Jump to content

Saul Niguez (2021-2022, 23 nastupa)


ker

Recommended Posts

Danas čak nije ni loš bio. Kretao se, trčkarao nešto, gledao da ne komplikuje previše u igri. Imao je par puta šansu da proigra napadače ali vjerovatno zbog manjka samopouzdanja nije želio rizikovati i napraviti pogrešku.

 

Svejedno mislim da mora to dosta bolje, nije on akademac pa da ga čekamo da proigra.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Popravlja se, djeluje dosta sigurnije i čini mi se da može nešto od njega biti. Na LWB je protočniji od Alonsa, dobar je na lopti i brzo razmišlja. Gurao bih ga na toj poziciji umjesto Alonsa definitivno.
Link to comment
Share on other sites

Popravlja se, djeluje dosta sigurnije i čini mi se da može nešto od njega biti. Na LWB je protočniji od Alonsa, dobar je na lopti i brzo razmišlja. Gurao bih ga na toj poziciji umjesto Alonsa definitivno.


Apsolutno, i sebe bih radije gurao tamo neg onu smlatinu mrljavu
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da nece ni ovaj moci pokrivati LWB (kao ni Alonso) u jacim mecevima, jednostavno lose se pozicionira u odbrani i stalno mu neko zavrsi iza ledja. Sasvim ocekivano s obzirom da to nije njegova pozicija. U napadu djeluje mrvicu bolje od Alonsa jer mu ne treba 5 minuta da primi loptu i proslijedi pasom, vec to uradim jako brzo. U svakom slucaju djeluje puno bolje nakon one agonije sa pocetka, ali definitivno nije njegova pozicija i pitanje je koliko moze posluziti na njoj.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Samo me zanima ko se krije iza njegovog transfera. Koliko se na kraju ispostavilo kao neuspješan projekat. Ne sjecam se kad je zadnji put dobio minutu na terenu, vjerovatno protiv nekog Lutona u Fa Cupu, a momak zgrnuo masne pare, jedan od vodecih na platnoj listi.

Ko god bio taj lik u pozadini njegovog dolaska, treba momentalno napustiti svoju funkciju. Srce me zaboli kad vidim kako City i Liverpool pametno rade kada su u pitanju transferi. Dovodjenje Saula npr bi im bilo na dnu spiska ako bi ikako i bilo na spisku...
Link to comment
Share on other sites

Zadnji dan prelaznog roka Saul na jednogodisnju posudbu je bio odlican deal iako sam i tada upozoravao da je u zadnjoj sezoni bio los. To je bio transfer bez rizika a mogli smo dobiti puno toga (citaj da je dosao onaj Saul od prije 2 sezone). Kockali se s njim i na kraju se pokazao kao pronasaj, jednostavno.
One prve partije koje je pruzao u dresu Chelsea je na nivou Bakayoka ako ne i gore od toga, uzas.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Saul Niguez (2021-2022, 23 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...