Jump to content

Fikayo Tomori (2015-2021, 27 nastupa)


Recommended Posts

Pise se da je Milan aktivirao onu klauzulu u ugovoru, tako da to je to, steta, iako me nije impresionirao dok je igrao pod Lampardom, imao je dosta prostora za napredak, zao mi je sto nije dobio priliku da saradjuje za Tuchelom. Dobro bi nam dosao pogotovo ako nastavimo sa trojicom pozadi, ne mogu Rudi, Silva, Christensen, Zouma i Azpi da izguraju celu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš htio napisati kako se Milan utišao oko svega toga te kako se ne piše ništa. Ne znam do kada imaju pravo na otkup i to mora biti u ugovoru, ne mogu se vječno dvoumiti. Nadam se da će ispasti cigani te da ga neće pokupiti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • reLo changed the title to Fikayo Tomori (2015-2021, 27 nastupa)
  • 3 months later...

Uopšte me to ne iznenađuje. Tomori na klupi White nije ni pozvan u ekipu. White prvi na tabeli sa Arsenalom, standardan, igra iz sedmice u sedmicu. Tomori nosilac odbrane Milana, uzeli titulu, igra LŠ i opet su u vrhu...

I onda genije Southgate daje minute Shawu i Maguireu, ne znam koji onda kurac ide na utakmice i šta on gleda....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mnogo je teze igrati stopera u sistemu s 4 pogotovo kad su ti bekovi ovi koji njemu jesu u Milanu. To se vidi kad igras protiv Engleza. Njemu pase generalno sporiji fudbal u Italiji, jer ima brzinu i sasvim dobro cita igru. 

Sigurno da je on imao mjesta kod nas i bez razloga je otjeran od strane Lamparda.

Link to comment
Share on other sites

Šteta zaista, nije zaslužio ovaj crveni, nadam se da će mu makar poništiti malo suspenziju. 

 

Što se Southgatea tiče, smiješan trener, ne treba puno trošiti riječi vidi se sve po osvojenom... To što englezi svršavaju jer su došli do jednog finala i polufinala to je druga stvar, sa onom ekipom igra im je za kurac

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kun Aguer0 said:

Šteta zaista, nije zaslužio ovaj crveni, nadam se da će mu makar poništiti malo suspenziju. 

 

Što se Southgatea tiče, smiješan trener, ne treba puno trošiti riječi vidi se sve po osvojenom... To što englezi svršavaju jer su došli do jednog finala i polufinala to je druga stvar, sa onom ekipom igra im je za kurac

Šta ovo pričaš, opanci ti se oznojili?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...