Jump to content

Ryan Bertrand (2010-2015, 56 nastupa)


Caeruleus

Recommended Posts

Odigrao dobro, protivnik nije pravio probleme preko njegove strane, dobar u odbrani u napadu solidan.

Zadovoljavajuće. Što se mene tiče ovaj momak može bez problema odigrati kada je Cole umoran ili povrijeđen a čak mu može i ukrasti mjesto.

Ne griješi i vrlo je pouzdan.

Ne bih ga više hvalio da ga ne bih urekao. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 563
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest ivanovic22

Ovo ga su oteli vanzemaljci da igra za njih protiv Galaxy 11 :D Ja sam ovoga otpisao ,samo cekam kad ce da napusti klub ,ista stvar kao sa Staridzem neka "povreda" zbog kojeg ga nema  pola godine na terenu i onda odjednom potpise za Liverpul 

Link to comment
Share on other sites

Trenutno ne zadovoljava fizicke uslove premier lige i zbog toga nikad nece moci biti prvi izbor.Pogledajte Cole-a kako se postavlja na levom beku jaci je i od Terry-a mozda,a Ryan je previse mek zato je i Azpi bolji izbor na beku.

Sposobnost postavljanja nema veze sa fizičkim sposobnostima igrača,mislim da se trebamo "riješiti" te priče "ma ne može on igrati u Premiershipu jer je fizički slab" jer se u fudbal pa tako i u Premiershipu sve manje traži ta dominacija u duelu.Imamo situaciju da u Premiership dolazi sve više tehnički dobri igrača a ne "duel igrača" i tu su recimo Cazorla,Ozil,Navas,Oscar,Hazard,Mata,Coutinho,Eriksen,Kagava.Što se tice bekova i tu je situacija promijenjena,sada se traže bekovi koji igraju podjednako dobro u oba smjera,recimo po meni ni Cole nije neki igrač koji je dominantan u tim fizičkim kontaktima ali on ima sjajan osječaj kada treba intervenisati odličan tajming.

Link to comment
Share on other sites

Sposobnost postavljanja nema veze sa fizičkim sposobnostima igrača,mislim da se trebamo "riješiti" te priče "ma ne može on igrati u Premiershipu jer je fizički slab" jer se u fudbal pa tako i u Premiershipu sve manje traži ta dominacija u duelu.Imamo situaciju da u Premiership dolazi sve više tehnički dobri igrača a ne "duel igrača" i tu su recimo Cazorla,Ozil,Navas,Oscar,Hazard,Mata,Coutinho,Eriksen,Kagava.Što se tice bekova i tu je situacija promijenjena,sada se traže bekovi koji igraju podjednako dobro u oba smjera,recimo po meni ni Cole nije neki igrač koji je dominantan u tim fizičkim kontaktima ali on ima sjajan osječaj kada treba intervenisati odličan tajming.

Druze pogresno gledas stvari pa kako mozes uporediti Hazard-a i Matu.Juan ne moze da izadje pobednik ni u jednom fizickom duelu za razliku od Eden-a koji je vise puta pokazao kolko je jak iako je tako malen.Ti imas misljenje da duel igraci vise nisu bitni pa ti onda uzmi malo i zapitaj se zasto nama jedan Torres ne valja,jer pre par godina bi ko god mu pridje otresao rukom ko prasinu,a sad mu ni ne treba kontakt da padne sam se spetlja.Pravi primer kolko ti znaci duel igrac je Mikel,jer ko bi normalan drzao u klubu nekoga 7 godina uz njegovu gol statistiku da nema koristi.

Link to comment
Share on other sites

Druze pogresno gledas stvari pa kako mozes uporediti Hazard-a i Matu.Juan ne moze da izadje pobednik ni u jednom fizickom duelu za razliku od Eden-a koji je vise puta pokazao kolko je jak iako je tako malen.Ti imas misljenje da duel igraci vise nisu bitni pa ti onda uzmi malo i zapitaj se zasto nama jedan Torres ne valja,jer pre par godina bi ko god mu pridje otresao rukom ko prasinu,a sad mu ni ne treba kontakt da padne sam se spetlja.Pravi primer kolko ti znaci duel igrac je Mikel,jer ko bi normalan drzao u klubu nekoga 7 godina uz njegovu gol statistiku da nema koristi.

Ja nisam ni u jednom dijelu komentara nisam rekao da duel igrači nisu bitni vec da je fizička snaga sve manje presudna.Ne vidim razloga zašto ne bi poredio Matu i Hazarda.Hazard ima nisko težište i teško ga je izbaciti iz ravnoteže baš kao i Messi.Ako ti misliš da je Hazard fizički jak igrač onda ja nema šta dalje pričat...

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni u jednom dijelu komentara nisam rekao da duel igrači nisu bitni vec da je fizička snaga sve manje presudna.Ne vidim razloga zašto ne bi poredio Matu i Hazarda.Hazard ima nisko težište i teško ga je izbaciti iz ravnoteže baš kao i Messi.Ako ti misliš da je Hazard fizički jak igrač onda ja nema šta dalje pričat...

Ja ti govorim da igraci koji ne mogu da dobiju ni jedan duel gde su fizicki pritisnuti nisu za premier ligu.Mata je trenutno takav igrac kao i Ryan ja zelim iz sveg srca da se to promeni,ali u slucaju da ne onda se nema sta razmisljati nego prodati.

Link to comment
Share on other sites

Ja ti govorim da igraci koji ne mogu da dobiju ni jedan duel gde su fizicki pritisnuti nisu za premier ligu.Mata je trenutno takav igrac kao i Ryan ja zelim iz sveg srca da se to promeni,ali u slucaju da ne onda se nema sta razmisljati nego prodati.

Mata nije trenutno takav igrač takav je bio i prošle sezone,samo je imao više prostora i igrao na svojoj poziciji.Nije on prošle sezone bio ništa fizički jači nego sada.I kao takav znači fizički nedominantan je bio naš najbolji igrač...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Twelfth Man

Konkurencija mu je jedan Luna. Trebao bi dobijati mnogo minuta.

 

Villa boss Paul Lambert said: "Ryan brings a lot of big-game experience, not only in the Barclays Premier League but even a Champions League final which Chelsea won, so he'll be really good for us.

"The way he plays the game and as a person, too, he'll fit in here great and it will be good for him also to be playing games. He has real enthusiasm for the game and he's looking forward to playing here.

"We're grateful to Chelsea for allowing him to come here on loan and we know he'll be really good to work with."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...