Jump to content

#6 Thiago Silva


apeiron

Recommended Posts

Nek smo i mi napokon kupili igrača sa 5 godina zakašnjenja i da nismo pogriješili. Kad se sjetim Higuaina, Pata, Falcaa i šta smo sve dovodili.. Ona prva utakmica protiv West Broma ga nije psihički uništila. Malo ga je i Lampard stavio u nezgodnu situaciju. Srećom, toliko je iskusan igrač da nije upao u probleme. Sve ostalo što je uradio je za svaku pohvalu. Sa njim svi ovi u odbrani ozbiljnije izgledaju, a i u napadu zna poslati perfektnu dugu loptu. Brazilac je to. Vidi se koliko mu je stalo, kako se samo radovao i na tribinama i na klupi. Dajte mu još godinu ugovora, može još toliko izgurati na ovom nivou. Sigurno razmišlja i o Svjetskom prvenstvu dogodine. Mislim da će mu ove dvije godine kod nas biti najkorisnija stvar koju je u životu uradio. Prvo je naučio sve oko sebe da bolje igraju, pa je osvojio Ligu Prvaka i još da osvoji ligu i može mirno u penziju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Opet odlican, na nivou, postavljanje skolski za sve mladje stopere, bez greske igre. I protiv Liverpoola sa 10 igraca dok smo se branili i jucer vecinu utakmice sjajan.

Samo nek nastavi tako i ovu sezonu do kraja. Ako ga se rastereti dovoljno bit ce spreman za najteze izazove.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Silva nije vakcinisan(njegovo pravo) i igrace za Brazil. Vraca se nazad na dan utakmice sa Brendfordom i pazite sad, morace u karantin.

Dakle nema ga ni na treningu jos najmanje 10 dana a kamoli na nekoj utakmici. Bukvalno covjek ce biti odusatan preko mjesec dana.

I onda kazu neka reprezentativnih utakmica.

Fuj
Link to comment
Share on other sites

neka se javi u inbox da mu sredim potvrdu o vakcinaciji  :fantom:

 

malo mi je to neozbiljno, takva pitanja sada, u ovo vreme treba rešavati pojedinačnim odredbama u ugovoru sa igračima, a verujem i da jeste, jel on će faktički i pre svega formalno, biti nedostupan zbog propisa a ne zbog povrede

Link to comment
Share on other sites

Mislim da on pod svaku cijenu zeli igrati SP u Kataru, koje mu je ujedno i posljednje ozbiljnije reprezentativno takmicenje. Vjerovatno misli da ce neigranjem izgubiti mjesto od nekog mladjeg stopera tako da ga i razumijem u neku ruku. Ako Brazil osvoji SP to bi bio slag na kraju torte sto se tice Silvine karijere.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...