Jump to content

Chelsea Balkan POTS


ker

Recommended Posts

Chelsea Balkan POTS - anketa

 

Pozdrav drugari, evo dok sam banovan odmarao i smarao se čitajući forum bez mogućnosti da se umiješam i posvađam sa nekim, pade mi na pamet nešto oko čega smo razgovarali pred kraj prošle sezone, a to je o pravljenju neke ankete za praćenje da bismo na kraju mogli imati uvid te samim tim lakše odabrali igrača sezone.

 

(Znam da ima slična tema, ali htio sam da ovo krenem ispočetka jer ne bi bilo baš prikladno da petljam tamo ovolike postove)

 

Znam da nas je par predložilo da to radimo preko Google Upitnika, ali poslije svih onih zbrka oko 12og i slično većina nas zaboravila na to pa rekoh da se posjetimo.

 

http://i.imgur.com/ZBA5e8z.png

 

Eh sad, problem je u tome što je sezona počela, a mi nismo krenuli sa tim pa ćemo na neki način morati nadoknaditi to, sad ko se koliko sjeća detalja sa pretdhodnih utakmica ne znam, ali sa obzirom da treba odabrati tri stavke vjerovanto i neće biti neki problem.

 

Odlučio sam napraviti te ankete za prethodne utakmice pa vi izglasajate. Rezultate svake ankete možete pratiti tako da ni to nije problem.

 

Može jedino biti problem to što sam isključio potrebu prijave kada se glasa tako da će besposlene osobe imati priliku da glasaju par puta, a to se može riješiti tako što ćemo vratiti google login i kraj. Jednostavno kada neko doda novi glas u tabelu dobijam sve informacije od vremena dodavanja glasa pa do ostalih detalja tako da će se vidjeti ako neko zloupotrebljava to.

 

Na kraju sezone ćemo napraviti presjek svih utakmica i dobiti igrače sa najviše glasova, prosječnu ocjenu tima i slično, naravno to može odraditi ko hoće, a mogu i ja, nije problem nikakav. Takođe kad budete glasali pogledajte da nema neka greška tj. da nisam zamijenio line-up jer sam igrače prepisivao sa vvhoscored (nemam “duplo v” nešto me jebe Fedora), a na listi imate igrače samo koji su igrali utakmicu pa može biti da sam nekog slučajno zamijenio jer sam sve ručno unosio. Ako neko želi da mi se priključi pa da podijelimo posao neka se javi, što nas više to ćemo lakše rasporediti posao i bukvalno ga nećemo ni osjetiti, jako lijepo bi bilo da na kraju sezone imamo finu anketu sa rezultatima o igri tima i najboljim/najgorim igračima, odnosno čisto mišljenje forumaša (ili ovih sa FB-a, ne znam ni kako ćemo dijeliti tj. ko će učestvovati u glasanju).

 

Ovdje ću naredati linkove od anketa pa kome se da neka preleti i izglasa, možda upali ovo što sam zamislio. (Imate tri opcije, najbolji, najlošiji igrač te igra tima). Prvo sam planirao namjestiti da upisujemo ocjenu za svakog igrača, ali to bi ispao cirkus jer bi svako morao da provede po pola sata na anketi. Ovako je jednostavnije, a i lakše je statistiku izvući na kraju sezone).

 

 

Chelsea - Swansea (08.08.2015) (Premier League) (D: 2:2)

 

Man City - Chelsea (16.08.2015) (Premier League) (L: 3:0)

 

WBA - Chelsea (23.08.2015) (Premier League) (W: 2:3)

 

Chelsea - Crystal Palace (29.08.2015) (Premier League) (L: 1:2)

 

Everton - Chelsea (12.09.2015) (Premier League) (L: 3:1)

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv (16.09.2015) (ICL) (W: 4:0)

 

Chelsea - Arsenal (19.09.2015) (Premier League) (W: 2:0)

 

Walsall - Chelsea (23.09.2015) (ECC) (W: 1:4)

 

Newcastle United - Chelsea (26.09.2015) (Premier League) (D: 2:2)

 

FC Porto - Chelsea (29.09.2015) (ICL) (L: 2:1)

 

Chelsea - Southampton (03.09.2015) (Premier League) (L: 1:3)

 

 

Screenshot primjera:

 

http://i.imgur.com/sZPmukF.png

 

**Ako vidite greške u imenima igrača, naslovima, postavama i slično recite da ispravim.**

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 148
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Svaka cast za prijedlog, predlazem da se ovako nesto uradi i za odabir forumasa godine kao sto sam predlagao prije u obliku anekete.

Glasao sam za sve i sjecam se svih utakmica i glasao sam po nekim svojim kriterijima sta mi se dopada a sta ne.

Link to comment
Share on other sites

Postavicu sve utakmice kad uhvatim vremena i skontam kako se mijenja grafikon jer ljudi ocigledno ne postuju tudji trud pa mi uniste citavu anketu.

 

Ovako izgleda kad izbacim Ivanovica sa ove zadnje:

 

S0HNnjo.png

 

A za ostale mozes vidjeti cim glasas pa pise "see previous responses"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo malo rezultata (utakmica sa Kijevom)

 

Odgovora:

 

oNl6KdQ.png

 

Rezultati za igru tima:

 

S9dWjee.png

 

Rezultati za najboljeg i najgoreg igrača. (Ima nebuloznih odgovara, ali tako je to kad svakava budala ima pravo da glasa)

 

00Mr8Ob.png

 

 

Tu je i lista slavnih: 

10xEk4E.png

 

I na kraju dodatna anketa od ovog puta, podrška treneru:

 

u8fJ9z6.png

Link to comment
Share on other sites

Glasajte za najboljeg i najgoreg (tekma protiv West Hama):

 

Link za anketu

Link za rezultate

 

ÄŒisto da i ovde stavim, kasnije mi lakÅ¡e kad imam sve ovde. 

 

EDIT - Mijenjam trenutno dizajn pa se nemojte zacuditi ako vidite jedno vrijeme rozu pozadinu, jebe me ovaj novi googel forms izgled.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...