Jump to content

Frank Lampard


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

  • 2 months later...

Dobio otkaz u Evertonu. Nastavio je tamo gdje je stao u kod nas. Kad gledas Everton jednostavno vidis tim koji nema ni stil igre ni identitet, igraju neorganizovano odnosno kao da nemaju trenera. Ima tu svakakvih igraca, lose atmosfera i problema iz proslosti, ali on je samo jos vise gurnuo klub ka dnu.

U svakom slucaju zao mi ga je, a Evertonu kao Evertonu sad mogu da pozelim iskreno ispadanje iz lige.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, ker said:

Dobio otkaz u Evertonu. Nastavio je tamo gdje je stao u kod nas. Kad gledas Everton jednostavno vidis tim koji nema ni stil igre ni identitet, igraju neorganizovano odnosno kao da nemaju trenera. Ima tu svakakvih igraca, lose atmosfera i problema iz proslosti, ali on je samo jos vise gurnuo klub ka dnu.

U svakom slucaju zao mi ga je, a Evertonu kao Evertonu sad mogu da pozelim iskreno ispadanje iz lige.

moram priznati da se zadrzao puno duze nego sto sam ocekivao i sto je zasluzio.

 

poslije ovoga mozemo ga samo mi uzeti od vecih klubova. sljedeci tim ce sigurno biti championship. nije za njega trenerski posao, a kamoli da vodi uspjesno neki klub u premiershipu.

jednostavno razvikan lik zbog igrackih dana.

 

Link to comment
Share on other sites

38 utakmica vodio u PL, ekvivalent jedne pune sezone, i osvojio 35 bodova. Učinak za ispasti ili jedva se spasiti. Nije uspio ništa da napravi i zasluženo ide na biro rada. Ova ekipa nije za gornji dio tabele, ali nije ni za zadnjeg mjesta. Naredni trenerski posao vjerovatno MLS ili Championship, ako već želi da gradi trenersku karijeru.

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2022 at 8:46 PM, Wisey said:

Opet naguzen Everton, ovaj put popio 3 komada od Bournemoutha.

Lampard je zavrsio sve sanse za iole ozbiljnijom menadzerskom karijerom. Trebao je dati ostavku ljetos kad ih je ostavio u ligi.

Rekoh ja. 

Neka se batali menadzerskog posla da se ne bruka dalje. Nije to za njega. Nakon toliko utakmica i sada vec vise sezona, covjek i dalje nista naucio nije. 

Nije Everton neka ekipa, ali pravi trener sam odstupi kad vidi da ambicije kluba nisu realne. Tako je bilo s Di Matteom u Schalkeu,  a tako je trebao i Lampard ljetos uraditi.

Potpuno sam razocaran njegovim trenerskim "umijecem". 

Link to comment
Share on other sites

Jedino što može je da ode u Championship ili neku ekipu koja je stabilna i ima mjesta i finansija za napredak ali da se ne očekuje instant rezultat. Tu par godina da uhvati iskustva i svega pa ako napravi nešto kao trener napravi a ako ne onda će postati selektor Engleske repke kroz par godina

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bez obzira na to kakav je Frank trener, trebamo biti zahvalni covjeku jer je spreman da odradi ostatak sezone. Bruno ocigledno ne zeli da nastavi i drago mi je sto ne zeli jer ne znam gdje su njega nasli, uprava ocito zeli Nagelsmanna a znamo da on nece prstom maket do ljeta. Nije bas najbolja situacija ali ako ista imat cemo menadzera do kraja sezone, a do tad se mozda pojavi neka bolja opcija

Link to comment
Share on other sites

Frank se bas pokazao kao los trener. Imao je jednu solidnu sezonu u Derbyu i odlicna prva 3-4 mjeseca kod nas a poslije toga sve je uzasno bilo.

Al kakav god da je, bez obzira i na onaj prelazak u City na kraju igracke karijere, ipak je nas, jedna od najvecih legendi kluba i trebamo svi stati iza njega ako preuzme ekipu ponovo. 

Nadati se samo da je barem nesto naucio iz prvog mandata.

https://youtu.be/crqQEZwOXI0

Link to comment
Share on other sites

Meni je njega zao. Ne da ga sazaljevam vec sto uz sebe nije imao nekog ko ce mu reci ej batali menadžerski posao. Radi u Chelsea kao asistent i tebi i svima lepo. On je odličan kao trener za odredjene segmente igre (kreacija, napad) ali los kad je odbrana, taktika, disciplina.... On da sa ovim timom radi na napadckim segmentima procvetali bi. Ovako ce pojesti i sebe i nas. 

Po meni on i Teri u stafu kao uslov ko god da dodje i da im se daju bitna zaduženja. 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Frank Lampard

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...