Jump to content

Mason Mount (2015-2023, 195 nastupa)


Zemo

Recommended Posts

bio je jedno vreme aktivan forumas "juan manuel mata" , naso ga uz pomoc pretrage (hvala soxxx), tog lika pamtim kao da je mahom izbacivao statistiku i tako neke detalje, (ispravite me ako gresim),ali Adi je prvi mislim koji je spojio statitstiku i zanimljivo plus analizu

svaka pohvala za njega

inace

bio sam protiv prodaje Maunta iz vise razloga

1. mrzim Junajted

2. nikada necemo videti kako bi izgledao da igra u timu koji ima glavu i rep

3. igrac iz nase akademije

ostalo ne bih da komentarisem, zelim mu sve najgore u nastavku karijere

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Sad kad sam pročitao vijest da za Conora plata uopšte nije problem te da se radi o drugim stvarima, pade mi na pamet Mount.

Koja je šansa da je slično bilo i sa Mountom? Možda je i tu u pozadini PR i kontrola javnosti, s obzirom da se slična stvar može ponoviti. Sa tim da je Conor dosta jasniji kad kaže da ne želi da ide.

Nebitno, sad je kasno, ali ako je ovo istina ne sviđa mi se nimalo, veći problem je što se čini da to može biti i jasan plan.

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam siguran da je šablon isti, sličan sigurno, naravno da se je i tu radilo o profitu prodaje homegrown igrača, ali svi su tada objavljivali da je i zahtjev velike plate problem.

Činjenica je da je 'propo ko grčka', naravno i povrede su učinile svoje. 

Link to comment
Share on other sites

Dešavanja oko ovog momka su jako čudna, odjednom neka povreda o kojoj ne znaš puno ali njega nema na terenu evo preko godinu dana kako treba i kad se vrati to je sve nešto tanko, poluspremno...

Šteta, dvije sezone je zaista bio jedan od najboljih naših igrača...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...