Jump to content

Douglas Costa (Brazil, 1990)


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 113
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Al laze manga, dovoljno prelistat ovu temu da se vidi koliko se ulizivao i pokusavao iznudit transfer u Chelsea. Sad lafo prica on nas odbio, a preklinjao da ga uzmemo.

To sto smo promasili je drugi par carapa. :D

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

100%. Zato sam i stavio ovu njegovu izjavu.Znaci lik se bas ulizivao, davao izjave kako je Murinjo najbolji trener i da od malena navija za Chelsea.

Ne znam kako su nasi strucnjaci promasili sa Cuadradom ali dovoljno je pogledati 20 sekundi obojicu da se vidi razlika u kvaliteti.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ma problem je sto vecina kritikuje i pljuje bez osnove. Nije samo u pitanju Costa, ali jebiga mi smo samo forumasi...

Zalosno je sto u nasem klubu sjede obicne neznalice, koji su vjerovatno isto komentarisali. Ma sta ce nam jos jedan glupi camuga koji zna samo da trci, jos je toliko para... 

Link to comment
Share on other sites

Ma problem je sto vecina kritikuje i pljuje bez osnove. Nije samo u pitanju Costa, ali jebiga mi smo samo forumasi...

Zalosno je sto u nasem klubu sjede obicne neznalice, koji su vjerovatno isto komentarisali. Ma sta ce nam jos jedan glupi camuga koji zna samo da trci, jos je toliko para...

A hajd ga znaj jebati ga.. Bilo je i na ovom forumu odlicnih procjena igraca i "skautinga" boljeg nego sto Uprava odradi. Da smo se samo mi na forumu zajebali pa ne kazem, nego ovaj se nudio nasima ko kurva a oni nista.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...