Jump to content

#5 Benoît Badiashile


apeiron

Recommended Posts

Nisam ga dovoljno gledao da mogu dati neko posebno mišljenje. Smatraju ga za velikog talenta. Ne igra za reprezentaciju, nije u centru pažnje i zato je cijena pristojna. Fizički je dominantan i ima tehnike. Nemam ništa protiv. Počeli smo brzo rješavati transfere, ako zapne oko jednog igrača prelazimo na drugog.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Adi said:

Je li potvrdio Fabrizio Diablo?

Da.

 

Stvari koje mi se sviđaju kod njega je što je visok i jak, te je također lijevak. Ima dosta odigranih utakmica za Monako iako ima samo 21 godinu te je također debitovao za Francusku. Jedino što mi se možda ne sviđa što ima facu serijskog ubice

Link to comment
Share on other sites

Dobar, mlad igrač, ne previše skup. Za početak će vjerovatno biti 4. izbor iza Fofane, Silve i Koulibalya sa mogučnošću brzog napredovanja. Vrlo visok, bit će nam najviši igrač u ekipi (golmane ne računam). Transfer odrađen bez višemjesečnog natezanja. Sve su to dobre strane, a najbolje od svega je što se sad u Monaku otvara dodatni prostor za Sarra da sakupi dovoljno utakmica da ga moraju otkupiti. Sljedeće sezone opcije za štopera Koulibaly i Fofana desno, Badiashile i Colwill lijevo, Silva ako želi ostati i Chalobah da zakrpi.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno što se neke prašine dižu oko toga jer je dobio ugovor na 8 godina. Nikakav mi to problem nije, ako bude dobar odlično, dobar transfer igraće i to je to. Ako bude loš, niko ga ionako neće htjeti kupiti za one pare koje mi tražimo i samo će se vucarati po posudbama, čak i takvima smo davali jednogodisnje ugovore da ne bi odlazli za džabe, tako da...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kun Aguer0 said:

Nije mi jasno što se neke prašine dižu oko toga jer je dobio ugovor na 8 godina. Nikakav mi to problem nije, ako bude dobar odlično, dobar transfer igraće i to je to. Ako bude loš, niko ga ionako neće htjeti kupiti za one pare koje mi tražimo i samo će se vucarati po posudbama, čak i takvima smo davali jednogodisnje ugovore da ne bi odlazli za džabe, tako da...

Ma vise pitanje kako su uspijeli nagovoriti igraca na toliki ugovor. Tako duge ugovore nijedan igrac ne zeli da potpise, zato su vecinom do 5 godina bili ugovori. Boehly dosao, odjednom 6+ godina potpisuje sa igracima :D

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to #4 Benoît Badiashile

Po meni korektna partija danas, ispao par puta al kome zaha i olise nisu prodali jeftine fore. Igra sa loptom odlična, također i u skoku je dosta dobar, mislim da je imao najviše osvojenih zračnih duela danas. Fali iskustva, ali to će doći pogotovo sa Silvom. 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #5 Benoît Badiashile

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...