Jump to content

Nogomet / Fudbal (generalna diskusija)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Abidal, Fabregas, Forlan, Muller, Eto'o...nitko od ovih igraÄa ništa nije uÄinio u 2011. godini i ne mogu shvatiti tko sastavlja ovaj popis.

TakoÄ‘er za trenera treba dobiti Klopp, to je po meni nedvojbeno...Guardiola nimalo ne utiÄe na igru Barce, a AVB je igrao u B klasi europskog nogometa.

AVB-ov Porto iz "B klase" bi razbio prošlogodišnji Chelsea a i dosta drugih većih ekipa na majušne komadiće ;)

Link to comment
Share on other sites

Volio bih da Forlan uzme, Äisto zato što mi je drag igraÄ.

Jbga, i meni je jedan od najdražih igraÄa otkad gledam nogomet, al realno, nije ništa napravio u 2011. godini, pa isto tako nije zaslužio ovaj trofej.

Volio bih da osvoje Xavi, Neymar, Suarez ili Ozil. Pa može i Ronaldo. Oni su ti koji su ga najviše zaslužili.

Link to comment
Share on other sites

Jbga, i meni je jedan od najdražih igraÄa otkad gledam nogomet, al realno, nije ništa napravio u 2011. godini, pa isto tako nije zaslužio ovaj trofej.

Odveo Urugvaj do titule prvaka Južne Amerike pored zvijezda i zvjezdica iz Brazila i Argentine ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gde drugde da otvorim ovaj topic.

Renomirani spanski fudbalski magazin "Don Balon" svake godine objavljuje listu najtalentovanijih, mladih igraca na svetu. Jedini uslovi za ulazak na listu su da se igrac bavi profesionalnim fudbalom, i da nije stariji od 21 godine.
Ova lista je jako cenjena u svetu fudbala, jer ovaj magazin, neretko ume da najavi velike igrace, u stvaranju.

Don Balon lista za 2011 god:

http://www.101greatg...ootball/114380/

Od igraca Celsija na listi se nalaze:
Lucas Piazon
Romelu Lukaku
Thibaut Courtois
te biser koga smo ispustili Fabio Borini, i igraci povezivani sa Celsijem Abel Hernandez, Kevin de Bruyne, Eden Hazard...

Link to comment
Share on other sites

HVala ti na ovom linku odlican je ...

Ima tu 6-7 vec "dokazanih" igraca dok se ostali trebaju tek dokazati ...

Iskreno za neke nisam ni cuo xD

Nema Josha ? :(

PO meni opet Barca ima dobru generaciju iako i na ovoj listi ima i dosta Rominih omladinaca (jedan od njih je i nas Miralem) ...

Samo nemogu da vjerujem kako su mogli pustili Borinia ?

Link to comment
Share on other sites

HVala ti na ovom linku odlican je ...

Ima tu 6-7 vec "dokazanih" igraca dok se ostali trebaju tek dokazati ...

Iskreno za neke nisam ni cuo xD

Nema Josha ? :(

PO meni opet Barca ima dobru generaciju iako i na ovoj listi ima i dosta Rominih omladinaca (jedan od njih je i nas Miralem) ...

Samo nemogu da vjerujem kako su mogli pustili Borinia ?

Nema na cemu ;)

I ja sam ocekivao Josha na ovoj listi, i malo sam iznenadjen time sto ga nema.

Sad ce Dubrovcanin da ponisti listu :D :P

Link to comment
Share on other sites

Vidjećemo ko će od ovih momaka postati igraÄ. Jedan Džeko je u godinama u kojima je sad Lukaku igrao u drugoj Äeškoj ligi i još je važio za 'kloca' što kažu Sarajlijice. :D Tako da ovo lista može biti relevantna i pouzdana, ali budućnost je pred nama i tek će se pokazati ko će uspjeti.

Link to comment
Share on other sites

Za par igraca na ovoj listi se vec sada vidi da ce biti top klasa, ostali su manje vise odlicni mladi talenti, a upravo ova lista pokazuje koliko je samo realan FM ovi igraci su i tamo najveci talenti bili i prije ove liste

ToÄno to, mada na FM-u nakon par sezona Billy Clifford ulazi u najuži izbor najboljih svjetskih igraÄa, a ovdje ga ne vidim, na ovoj fejk listi..

Link to comment
Share on other sites

Billy Clifford? Pa na FM-u on meni jedan od lošijih potencijala,isto ko i Todd Kane.Znam da nije tako u stvarnom životu, ali neznam kako tebi ulazi u taj najuži izbor.

Ja gledam trgaju se za njega svi, Arsenal, ManU, Barcelona...igra redovito prvu postavu u Chelseaju sa 24 godine...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...