi bek.
Link to comment
Share on other sites

Dobar je bio trudi se sve, ali iznervira me što stalno vraća nazad loptu. Ima frajer centaršut boli glava, a slabo ga koristi. Ima brzinu i prodornost koju je pokazivao na posudbama, ali slabo i to koristi.

Vjerovatno ima i treme, odjednom igraš za veliki tim. Nadam se da će se sve više opuštat (naravno što se ofenzive tiče).

Što se tiče odbrane nemam zamjerke, ništa slabiji nije od Cole-a. Naravno današnjeg Colea, a vremenom može stići i prijašnje Ashleya (najboljeg lijevog beka na svijetu). ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1334078455' post='40596']Dobar je bio trudi se sve, ali iznervira me što stalno vraća nazad loptu. Ima frajer centaršut boli glava, a slabo ga koristi. Ima brzinu i prodornost koju je pokazivao na posudbama, ali slabo i to koristi. Vjerovatno ima i treme, odjednom igraš za veliki tim. [/quote]
Već se sinoć vidio mali napredak u odnosu na Wigan a propo toga. Ja mislim da bi on dao loptu naprijed al kad mu se niko ne otvara, svi su previše statični. Bilo je i 2-3 odlična centaršuta samo što naših napadača nije bilo tamo gdje su trebali biti. U jednom kontranapadu (drugo poluvrijeme)vidjela se i brzina koju posjeduje al tad nije uspio iskontrolisati loptu. Uglavnom, sitne su to zamjerke. :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1334078455' post='40596']
Dobar je bio trudi se sve, ali iznervira me što stalno vraća nazad loptu. Ima frajer centaršut boli glava, a slabo ga koristi. Ima brzinu i prodornost koju je pokazivao na posudbama, ali slabo i to koristi.

Vjerovatno ima i treme, odjednom igraš za veliki tim. Nadam se da će se sve više opuštat (naravno što se ofenzive tiče).

Što se tiče odbrane nemam zamjerke, ništa slabiji nije od Cole-a. Naravno današnjeg Colea, a vremenom može stići i prijašnje Ashleya (najboljeg lijevog beka na svijetu). ;)
[/quote]

Da bi se bekovi dobro koristili u napadu, tim mora imati agilna krila, koja se prvenstveno dobro krecu, ulaze u sredinu i tako odvlace jednog cuvara i ostavljaju vise prostora bekovima, za prolaz. Nesto slicno Frai - Risse igri sinoc. Chelsea nema nista od toga, tako da je napadacki potencijal svakog beka znatno umanjen.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...