Jump to content

Kai Havertz (2020-2023, 139 nastupa)


Recommended Posts

Moglo bi biti nešto, nakon što se prije par dana pri�alo o tome kako smo zainteresirani, danas svi pišu kako smo ozbiljnp zagrizli.
Krenulo je sa daily mailom, koji je shit ali sada potvrđuju svi od skysporta, guardiana, sky u njema�koj, bild, gotovp svi relevantni.
Što mislite o ovom mogućem transferu? Mnogi su nas se uplašili, jer ovo definitivno pokazuje ambiciju, ušli smo jako u prijelazni rok. Roman se ne šali.

Iako smo na toj poziciji dobro pokriveni, ja sam definitivno za, ovo nas vraća tamo gdje pripadamo i kona�no sva imena koja se vrte su kvaliteta, a ne neki polovnjaci. Sviđa mi se u kojem se smjeru krenilo i kako razmišljaju

Link to comment
Share on other sites

Nemas sta otpisivati, ima mjesta za Mounta i RLCa uvijek sa klupe, RLC moze igrati i onu drugu poziciju u sredini.

 

Doduse i Kai je kako sezona odmice vise naprijed, napadaca je igrao ovih nekoliko kola, znao je i na desnom krilu, tako da ne mora znaciti da ce igrati gdje Mount igra.

Link to comment
Share on other sites

Nemas sta otpisivati, ima mjesta za Mounta i RLCa uvijek sa klupe, RLC moze igrati i onu drugu poziciju u sredini.

Doduse i Kai je kako sezona odmice vise naprijed, napadaca je igrao ovih nekoliko kola, znao je i na desnom krilu, tako da ne mora znaciti da ce igrati gdje Mount igra.


Nema mesta.
Niko od njih nije u stadijumu karijere gde moze da igra rotaciju i da napreduje.
Neko ce trpeti, zapravo stagnirati. Nije to fm moj Diablo.
Link to comment
Share on other sites

U svakom slučaju bolje pričati treba li nam havertz ili sancho, a pritom već osigurali ziyecha i wernera, nego ne tako davno kada smo se povezivali sa Carollom, batshuayima i sličnima..

Ne treba nam realno, slažem se, ali ako dođe daleko od toga da ću plakati. Bolje imati takvu konkurenciju, nego williana, pwdra, bats, barkley
Ipak sumnjam da ćemo ga uzeti jer ima pozicija koje su nam primarnije, ali očito je da se nešto događa

Jel može igrat krilo ili je isključivo veznjak? Ako ne, onda nam po pitanju pozicije ne treba. Ja imam povjerenja u RLC i Mounta i treba im dat šansu, a i ponajprije stoper, a onda i krilo su nam puno važniji.


Kai je stvarno raznovrstan, može igrati svašta i već je igrao
Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/cfbayern/status/1271007303987277836?s=19
Ovo je dobar izvor, prvi objavio za wernera da smo ga preoteli
https://twitter.com/ToniRuediger/status/1270996942928183297?s=19
Ajmo rudiger dovedi nam i havertza nakon wernera
Link to comment
Share on other sites

Mislim kako će se ovdje prava bitka voditi, puno klubova je zainteresirano ali pitanje je tko može u ovoj situaciji platiti to.
Od sancha izgleda polako da se svi hlade zbog cijene, eventualno united.
Christian Falk je rekao kako mu se čini da smo mi najkonkretniji za sada, i da bi mogli biti opet brži od uniteda i ostalih.
Bayern, Real i liverpool izgleda ne mogu platiti to trenutno, jedino mi i united
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko nam je potreban, općenito u napadu nam viÅ¡e nitko nije nužan. Dolaskom Wernera i Ziyech smo značajno ojačali napad, ono Å¡to nam je sad ključno je lijevi bek! A bilo bi fino i stopera nekog dovuč. Ovo ostalo nije nužno...

Link to comment
Share on other sites

Juče mu je bio rođendan. Napunio 21 godinu i ima više od 150 profesionalnih utakmica u karijeri, više od 3,5 godine starijeg Loftus-Cheeka. Ako dođe kod nas vidim ga na krilu. Onda bismo imali napadački dio riješen za narednih par godina, osim ako se ne desi nešto nepredviđeno. Vezni red mi već sada djeluje kao kompletirana priča sa Kanteom, Kovačićem, Jorginhom, Mountom, RLC, Barkleyem i Gilmourom. Poslije toga očekujem napokon pojačanja u odbrani. Jest da gradimo kuću od krova, ali bit će nešto od nas.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo sad na youtube. Ni blizu ovaj nije krilnog igraca. Podsjeca malo na Özila iako je dosta visi, cini se i relativno stamenit. Slicno se krece, ljevak je, dobar razigravac i igra u poluspicu/ofanzivni vezni.

E sad pitanje je koje su mu slabosti jer to nece se naci na yt kompilacijama.
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo sad na youtube. Ni blizu ovaj nije krilnog igraca. Podsjeca malo na Özila iako je dosta visi, cini se i relativno stamenit. Slicno se krece, ljevak je, dobar razigravac i igra u poluspicu/ofanzivni vezni.

E sad pitanje je koje su mu slabosti jer to nece se naci na yt kompilacijama.


Slično kao kod Fabregasa. Cim dodje do kontakt igre on tu nema sta da traži.
Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/CFCDaily/status/1271524587147341827?s=19
On sigurno prelazi negdje ovo ljeto, iduće bu mi bilo zadnja godina i ne bi puno mogli dobiti za njega, gledat će da ga unovče.
Intenzivirala se priča za bayern, zna se kako oni posluju u bundesligi. Bit će zanimljiva borba..
Ja bih ga uzeo, ovo je ljeto kada financijski stojimo najbolje od svih, a ovo je jedinstvena prilika. Vidjet ćemo što će naši odlučiti
https://twitter.com/cfbayern/status/1271564625453166594?s=19

Nitko nema para izgleda osim nas
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne vidim zašto bi bilo loše imati još jednog mladog igrača, sad se ima para i postoji mogućnost dovoditi i to treba iskoristiti. To što su vjerovatno lijevi bek i štoper kao veći prioritet to je druga strana priče.

 

Savršeno ljeto bi bilo kad bi uzeli Wenera, Ziyecha, Havertz, neki lijevi bek i štoper. Sancho je preskup, mada ako misle davati pare šta me briga.

 

Takođe u savršeno ljeto računam da prodaju nekoga kao što je Zouma ili jedan od dva lijeva beka.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Kai Havertz (2020-2023, 139 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...