Jump to content

UEFA Europa League


Caeruleus

Recommended Posts

Prvo nabijem kokoske i Poketina i onog pajvana sto nam je dao brdo golova, a ne moze da uvalja jedan Fiorentini, zatim nabijem i Soldada, on je operisan od fudbala... 

 

Posle toga nabijem i Mochengladbach zato sto iz 300 suteva ne mogu da pobede raspalu Sevilu. Mame im ga nabijem sta je trebalo da se podigne precka i rqazmaknu stative da bi pobedili. 

 

Nabijem i jedne i druge i onog majmuna sto je dobio crveni pogotovo.

Link to comment
Share on other sites

Prvo nabijem kokoske i Poketina i onog pajvana sto nam je dao brdo golova, a ne moze da uvalja jedan Fiorentini, zatim nabijem i Soldada, on je operisan od fudbala... 

 

Posle toga nabijem i Mochengladbach zato sto iz 300 suteva ne mogu da pobede raspalu Sevilu. Mame im ga nabijem sta je trebalo da se podigne precka i rqazmaknu stative da bi pobedili. 

 

Nabijem i jedne i druge i onog majmuna sto je dobio crveni pogotovo.

Kane je usao sa klupe u 70toj minuti cini mi se...

Link to comment
Share on other sites

Kane je usao sa klupe u 70toj minuti cini mi se...

 

Znam,nema veze, to i dalje nije razlog da mu j***m sve po spisku, 

 

 

:))

 

 

kako su mi tiket jedni i drugi otkinuli, poludeo sam. 

 

Odigram 

Inter x-1 

Mochengladbach x-1 

Tottenham GG

Bilbao GG 

 

Sa tim sto bi bilbao branio, dao je gol rano Torino, branio sa tim da Bilbao ne daje gol uopste. 

 

E za 1,5e bi imao sada 170e.

 

 

Bilbao je upravo dao gol.

Link to comment
Share on other sites

Ma od ove sezone,da ga jebem,Diablo rece tako
A cini mi se da su rekli od sezone 14/15

Zato sam se ja pitao kako ce se Totenhem postaviti

Mislm ok,ajd usli su u finale I sad ih puca euforija ali da sam ja na njihovom mestu jurio bih LS,ipak ih vodi Levi

Sad necu nista da pricam,cekam da prodje ovo finale da vidim sta ce Pok da izjavi posto je imao vremena da "proziva" Murinja i ostale zbog rasporeda

Videlo se to jos za vikend da su oni u mislima vec u finalu a Ledli King je dao neku izjavu i samo je usputno pomenuo utakmicu sa Fiorentinom

Nama taj Liga kup mozda vise znaci nego njima,sa psiholoske strane,za njih eventualno kao enko priznanje za Poka,ovako kao klub koji tesko da moze da obezbedi ucesce u LS preko Nac.prvenstva bolje da su se ovde klali I na kraju krajeva sigurno bi I navijaci bili zadovoljni a za Poka bi to bilo jos vece priznanje nego ovaj pisljivi Liga kup koji ce svi I zaboraviti kad ga Toti izduva za LS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...