Jump to content

#25 Moises Caicedo


diablo_bih

Recommended Posts

Just now, Wisey said:

Sta igra ovaj lik? Treci derbi krece se u radijusu 15 metara gore dole, uvijek kasni na loptu, ne cita linije dodavanja, ne zna uzeti loptu bez da faul napravi.

Ovo moze pola veznih iz Premiershipa igrati.

 

to se i ja pitam, da radi ono sto je mikel prije radio pa i shvatio bih ga, ali ni to.

a kako trci, ko da je tek prohod'o.

Link to comment
Share on other sites

Nek je pogriješio, valjda će to onom argentinskom pokahontasu ukazati da su mu igrači statični i da se ne otkrivaju. Momak se trudi dijeliti progresivne pasove, a ovi majmuni dozvoljavaju da ih se pokrije prelako + galladog trči s loptom do saigrača.

Prije toga sjajno izbacio Palmera za gol.

Link to comment
Share on other sites

Ma boli me ona stvar (da ne lajem) koliko je plaćen, nisu iz mog džepa. Da je plaćen milion il milijardu hoću ko god da je a obuče plavi dres ima poštovanje i prema grbu i navijačima i da je kvalitetan i provjeren igrač. Ovaj to nije.

Ramires je za ovog Luka Modrić i Ajnštajn odjednom.

I još nešto, otkad je to Chelsea postao klub koji gleda potencijal igrača u prvom timu, mi smo uvijek dovodili provjerene i prekaljene igrače da nam odma igraju i prave razliku. Talenti i potencijali su se kalili po pozajmicama.

Voli vas Masko ❤️

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MASKO said:

I još nešto, otkad je to Chelsea postao klub koji gleda potencijal igrača u prvom timu, mi smo uvijek dovodili provjerene i prekaljene igrače da nam odma igraju i prave razliku. Talenti i potencijali su se kalili po pozajmicama.

Pitanje je na mjestu ako si prespavao zadnjih godinu dana. To je ujedno i odgovor na pitanje.

4 minutes ago, EdvinTB said:

Problem je što su naši današnji kriteriji da važi kao provjereni igrač spali na jednu dobru sezonu u Brightonu.  

Baš to, Caicedo je doveden kao provjereniji igrač. Ugochukwu je doveden kao talenat. Problem je što je Chelsea preplatio preko 80% igrača koje je doveo. Caicedova cijena po mojoj procjeni je 70 miliona, Lavijina 40, Mudrykova 40, Enzo 80. Uprava je željela dovesti sve što se nudilo te zime i tog ljeta i zbog tog preplaćivanja se ove zime nije mogao niko dovesti i u budućnosti bi mogli prodani neki koje ne bismo htjeli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo pogledaj kakve lik glupe faule pravi. Barem 3 puta on udara igraca bez potrebe. Iz aviona se vidi da ne moze do lopte a ni protivnik nije u opasnoj situaciji i opet ovaj tuce po nogama. Igra zadnjeg veznog i radi takvih sranja zavali citavu ekipu sa zutim kartonom. 

Cudi me da nije i vise crvenih fasovao, ali vrlo moguce da u buducnosti hoce.

Link to comment
Share on other sites

Svi ga napadaju zbog njegovog price taga, kao da je on kriv sto je toliko placen. 

Momak je i veceras bio odlican, posebno drugo poluvrijeme, radi ono za sto je doveden. Njega i Petrovica najmanje krivim za ovaj poraz. 

Onaj start je toliko slucajan bio, bukvalno se vec okrenuo na drugu stranu za loptom u trenutku gazenja. 

Link to comment
Share on other sites

On je svaki mec odlican, samo sto je agresivan pa pomisli covjek da je prosjek. Caicedo i Conor bi trebali realno igrati ove sezone kada vec ne zeli covjek da stavi Enza ispod Caiceda da organizuje napade, nego misli da ove ljudine samo trebaju startati i pobjedjivati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...