Jump to content

Matchday 17: Bournemouth (H) / sub 14.12.2019 16:00h


skaro

  

4 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Gledao sam samo drugo poluvrijeme i nisam se nijednom uzbudio. Bournemouth je naredao nekih veznjaka i defanzivaca sto nikada ne rade. Vjerovatno zato jer im je sve povrijedjeno sto valja. Obicno budu Lerma i Billing i sve ostalo cisto ofanzivni igraci.

 

Sta reci, najavljivao sam ovdje po forumu ovaj poraz. Cak sam i glasao gore, savjetovao ljudima da igraju na Bournemouth. Jednostavno su neke stvari sigurne, kao sto su nasi kiksevi protiv Evertona, West Hama i Bournemoutha. Ne kiksamo jedino kad osvajamo titulu. Steta je sto su sada te utakmice dosle u kratkom razmaku. Da je svakog mjeseca bio po jedan ovaj kiks, manje bi se osjetilo.

 

Ekipa je u padu i nije Zouma jedini problem ekipe. Sreca pa mozemo kupovati igrace vec sada u januaru. Bilo koja pozicija i bilo koji igrac bi nam dobrodosao. Za gol ne znam sta da kazem. Da li zato sto su svi mislima ko zna gdje ili zato sto su vidjeli da je sudija digao zastavicu niko nije otisao po tu loptu, jedino Azpilicueta koji je pokusao spasiti sto se spasiti da.

 

Na pocetku sezone smo bili ekipa koja gubi od najjacih, a pobjedjuje ostale. Trenutno smo Arsenal i Tottenham sa pocetka sezone. Svaka utakmica je potencijalno razocarenje. Nadam se da sam upravu kada kazem da je to samo zato sto su to bili Everton, West Ham i Bournemouth u kratkom vremenskom intervalu.

Link to comment
Share on other sites

Nije samo stvar igraca vec i igre. Lamps ce se i dalje vezbati na nama a mi cemo da puknemo i od raspalig totenhema a i od jos raspalijeg arsenala pa cemo lagano na 7 mesto a mi cemo i dalje da pricamo o promociji mladjih igraca. Lamps je supalj da suplji ne moze biti, mozda zna da vidi treninge ali mec da pripremi velika 0. Na kraju ce ispostaviti da je pusac doktor za njega. Koliko njemu treba meceva da shvati da je Pulisic apsolutno beskoristan levo. Kad ga usmere levo u pl u ima bar 15 igraca koji su opasniji od njega na toj poziciji.
Link to comment
Share on other sites

I prica se i dalje kako Lamps koristi mlade, a ustvari samo Tammy ostao od mladih te ljubimac Mount.

Reece grije klupu, Tomoria nigdje, sad kao i povrijedjen, Odoi svaku utakmicu 10 min gdje itak da ne moze pokazat sto zna, ne moze se na taj nacin vratiti u formu. Pa i one asistencije sto je skupio bile su kada je nekoliko utakmica startao, odmah nakon povrede.

Ali zato Williana Bog ne moze izbaciti iz ekipe jebo mu on familiju cijelu, i Willian i Azpilikueta.

Kante ne da je slab, vec nevidljiv, nema ga ni naprijed ni nazad. Lampard je razbio najbolji duo u ligi Jorginho-Kova, zbog njega, ispostavilo se da je to bila velika greska. Nakon tog poteza, nema utakmice u kojoj smo bili dobri.

Uvjek sam mrzio kad trener ima svoje ljubimce, uvjek me to nerviralo, a evo i Lamps isto tako radi. Nece dugo na taj nacin, treba ga neko sjetiti, da su njegovi ljubimci i prethodne trenere nogirali, i njemu se slicno pise, definitivno.

I da, ako Willianu produze ugovor, ja prestajem Chelsea pratiti, dosta je vise.
Link to comment
Share on other sites

Ma katastrofa, ne znam što se dogodilo, ali stara ekipa opet igra, i ne može se tu očekivati bilo što bolje.
Isto tako nije mi jasno što rade na treninizima pa je toliki pad došao unazad mjesec dana.
Stari problemi su jako brzo izašli na vidjelo, samo sada nema edena da nas vadi.
Nema trenera koji će od ovog škarta nešto napraviti, ali ne mora se forsirati isti igrači kao što su willian, azpilicueta i slični.
Odbačen je trio u vezi koji je funkcionirao skoro savršeno kako bi se napravilo mjesta za Kantea.
Odigraj ovo jednom barem
Kepa, James, Rudiger, Tomori, Emerson, Kovacic, Jorginho, Mount, CHO, Pulisic i Tammy.

Ako se ne pojačamo na zimu kvalitetom, a ne kvantitetom kao što radimo već duže vrijeme, loše nam se piše
Link to comment
Share on other sites

Ma nije kovacic falio koliko su krila zakazala. Pulisic i Willian su bili ocajni, nikakve kreacije, nicega. Samo usporavali igru i odigravali lose poteze. Nije ih dzabe izbacio iz igre.

 

Samo se nadam da vise Willian barem nece igrati toliko, nego da ce Pulisic pocinjati na desnom krilu, a CHO na lijevom. Vrijeme je vala da se nekima jebe mater kao sto se vec jebalo Alonsu, moguce i Christensenu i Barkleyu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...