Jump to content

Budući trener Chelseaja


Wisey

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ne znaš više ni šta je istina, ni čemu da se nadaš pa ko god došao u ekipu. 

Prije svega truo je način na koji posluje ekipa kada je u pitanju transfer politika. Unazad 5-6 godina izbacili su more talenta koji su prodali da bi za brdo više novca doveli iste ili lošije igrače...

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, reLo said:

Nadam se da nije istina, jer će to biti Potter br. 2 odnosno Pochettino br. 3.

Nece biti. Covjek je principijelan i ne odustaje od svoje napadacke igre, kontrole i dominacije. Ako ista vidjet cemo uvijek napadacki orientisanu momcad spremnu za nadigravanje protiv bilo kog protivnika.

Kakav crni Potter i poredjenje sa RDZ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, reLo said:

Evo Daily Fail spominje da pratimo Amorima ako Poch faila (lol, zar je i pitanje hoće li failati?).

Pratimo Amorima odavno, fazon je sto prati i Liverpool. Poch kao sto sam rekao, ode na kraju sezone, jedino da jos nastavi failati, pa da ga otpuste prije ljeta.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, diablo_bih said:

Pa ja, sa tim Brightonom izgubio zaredom koliko meceva sa milion razlike, niko nista. Dobije jedan mec i De Zerbi najjaci trener :D

Al galami na igrace i sudije sa strane terena

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, diablo_bih said:

Pa ima Evana Fergusona, to je njegov izbor sto mu igra Welbeck.

Ferguson je dijete, nekonstantan uz to i cesto povredjen. Govorim generalno, Brighton overachiva uveliko, uz sve to imaju ogroman broj povreda i opet su 7. 
 

@Adi pa moras nekog dovesti, moras napraviti odluku. Motta je takodjer jedan od plejede modernih trenera, koji gaji atraktivan i napadacki fudbal. 
Evo juce je twitter preplavljen vijestima da je Rubem Amorin najveca zelja. Eto nam ponovo 3 stopera nazad ako on dodje. Ne znam sta bih rekao za njega i njegov fudbal. Da li je bas to sto zelimo, nisam siguran. Djeluje mi dosta pragmatican a ja sam sit takvog fudbala. Dosta mi je trenera koji se prilagodjavaju drugima, zato sam za RDZ koji ne odstupa od svojih principa i koji pokusava nametnuti svoj stil igre bio to Sheffield ili City.

Link to comment
Share on other sites

@Adi, puno faktora ovisi u uspjehu trenera - da li mu igrači koje ima pašu stilu koji gaji, da li ima podršku uprave, kakva mu se pojačanja dovode, u krajnjem slučaju to su i dalje ljudi pa može bolje i lošije kliknit s igračima, navijačima, itd.

ima milijun primjera trenera koji je nigdi napravio dobar posao a negdi drugi floppa, u biti jako malo je trenera koji su baš svakom klubu bili uspješni.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim dok imamo amere na vrhu težko čemo nekakav uspijeh napraviti.

Trebamo trenera sa jajima i takvog oni neče. Primer je Nielgsman koji nas je sam odbacio. Znači tu je dokaz da nema trener slobodne ruke.

Ako čemo imati nekog novog YES man-a onda mi je svejeedno dal če ovaj mamlaz Poch ili neko drugi biti na klupi.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...