Jump to content

Hakim Ziyech (2020-2023, 107 nastupa)


Kun Aguer0

Recommended Posts

Top igraca nikad dosta. Dok smo ih imali po 15 i vise komada u ekipi i bili smo neko i nesto u svijetu fudbala, osvojili smo sve sto smo mogli, mnogi su skidali gace cim se pojave na terenu, a danas nas trpaju ko god stigne.

Lijepo je vjerovati u svoje igrace, ali ako imas priliku dovesti top igraca, onda nema oklijevanja. Ja se samo nadam da nece ostati samo na Ziyechu, te da ce uspjeti i Sancha dovesti u nase redove, te jos jednog spica. E onda mozemo reci da smo prejaki u ofanzivi.

Ziyecha bih postavio na poziciju Kantea ili na desetku, mislim da bi tu najvise dosao do izrazaja.
Link to comment
Share on other sites

Top igraca nikad dosta. Dok smo ih imali po 15 i vise komada u ekipi i bili smo neko i nesto u svijetu fudbala, osvojili smo sve sto smo mogli, mnogi su skidali gace cim se pojave na terenu, a danas nas trpaju ko god stigne.

Lijepo je vjerovati u svoje igrace, ali ako imas priliku dovesti top igraca, onda nema oklijevanja. Ja se samo nadam da nece ostati samo na Ziyechu, te da ce uspjeti i Sancha dovesti u nase redove, te jos jednog spica. E onda mozemo reci da smo prejaki u ofanzivi.

Ziyecha bih postavio na poziciju Kantea ili na desetku, mislim da bi tu najvise dosao do izrazaja.


Zijeh je izricito desno kontra krilo. Nikakav centralni vezni niti desetka.
Prvo lak je ko perce, pojeli bi ga u sredini terena grdje nego Fabregasa. Nema viziju, pregled igre niti zavrsni pas potreban za pociciju ofanzivnog veznog.
Klasican dribler/suter sa finom kontrolom lopte. Nije pravolinijski igrac pa da mu treba prodornost. Kvaliteti koje poseduje odgovaraju onome sto igra u Ajaksu i sto bi morao i kod nas. Dakle ulazak u sredinu sa desne strane onda centarsut na drugu stativu, dupli pas sa nekim od saigraca i ulazak u kazneni ili direktan udarac na gol.
Link to comment
Share on other sites

Ma klinac, nećemo baciti 40mil na zamjenu, to je gotovo sigurno. Dobar igrač ali nema neku brzinu, i nema kontinuitet.
Ja sam jako nezadovoljan, pošto će sancho završiti kod nekog od rivala, ovo je samo produbljivanje jaza između nas i top klubova
Link to comment
Share on other sites

Ma klinac, nećemo baciti 40mil na zamjenu, to je gotovo sigurno. Dobar igrač ali nema neku brzinu, i nema kontinuitet.
Ja sam jako nezadovoljan, pošto će sancho završiti kod nekog od rivala, ovo je samo produbljivanje jaza između nas i top klubova


Sa tri krilna igraca u sezonu nece ici, posebno ako zavrsimo u top4. Doci ce sigurno jos jedan igrac

Videcemo sta su smislili.
Link to comment
Share on other sites

Dobar je igrač zaista, dobro je što smo ga doveli. Mislim da je ovo 99% gotova stvar na dosta je strana izašla vijest.

 

Opet kažem još Sancho ili Werner i to je odlično. Nadam se da nećemo propustiti Sancha Junajtedu jer ce nas onda guziti sledecih 10 godina, mada ne bi me začudilo znajući koliko smo sposobni.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Hakim Ziyech (2020-2023, 107 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...