Jump to content

John Obi Mikel (2006-2017, 374 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Nije on loš igrač, dobar je. Što je Lampard - korisnik s foruma - rekao to je rotacijski igrač s posebnim zadatkom. I to mu je to što je ostvario u životu, više ne može. Valja ga imati na klupi, ali više volim kad je na klupi nego u prvoj. Previše usporava napade. Baš sam ga cijelu večer pratio i niti jednu lik loptu, znači niti jednu jedini nije uputio naprijed. Svaka je išla ili prvom do sebe koji je od njega udaljen 50 cm ili vrati nazad. A ja bi ipak volio da malo ofenzivnije igramo. On nije igrač za takvo što. Nego neka njega na klupi, pa po potrebi da ulazi kad treba zatvoriti utakmicu i čuvati rezultat ili se zabunkerirati kao protiv Barce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Danas beskoristan, u veznom redu ništa ali baš ništa nije uradio. Ne moze razigrati igrace, ne moze igrati brzu igru.

Mnogo cesce je beskoristan nego sto je dobar.

Kad mu 35togodisnji Lampard uzme mjesto, onda je sve jasno.

Nema kvalitete za Chelsea uvijek sam govorio, kazem to i sada.

Jedva cekam da ode i da konacno dovedemo igracinu na njegovo mjesto. 

Link to comment
Share on other sites

http://www.klix.ba/sport/nogomet/john-obi-mikel-protiv-bih-i-irana-bit-ce-teze-nego-protiv-argentine/131213011

 

John Obi Mikel, reprezentativac Nigerije i defanzivac londonskog Chelseaja, izjavio je da će utakmice grupne faze Svjetskog prvenstva u Brazilu protiv Bosne i Hercegovine i Irana biti teže od utakmice protiv favorita grupe F Argentine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Obi nije igrač po mom ukusu niti sam mišljenja da posjeduje neke kvalitete da nam bude prvi izbor za zadnjeg veznog u budućnosti.

Ja i dalje mislim da su zadnji vezni i napad naše najlošije pozicije koje treba kvalitetnijim igračima popuniti.

Obi možda i ostane u klubu jer je Essienovo vrijeme prošlo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...