Jump to content

Chelsea u Premiershipu 2019/20


Kun Aguer0

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kakva su vam predviđanja, hoćemo uspjeti do lige prvaka? Bit će gusto, imamo teži raspored od Uniteda

 

Kao kad sezona počinje, ne znaš ko je u kakvoj formi. Rezultati iz pripremnih utakmica ne govore puno.

 

Kad smo kod Uniteda, do dolaska Brune su bolje igrali protiv jačih ekipa nego protiv slabijih. Sa njim su pronašli rješenje i za slabije protivnike. Mislim da im se sada vraćaju Rashford i Pogba, što može biti i dobro i loše, jer bez njih su puno bolje igrali.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 149
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Bice tesko jer United ima izuzetni lagan raspored. Igraju sad sa Totenhemom i poslije toga su u svakoj utakmici izuzetni favoriti. Mozda i Lester padne pa se i oni ukljuce u borbu za 4. mjesto. Elem, najvaznije je dobro krenuti, jer u slucaju kiksa uvukla bi se nervoza a iduce kolo je vec City.

Nadam se po jedi protiv Ville a onda ce i protiv Citya biti lakse.
Link to comment
Share on other sites

Nije united toliko jak da ce sve pobjediti do kraja, daleko su od toga, stoga mislim da mozemo do LP. Nasi su se svi oporavili, mnogo smo jaci s njima. Odoi Pulisic, Ruben, to kao da 3 pojacanja imamo.

zaboravi na odoia i pulisica, nece sigurno biti protiv vile

Link to comment
Share on other sites

Ako Willian i Pedro odu tj. odbiju igrati posle juna, mi cemo na krilnim pozicijama imati samo CHO, Pulisica i Mounta koji nije klasicno krilo. Ako se kojim slucajem neko od njih povrijedi mi bi morali mijenjati formaciju.

Ne znam, volio bih se rijesiti i Pedra i Williana ali po mom nekom najboljem scenariju, daj Willianu pedalu odmah a Pedra moliti da ostane do kraja sezone.

Ziyech nece moci igrati poslije 01. jula?
Link to comment
Share on other sites

Neće, tek iduće sezone jer nije registriran.

Ima i kombinacija da RLC igra na krilu, navodno je do Lampard isprobavao na ovim sad prijatskim, baš kao rješenje ako pedro i Willian odu.

Ali da svakako bi bilo dobro barem jednog od njih sačuvati do kraja sezone...
Link to comment
Share on other sites

Isto, malo smo sjebani trenutno, debil će iskoristiti situaciju i još potpisati ugovor.
Ne znam, kako god okreneš sjebani smo, idealno bi bilo do kraja premier lige da produže, ali nijedan to neće
Link to comment
Share on other sites

Može se improvizovati i sa Alonsom ili Jamesom na krilu, također možemo igrati 5-3-2 ili 3-5-2 Alonso i James full backovi, Kovacic-Kante-Mount recimo sredina i naprijed Pulišić i Abraham.

Link to comment
Share on other sites

Baš, em što jašu plati fond, em što su izlizani bili i kad su bili u top formi, a ne sada. Prodati ti ga Totenhemu ili Arsenalu, to bi bilo top.

 

Zamisli kako bi se dobra pjesma mogla smisliti kad bi prešao u Totenhem, maznuli im ga dok je bio mlad i perspektivan, a prodali im ga dok je za gerijatrije.

Link to comment
Share on other sites

Baš, em što jašu plati fond, em što su izlizani bili i kad su bili u top formi, a ne sada. Prodati ti ga Totenhemu ili Arsenalu, to bi bilo top.

 

Zamisli kako bi se dobra pjesma mogla smisliti kad bi prešao u Totenhem, maznuli im ga dok je bio mlad i perspektivan, a prodali im ga dok je za gerijatrije.

 

Igrat će desnog beka kod Mourinha, imaju problema otkako je otišao Trippier

Link to comment
Share on other sites

Ostane li Willian i zbog toga ne kupe Havertza raniću se.

Pa mrtve majke cu mu se najebati, ima da ga iselim iz Engleske
 


Ma ko jebe Willianu mater a i Pedru, neka odigraju svoje do kraja sezone, za to prima pare to mu je posao, Å¡ta sad ako debil odigra par dobrih tekmi da mu se novi ugovor da. Može  da dobije samo kurac

Link to comment
Share on other sites

Naravno bice sranje ako ostane cupavi ali ako doprinose do kraja da se plasiramo u Ligu Sampiona onda je tih njegovih par miliona na platu nista s obzirom koliko ce klub zaraditi. Mada iskreno mislim da Lamps planira pravi remont i stvara svoj tim tako da ide i cupo konacno.

 

Pedrito je vec svoje odigrao.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, pogotovo sto iducd kolo docekujemo City. Unitedu su svi igraci spremni a kao takvi imaju bas mnogo napadackog potencijala tako da ce tesko gubiti bodove u nastavku.

Ako dobijemo Villu, rastereceniji i hrabriji cemo uci u mec protic Citya a mozemo ih dobiti samo hrabrom igrom. Utakmica protiv Ville je kljuc jer i slucaju kiksa uvuci ce se nervoza u igrace, u Lamparda a malo je kola do kraja.

Svom snagom i samo hrabro, napadacki, nadam se u efikasnost napadaca i dobrog Kepu, trebat ce nam i njegove odbrane, da nam donese koji bof i kada odbrana zakaze.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...