Jump to content

Frank Lampard


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Toliko o treneru koji gura mlade igrace.

Protiv kluba koji je u trecoj ili cetvrtoj ligi izvodi igrace iz prvog tima.


Toliko i o njegovom znanju, nema povjerenja u mladice, a kad ne moze da napravi igru sa prvotimcima, kako ce tek sa igracima koji ne igraju,

 

Link to comment
Share on other sites

A nisu ni naivni protivnici, isto mjesto i isto bodova ima Crawley koji je naguzio Leedsa. Ocigledno je dobro sto je malo jaca ekipa izasla na teren.

 

Tu je negdje i Newport koji igra produžetke sa Brightonom. Ali ipak naša druga postava bi po kvalitetu trebala biti tu negdje sa Brightonom i Leedsom, a treća bi i dalje trebala biti dovoljno dobra za takve ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Da nema povjerenja i da ga je strah stavljati mlade igrače nikad ne bi izveo na debiju u Premier ligi na Old Traffordu onaj sastav koji je izveo. Situacija je malo specifična trenutno, da nije prošao sigurno bi dobio otkaz. A ovi koji slabije igraju mu sigurno vise za vratom. Nisam ni ja bio zadovoljan sastavom, očekivao sam i priželjkivao više mlađih igrača, ali mogu da shvatim odluku.

Link to comment
Share on other sites

Prije bih rekao da je tada, protiv Manchestera bila specificna situacija. Mislim da se malo pogubio nas Frankie. Podlegao je pritisku medija i javnosti. Mladi igraci su ga doveli na mjesto na kojem je sada ( aludirajuci na to da smo na pogon mladica uzeli to 4to mjesto prosle godine). Nije ostao vjeran toj strategiji guranja u vatru mladica.
Mogu i ja da shvatim odluku ali nisam u potpunosti zadovoljan s njom.
Link to comment
Share on other sites

Vracas Rudigera iz mrtvih znajuci da je najveci debil medju igracima, a pri tome puno boljeg talentovanijeg i mladjeg Tomprija prodajes.
Vracas Jorginha, vratit ces ponovo i Christensena. Jos samo Kepa fali za potpuni uzitak.

Ali nije sve ni u igracima, sve je ovaj kriv.

Mislim da veca neznalica nije vodila klub.
Link to comment
Share on other sites

Ls nam bezi 9 bodova. Ako ne reaguju u roku od odmah cao ls. Cekate da nas lester odvali i da bude i vise? Ovo vec prevazilazi i granice bezobrazluka.

 

LŠ nam bježi 3 boda.. Leicester bi mogla biti utakmica na kojoj će se prelomiti sezona u našu korist. E sad da li pobjedom ili otkazom ostaje da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

"The first half we controlled the game even if we got a bit sloppy at the end. With 10 men, the challenge was could we take advantage of this, stay in their half and move the ball quickly. It wasn’t easy because they camped and they knew what they had to do."

Zašto ne kažeš da smo odigrali očajno, i da moramo puno bolje od ovog? Kakva kontrola prvog poluvremena, ovo ovo, prodavanje magle.
Link to comment
Share on other sites

Mislis na 3 boda od citija koji ima 2 meca manje od nas?
To za 10 kola moze da se sustigne al treba da imamo igru za to. A mi je nemamo.

 

Ako si već dodao Cityu tih 6 bodova, onda pređi na narednog koji nam bježi manje od tih fiktivnih 9.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Frank Lampard

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...