Jump to content

Thomas Tuchel (2021-2022, trener)


Recommended Posts

Dobrodosao.

Ja shvatam da nas je strah, da ce vratiti starce umjesto mladih igraca, ali mislim da nije toliko lud tj vjerujem da ce koristiti one igrace koji se uklapaju u njegovu filozofiju. Svakako ce James biti ispree Azpilikuete jer je daleko bolji igrac. Rudigera ce isto tako koristiti umjesto Zoume nazalost, prodat ce se njemu Rudi, mada tu smo na istom jer je i Lamps otpisao i Tomorija i na kraju Zoumu zbog Rudigera.

Vjerujem da ce forsirati svabe maksimalno.

Bit ce zanimljivo pratiti u pocetku, sta je zamislio s ekipom, kako ce to izgledati.

Sretno.
Link to comment
Share on other sites

Želim mu sreću i pružam mu podršku, jer podršku u startu samo spomenutom konobaru nisam pružao. Forsira pressing što mi se sviđa, očekujem da bude autoritet igračima i da podigne ove svoje sunarodnjake Wernera i Havertza. Već je radio sa Pulišićem koji je isto u kanalu i treba mu pomoć da se vrati u formu. Dobro bi bilo da i Rudigeru pokaže nekoliko stvari. Ne bih se bavio pričama "gurat će Švabe", "vratit će starce". U srijedu je utakmica i vidjet ćemo šta je njegov izbor.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je neko toliko lud da kepu stavlja na gol.
Sto se tice pljuvanog rudigera, pa on je kao i veliki broj igraca, mogu da igraju taman tako da ce neko biti spreman da ponudi 70milki za njih a mogu i taman tako da ne postoji klub na planeti koji bi bio spreman da mu da platu koju ima za ono sto pruza. Moze on da odigra i znatno bolje. Ista prica je i sa Jorginjom. Samo sto je diskutabilno koji su to elementi igre u kojima Jorginjo moze da doprinese sem te proste distribucije lopte pa makar igrao i najbolju sezonu u karijeri. A to je za tim koji treba da bude konkurent za titulu jako malo.
Link to comment
Share on other sites

Nije cojk ni predstavljen a vec ga prozivate ako ubaci ovog ak ubaci onog.

Ako bude dobre igre i rezultata briga me da igra kepa stopera.

Kad se kaze iskusniji, ne spads u to rudiger. Silva je babo a zouma nema nista manje iskustva nego rudiger.

Tu bi najprije azpi i jorgibho mogli profitirat al otom potom. Dok vidimo sta ce bit
Link to comment
Share on other sites

Kaze kako 2-3 vazna igraca nisu bili uz Franka. Ili cak da nisu vjerovali u projekat kod Lamparda, wtf. I Rio kaze da mu to nije jasno nikako.

Jbt kakva su vremena dosla.

Sto se tice ovih 'vaznih igraca'

To ne moze nikako biti Kepa, Rudiger ili Alonso.

Bas me interesuje ko bi mogao to biti.

A Rio kaze nije mu jasno kamo
Link to comment
Share on other sites

Kaze kako 2-3 vazna igraca nisu bili uz Franka. Ili cak da nisu vjerovali u projekat kod Lamparda, wtf. I Rio kaze da mu to nije jasno nikako.

Sto se tice ovih 'vaznih igraca'

Bas me interesuje ko bi mogao to biti.

 

Ja ne znam ni ko su nam važni igrači. U prethodnih 1,5 godinu svi su u jednom trenutku bili zanemareni na po mjesec dana.

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao prije svega, želim mu sreću i uspjeh.

Nemam neko specijalno misljenje o njemu, neutralan sam.


Vidjecemo promijene koje će donijeti, nadam se da će dobiti vremena ali tesko ne to u Chelseau...

Kako mi na kurac ide ta priča neki igraci nieu bili us Lamparda, pa da se svi saberu Lampard je Bog Chelsea a oni su kurcina
Link to comment
Share on other sites

Igi
Ono je bilo smijesno sta si radio s temama, taman i troll bio. Al eto neki i cestitaju bogme

 

I trebalo je da bude :P Sto sebe shvatas toliko ozbiljno brt :P
 


https://www.bbc.com/sport/football/55800815

 

Inace ocekujem da ostane do kraja naredne sezone.

 

 

Some of Chelsea's players complained about a lack of tactical instructions and general communication under Lampard. Tuchel, however, is known to communicate extensively with his teams. If they let him.

The German will also not hesitate to implement some of his ideas - be it on the tactics board or elsewhere. At his previous clubs, he drew up diet plans, monitored sleeping patterns of players, overhauled the analytics department, changed the scouting processes and got involved in the renovation of facilities.

 

His willingness to control virtually everything at a club has made him enemies in the past.

During his time at Dortmund, he banned head scout Sven Mislintat, who later worked for Arsenal, from the training ground because of philosophical differences and demanded certain signings from chief executive Hans-Joachim Watze and sporting director Michael Zorc.

"What matters are fundamental values such as trust and respect," Watzke said after Tuchel had left. "With Thomas Tuchel at the helm, Dortmund enjoyed two successful years in which our sporting objectives were achieved. However, we did not always see eye-to-eye with the coaching staff during this period."

 

Mogu da vidim da ce se zameriti nekome u klubu.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Thomas Tuchel (2021-2022, trener)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...