Jump to content

Christian Pulisic (2019-2023, 98 nastupa)


Recommended Posts

Ma njega samo da povrede zaobidju. I dalje tvrdim, nas najtalentovaniji igrac i kada je u formi najbolji. Pulisic iz prosle sezone i Mount iz ove sezone bi pravili dar mar. A tu su i dalje Havertz koji je sve bolji i bolji, Ziyech koji se trazi, Werner... pa valjda i on prokine vise. Al kako god, nadam se da ce Pulisic vratiti formu iz prosle sezone jer taj Pulisic je skoro pa nezaustavljiv.

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno ne znam ni kako nešto da se planira sa tim mladim igračima kad ti jednog trenera otpustiš, ovom sledećem daš ugovor na godinu i pol (ako sam dobro ispratio)

 

ovo pišem nevezano za Pulišića, o kome na stranu ovo, imam visoko mišlenje kad je talenat za fudbal u pitanju

 

meni se sve nekako čini da je navijačima Čelzija, ne volim da generalizujem, ali to ću sad da uradim, neka tiha patnja godinama i svake sezone, velika želja, ako ne i prva posle titule, to da mi napokon nekog mladog igrača razvijemo

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1371042609309884416

Razumem ja njega potpuno.
Sada je zdrav i spreman i zeli da igra, da bude starter.
Ako se ne uklopi u Tuhelov sistem najverovatnije ce otići. Bez frke, bez problema.
Pošteno i profesionalno.
Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji. Ali brate mili, nema jos puno do kraja sezone. Nek odradi pripreme, nek bude spreman makar 4-5 mjeseci u kontinuitetu i nek se bori. Lahko je odmah traziti izlaz i drugi klub. Ne znam, volio bih da ostane i da se izbori za prvih 11. Da ce mu biti tesko hoce, ali ne i nemoguce. 

Link to comment
Share on other sites

Ma cisto sumnjam da razmislja o odlasku nego eto cisto pisemo o njegovom ponasanju na terenu prije danasnje utakmice.

Mada treba razumjeti frustracije u neku ruku jer je u prosloj sezoni bio starter, a sada nije, ali opet sve je do njega.

Te price o odlasku su potezali novinari kao sto su potezali i za Ziyecha kada nije imao minutazu kakvu sada ima.

Link to comment
Share on other sites

Pa neće dobiti ništa odlaskom ako nastavi igrati loše, danas je bio ok, ali nije to to, u svakom slučaju njemu samom je u interesu da igra dobro, a kad bude igrao dobro igraće u prvoj, ne mislim da iko ima lično nešto protiv njega.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam postoji li igrač u timu koji ima zagarantovano mjesto u prvoj postavi. Nikad se ne zna koja će trojka igrati u napadu, bekovi se stalno mijenjaju, na sredini rotira onu trojicu. Odbranu ne mijenja često, ali ni tu ne bih rekao da je ikom išta garantovano.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam postoji li igrač u timu koji ima zagarantovano mjesto u prvoj postavi. Nikad se ne zna koja će trojka igrati u napadu, bekovi se stalno mijenjaju, na sredini rotira onu trojicu. Odbranu ne mijenja često, ali ni tu ne bih rekao da je ikom išta garantovano.


Neka on dostigne formu s kraja prošle sezone, da vidis kako ce biti instant beton u prvoj postavi.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • reLo changed the title to Christian Pulisic (2019-2023, 98 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...