Jump to content

Christian Pulisic (2019-2023, 98 nastupa)


Recommended Posts

Velika šteta što su tribine prazne. Dobijao bi dečko ovacije na svakom meču.
Ogromno samopouzdanje je stekao, kad uzme loptu i krene u dribling to radi sa lakoćom. Ne pravi suvišne poteze, ne troši previše lopti, stalno je opasan po gol. Pritom jako puno radi za ekipu. Pretrci dosta, vrši presing, ne zanemaruje defanzivu...
Fenomenalno.
Samo da ostane zdrav.
Link to comment
Share on other sites

Joj ovog gola jucer, koja minijatura. Ovo su golovi s malog fudbala. Usporis kretnju i onda naglo prebacivanje lopte na kontra nogu te sut. To su majstorije i samo ih igracine mogu izvoditi. A Pulisic bas izrasta u ozbiljnog frajera na terenu.
Link to comment
Share on other sites

Umorio se je malo, što je i razumljivo. Igra se na tri dana a on je većinu vremena u sprintu. Igra presing, trči u odbranu, trči u napad... Osetilo se je to sinoc, usporio je svoj prvi korak. I pored toga je uspeo da pogodi Žirua u trepavicu.
Najbolje bi bilo i za njega i za klub da protiv Mančestera odmori.
Nadam se da Lampard to vidi.
Link to comment
Share on other sites

Posebno s Pasalicem :D


U plusu smo s njim 15 mil i malo više, dobar posao. Dobar igrač, mogli smo i više dobiti da nismo tu opciju otkupa za te pare stavili. Ali sve u svemu dobro
I baš mi je žao što je odbio igrati za Hrvatsku repku. Razumijem ga pošto marketinški i navijački mu je ovo bolje, čak i za klub je bolje.
Ali što se tiče rezultata mislim da bi u Hrvatskoj repki imao dobre šanse do nekog rezultata.
Naravno i zato Å¡to sam Hrvat bilo bi mi drago, ali nema veze
Zamislite Hrvatsku s njim na Euru, opet bi bila dark horse natjecanja, mogli bi daleko. I ovako smo dobri ali on bi donijeo dodatnu dimenziju
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Christian Pulisic (2019-2023, 98 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...