Jump to content

Hakim Ziyech (2020-2023, 107 nastupa)


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

https://youtu.be/SXZMX-eGmXQ

Kakvo jebacko "slavlje".

Budes li flopo jbat ce ti se majka.
Nek zna unaprijed da jbemo mame :D

Zijeh je Pedrov naslednik. Igrač u najboljim godinama, dobroj formi i ne previše plaćen. Mislim da nije projektovan za ključnog igraca te da i očekivanja nece biti prevelika. Fokus i pritisak ce biti na Verneru i Havercu.
Link to comment
Share on other sites

Havercu bi moglo bit gadno, skupo plaćen pa će se odma od njega očekivati puno, a realno on je još uvijek vrlo mlad i ne dokazan na najvišoj sceni igrač, tako da najbolje od njega ne treba očekivat odma, tek za sezonu, dvije. Nešto slično kao i Kepa, od kojeg se očekuje da bude najbolji na svijetu zbog cijene, a cijena nije realno mjerilo...
Link to comment
Share on other sites

Havercu bi moglo bit gadno, skupo plaćen pa će se odma od njega očekivati puno, a realno on je još uvijek vrlo mlad i ne dokazan na najvišoj sceni igrač, tako da najbolje od njega ne treba očekivat odma, tek za sezonu, dvije. Nešto slično kao i Kepa, od kojeg se očekuje da bude najbolji na svijetu zbog cijene, a cijena nije realno mjerilo...


Valjda ljudi iz kluba na primeru Kepe mogu da nauče neke stvari.
Ako Havercu i ne krene sve kako treba od početka treba mu dati maksimalnu podršku i maksimalno ga zaštiti od niskih udaraca medija.
Link to comment
Share on other sites

Zijeh je Pedrov naslednik. Igrač u najboljim godinama, dobroj formi i ne previše plaćen. Mislim da nije projektovan za ključnog igraca te da i očekivanja nece biti prevelika. Fokus i pritisak ce biti na Verneru i Havercu.

Mislim da u ovom Chelseaju nema potrebe da netko bude ključni igrač, nego će svi podnijeti teret timski i mislim kako je to pravi recept. Nismo više u vremenima hazarda, ali sada imamo veliki broj vrhunskih igrača koji bi mogli se uklopiti dobro i nadopunjavati se.
Ziyech je jedan od njih i jako dobar i dokazan igrač.

Havercu bi moglo bit gadno, skupo plaćen pa će se odma od njega očekivati puno, a realno on je još uvijek vrlo mlad i ne dokazan na najvišoj sceni igrač, tako da najbolje od njega ne treba očekivat odma, tek za sezonu, dvije. Nešto slično kao i Kepa, od kojeg se očekuje da bude najbolji na svijetu zbog cijene, a cijena nije realno mjerilo...

Ne bih se baš složio, nije da kupujemo samo potencijal nego Havertz je već sada jak igrač sa već dvije sezone barem odigrane na visokom nivou. Ima veliki broj utakmica već u nogama i nije da je Bundesliga shit. Svakom treba malo prilagodbe na novo okruženje i naravno kako će napredovati sa vremenom, ali mislim kako možemo od njega očekivati jako dobru sezonu
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ce nama Ziyech biti kljucni igrac iduce sezone.

Falio nam je jako daj ljevak po desnoj strani. I to se mnogo puta osjetilo tokom svih ovih sezona, jednostavno sa njim cemo dobiti potpuno novu dimenziju u igri.

Samo se nadam da nece biti ko ostali, tj da će više šutati van 16 metara. Povraća mi se od ubacivanja lopti u 16terac ili ono šetkanje u golmanov gol.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Hakim Ziyech (2020-2023, 107 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...