Jump to content

#19 Armando Broja


Adi

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
2 hours ago, Corto Maltese said:

Imamo takva dva napadača, gde jedan ulazi u šanse, a drugi je bolji ekzekutor, bar mi tako deluje. Kad se sve sabere, dobijamo duplo golo. 


I to je ocigledan pokazatelj da nemamo nikakav sistem u napadu. Iz aviona se vidi cim pridjemo na 20 metara golu, niko ne zna vise sta da s loptom radi. Pa bilo koji igrac koji se nadje pred golom, ne zna bil piš'o ili srao.

Od svih trenera, kod Poketina apsolutno napravili u napadu, ama bas nista. Kod Tuhela se prije i nesto radilo u pocetku, samo tad smo imali problema sa velikim brojem promasaja. Pottera necu da komentarisem, previse je Tukel nasrao iza njega da ovaj to pocisti.

 

Link to comment
Share on other sites

Decko je sirovina jos. Tacno vidis da niko nista ne radi s njim individualno.  Ima iste mane koje je imao kad se vratio s posudbe prije godinu i po dana. Nije ni u jednom segmentu bolji.

I dalje ga niko nije naucio kako koristiti svoje tijelo, kako igrati jednostavnije i efikasnije, kako se kretati bez lopte a da ne trci bezveze. 

Najbolje bi mu bilo zarad vlastite karijeri da promijeni klub. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2023 at 2:31 PM, ker said:

Ja bih naopako, prvo Broja, a onda Jackson. Taman kad se svi umore da uđe Jackson koji je hiperaktivan i agresivan.

Svašta sam i ja pisao. Stvarno je bio loš zadnja dva puta, a za onaj promašaj svaka čast, teško je bilo promašiti.

Link to comment
Share on other sites

Povrede su ga bas sjebale, tesko ulazi u ritam, i sad jos samopouzdanje. 

Ali kako god i kad dobije sigurnost, udje u ritam, opet mislim da nije za nas ovakve u ovom trenutku. 

Pored njega ce Jackson sa bolekurom da ima mesta u prvih 11, a realno mu treba neko da ga osvesti i da mora da radi i da se bori za startnih 11. 

Zakljucak, uzeti za broju 35 40 milki uz bb klauzulu od 50milki i dovesti Tonija

Link to comment
Share on other sites

Taman ga prije nekih mjesec dana čovjek nahvali, on dobije šansu i usere je totalno, pored toga što je bio ko panj u utakmicama u kojima je bio starter, sada i kada uđe sa klupe da promaši ovakvu šansu... 

Bolju priliku od ove neće imati što se Chelsea tiče, nije da ima neku konkurenciju u napadu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...