Jump to content

#15 Nicolas Jackson


diablo_bih

Recommended Posts

On 4/21/2024 at 9:36 AM, hamco said:

Ja ne mogu da vjerujem da Jackson skoro sve radi na vrhunskom nivou, od utrcavanja u prazan prostor, link up play sa igracima, najvise dodira sa loptom u 16-ercu protivnika, zna i dobro driblati, konstantna je prijetnja protivnicima zaista ga je tesko cuvati... na kraju sve to sjebe svojim promasajima. I to bukvalno neke prilike je teze promasiti nego pogoditi.

Ne razumijem kako i zbog cega. Za razlike od Wernera koji je bio smotan, Lukakua koji je bio trom, Havertza koji nije uopste bio napadac(mozda ni fudbaler), Jackson ti vidis u njemu talenat, drskost, borbu, znanje...Kako za boga miloga ne zna gol dati?? 
Toliko me je juce ispizdio da mi je bilo zao i Pochetina nakon meca. 
 

Kako god, i dalje smatram da je dobar igrac ali se i nadam da nece psihicki potonuti. 
 

Vjerovatno ce na ljeto dovesti novog napadaca, jos ako se Nkunku oporavi nisam siguran koliko ce Jackson na kraju i imati novu sansu.

Pazi, treba biti posten i reci da pola sansi u koje Dzekson ulazi dosta drugih napadaca ne bi ni doslo. Dosta njih nastanu iskljucivo ili velikim dijelom zbog njegovih individualnih kvalitetam

A isto tako vise od pola tih sansi, da se u njima nadju, bi drugi napadaci zavrsavali golom.

Sve u svemu, od cjelokupne igre i igre u polju nista nemas ako se zavrsnica ne popravi barem za 50%.

Protiv Sitija da je jednu od 3 rijesio golom, druga bi prica bila. Ovako ispala ti ekipa iz kupa i kraj. Dzaba mu svi ostali potezi i kvaliteti koje je pokazao.

Link to comment
Share on other sites

Nemojte me ubiti, ali i pored promašaja bolji je bio od većine (što nije neka pohvala).

Mi taktike nemamo, i ovo par šansi koje se stvore budu jer on uradi neku kombinaciju.

Mudryk, Madueke, Gallagher, Enzo, Caicedo i bekovi Cucurella i Gilchrist. Očekivano je što smo dali nula golova. Takva selekcija igrača i pored povreda je osuđena da da 0 golova.

To što smo primili 5 to je već posebna priča.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...