Jump to content

#23 Conor Gallagher


Whisper

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 hour ago, Kun Aguer0 said:

Očigledno je da su ljudima u glavi samo brojevi i pare te da ne smatraju da postoji neki igrač ili neki čovjek koji je nezamjenljiv...

+ Nije im atraktivan, ružni englez koje mu je glavna kvaliteta trka, presing, odrađivanje defanzive... a ne atraktivni potezići

Link to comment
Share on other sites

Ne shvatam sto vam to toliko cudno i nepojmljivo. Pa samo na ovom forumu imas masu forumasa koji bi ga prodali i kojima Conor zivac izvuce da ga ne mogu gledat ocima. Sto vam je onda toliko cudno sto ga vlasnici zele prodati a pri tome imaju i cist profit da popeglaju knjige.

Ja licno ne bih prodavao Galaghera ali budimo realni, on nije igrac bez kojeg se ne moze.

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno je igrač bez koga se ne može. S obzirom da ostali ne mogu povezati tri utakmice bez da se povrijede.

Znam da ne voliš Conora, ali momak je trenutno drugi najbolji igrač nakon Palmera.

Ova odluka apsolutno nema veze sa fudbalom i zasniva se samo na finansijskom aspektu. Da je Palmer u toj situaciji i njega bi prodali.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ker said:

Bukvalno je igrač bez koga se ne može. S obzirom da ostali ne mogu povezati tri utakmice bez da se povrijede.

Znam da ne voliš Conora, ali momak je trenutno drugi najbolji igrač nakon Palmera.

Ova odluka apsolutno nema veze sa fudbalom i zasniva se samo na finansijskom aspektu. Da je Palmer u toj situaciji i njega bi prodali.

 

Ko kaze da ga ne volim? Ja nisam za njegovu prodaju. Pogotovo smatram da je veoma koristan protiv jacih ekipa. 

To da se bez njega ne moze jednostavno nije istina. Sutra da dodje igrac koji ce biti bolji od njega momentalno bi ga zaboravili. Isto ko i sa Mountom. Vecina nije bila za njegovu prodaju, sad ga vise niko i ne spominje niti koga boli kurac za njim.

Link to comment
Share on other sites

Ja licno jesam za njegovu prodaju, ali treba prava cifra. Ovakvih igraca imas na bacanje. Precijenjeni Englez, sa slabom kontrolom lopte, ne zna dodati, ne zna oduzeti loptu, ali moze mnogo trcati i to je to. Smijesan igrac koji nama igra kao ofanzivni vezni. Momku je max Palace i tu se izdvaja isto kao Ayew koji je prosjek.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diablo_bih said:

Ja licno jesam za njegovu prodaju, ali treba prava cifra. Ovakvih igraca imas na bacanje. Precijenjeni Englez, sa slabom kontrolom lopte, ne zna dodati, ne zna oduzeti loptu, ali moze mnogo trcati i to je to. Smijesan igrac koji nama igra kao ofanzivni vezni. Momku je max Palace i tu se izdvaja isto kao Ayew koji je prosjek.

Igrač sa najviše oduzetih lopti u ligi u protivničkoj trećini i među najboljima u ligi u presječenim loptama i tackleovima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Adi said:

Igrač sa najviše oduzetih lopti u ligi u protivničkoj trećini i među najboljima u ligi u presječenim loptama i tackleovima.

Mah mah, neka njega u Sheffieldu i neka nista ne radi sa oduzetim loptama. Oduzimanje i gubljenje lopte instant je meni isto, jer sa njim kontre nismo dobili.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, diablo_bih said:

Zato sto je Cobham akademac ili zato sto je Englez?

Brate kad kažeš diablo jedna od 3 asocijacije koje mi prve padnu napamet je "precijenjeni Englez" 😂

Link to comment
Share on other sites

Conor koristan protiv velikog broja ekipa, ekipa koji hoće igrati fudbala, ali kad vidis da ga koristi protiv Brentforda, Sheffielda koji neće ništa s loptom da imaju moraš i njemu i conoru jebat majku. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...