Jump to content

Matchday 26: Manchester United (H) (28.02. ned.) [17:30]


Kun Aguer0

  

11 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 71
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Drago mi je zbog Chilwella, takođe mislim da mu je ovo prilika ili da odigra dobru utakmicu ili da do kraja sezone bude rezerva Alonsu, jer ako popušimo Tuchel će forsirati do kraja sezone Alonsa jer ce se voditi činjenicom da smo dobijali utakmice sa Alonsom u prvoj postavi.


Pa nije Tuchel glup covjek. Ako Chilwell odigra dobro ili ti vanserijski, postigne gol ili asistira, neovisnono o rezultatu utakmice kupice sebi minute za buducnost.

Isto vazi i obratno. Mozemo pobjediti ali on ako bude ko kurac izgubice svoje mjesto.
Link to comment
Share on other sites

Internet mi ne valja i zadnjih 10 minuta nisam skoro ništa vidio. Komentar na prvih 35 minuta je da je ovo baš ono što United želi. Oni uzmu ovdje bod i osiguraju se, a mi nemamo više toliko vremena da se zadovoljavamo bodom. Dali smo im 3 lopte u zoni u kojoj se ne smiju davati lopte, a oni nama jednu. Treba Pulišić umjesto bilo koga.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da su Wisey i ta ekipa uocili da nismo ista ekipa bez i sa Jorginhom na terenu.
Ovo nije bajno ali i kao takvi smo bolji protivnik.
Ziyech igrac manje na terenu, ostali li-la, solidno.

 

Ovo je bilo toliko dosadno da je na sve to samo falio i Jorginho.

Link to comment
Share on other sites

Giroud i Ziyech su imali mat pozicije svojim prilikama. Morali smo malo hrabrije i odlucnije igrati ali svejedno imali smo vise od igre i imali dvije zlatne prilike. Cak i ono Wernerovo pred kraj bi neki igrac uvaljao u gol. Ev bas opet gledam priliku Ziyecha, pa sta je lik promasio. Citava lijeva strana gola prazna, De Gea na desnoj stativi i on u njegovu stranu suta.

Jebat ga, ajmo dobit Liverpul.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...