Jump to content

Behdad Eghbali, vlasnik (2022-)


Whisper

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Brate, jel mu Boehly stavio Colwilla na lijevog beka pored 3 lijeva beka na klupi, jel mu uprava napisala da mu Silva mora igrati svaki meč iako svi protivnici koriste njegovu sporost, jel uprava rekla da Gallagher bude taj igrač koji povezuje napad i odbranu?

Ne mislim da je uprava pametna jer donosi milion loših odluka, ali kriviti njih za nečiji kukavičluk je van svake pameti.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ker said:

Brate, jel mu Boehly stavio Colwilla na lijevog beka pored 3 lijeva beka na klupi, jel mu uprava napisala da mu Silva mora igrati svaki meč iako svi protivnici koriste njegovu sporost, jel uprava rekla da Gallagher bude taj igrač koji povezuje napad i odbranu?

Ne mislim da je uprava pametna jer donosi milion loših odluka, ali kriviti njih za nečiji kukavičluk je van svake pameti.

Potpisujem. cobinho polako za svaki mec i svaku losu odluku trenera krivi upravu. 

Link to comment
Share on other sites

Tim je u osnovi los i o tome trubom non stop. Rekoh da Poch nije bezgrešan i sto se tice levog beka ni ja ne razumem to sem da tog beka koristi kao beka sa iskljucivim def zadacima. A sto se tice Silve. Sta mislis @ker koliko bi golova do sada primili da nam stoperski tandem cine Disasi i Colwil?

Jedini nacin da Colwill i Disasi nauce nesto je pored Silve al u mecevima. Nesreca jeste sto ima 40 god ali druga opcija nam je jos pogubnija i trenutno i na duze staze. 

Sto se tice Galaghera slazem se da je trebao da proba da zameni mesta sa Enzom al nista spec ne tu ne bi dobili niti izgubili. 

Po meni mogo bi da predje na 433.

Al sve to ne menja cinjenicu da je tim u osnovi jako lose skrojen i da vodjenke takvog tima trazi mnogo vise vremena da proradi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, cobinho said:

Tim je u osnovi los i o tome trubom non stop. Rekoh da Poch nije bezgrešan i sto se tice levog beka ni ja ne razumem to sem da tog beka koristi kao beka sa iskljucivim def zadacima. A sto se tice Silve. Sta mislis @ker koliko bi golova do sada primili da nam stoperski tandem cine Disasi i Colwil?

Jedini nacin da Colwill i Disasi nauce nesto je pored Silve al u mecevima. Nesreca jeste sto ima 40 god ali druga opcija nam je jos pogubnija i trenutno i na duze staze. 

Sto se tice Galaghera slazem se da je trebao da proba da zameni mesta sa Enzom al nista spec ne tu ne bi dobili niti izgubili. 

Po meni mogo bi da predje na 433.

Al sve to ne menja cinjenicu da je tim u osnovi jako lose skrojen i da vodjenke takvog tima trazi mnogo vise vremena da proradi. 

Silva je tanak poprilično, ne kažem da je Disasi bolji, ali ništa drugo nismo ni probali. Nebitno, neka Silve, ali onda je neki drugi štoper višak.

Poenta priče je da ovaj tim nije nešto posebno, osakaćen je sa milion ozljeda, nema dovoljno iskusnih igrača itd. itd. međutim to je tim koji ne smije da ima 5 bodova iz 6 kola, a pri tome da su protivnici najlakši što su mogli biti.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, cobinho said:

Tim je u osnovi los i o tome trubom non stop. Rekoh da Poch nije bezgrešan i sto se tice levog beka ni ja ne razumem to sem da tog beka koristi kao beka sa iskljucivim def zadacima. A sto se tice Silve. Sta mislis @ker koliko bi golova do sada primili da nam stoperski tandem cine Disasi i Colwil?

Jedini nacin da Colwill i Disasi nauce nesto je pored Silve al u mecevima. Nesreca jeste sto ima 40 god ali druga opcija nam je jos pogubnija i trenutno i na duze staze. 

Sto se tice Galaghera slazem se da je trebao da proba da zameni mesta sa Enzom al nista spec ne tu ne bi dobili niti izgubili. 

Po meni mogo bi da predje na 433.

Al sve to ne menja cinjenicu da je tim u osnovi jako lose skrojen i da vodjenke takvog tima trazi mnogo vise vremena da proradi. 

Vala evo Tottenham pogledaj, i oni imaju mozda 2, 3 seniora, sve ostalo mlado do zla boga. Kako se kod njih moze igrati odlicno, a kod nas potpuna katastrofa?

Link to comment
Share on other sites

Pa ako gledas kvalitet igre nije neka razlika. Slican broj stvorenih sansi kao mi imaju. Postoje razlike u zavrsnoj trecini, gde oni imaju Sona (realizacija kao ceo nas tim) i imaju odlicnog kreatora (Madisona) 

Mi smo u toj zavrsnoj trecini jalovi, jer imamo samo jednog iskusnijeg igraca i nemamo kreatora i nemamo spic igraca. Imamo sanse al ih ne koristimo. 

I eto ti razlike. 

Izuzmi njima Madisona i Sona ili bar jednog od njih imali bi veliku muku. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je razgovor bio u skladu sa renomeom ovog čovjeka i da nije ušao da mu se rođak uslika sa Mudrykom. Vidjet ćemo u narednim utakmicama efekte ovog događaja. Toliko puta se kiksalo u zadnje vrijeme da su ovi porazi postali svakodnevnica, igrači su navikli na to, kao da im nije problem izgubiti, lako se mire sa tim. Također mislim da još uvijek ne daju svi svoj maksimum, ali je prisutno veće zalaganje nego u većem dijelu prošle sezone. Trener nije donio ništa novo izuzev malo direktnijih dodavanja i boljeg napadanja prostora protiv Liverpoola. U taktičkom smislu se mora napraviti nagli zaokret, jer sve što je bazirano na igri iz prošle i drugog dijela pretprošle sezone je osuđeno na propast. Ispadanje iz lige nije nerealno, iako u ligi postoji više od 3 tima koji će teško prebaciti 20 bodova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...