Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

Guest ivanovic22

Radule će biti najbolji centar na prvenstvu! 

Zverina je nego je budala u glavi, valjda su ga malo smirili u Americi za godinu dana. :)

:D moj burazeru cim ovo pises nisi gledo utakmice protiv Bosne i Kanade :D 

lik ne moze protiv Elmedina Kikanovica da igra i protiv Kanadjana :D Uopste mi se ne svidja ova ekipa, od samog izbora igraca do igre. Osim Tea i Bogdana svi su ostali u kurcu. Bjelica umjesto sve vise i vise da napreduje on sve vise i vise nazaduje. Kakva nam je ekipa kad nam je najbolji centar Katic :D Ako ne ode Krstic na SP ne mora niko ic, no srecom sve reprezentacije osim Spanije dolaze u raspad sastavu.

Link to comment
Share on other sites

Sto posto Raduljica je dobar igrac,tj. ima predispozicije da bude jedan od boljih u Evropi,ali problem je glava.Lik je glup ka stup i zato nece napraviti nista vise od ovog sto je do sad(iako nije za odbacit ni ovo jer igra u NBA).

Inace meni se svidja sto Srbija ovako radi selekciju igraca,ima njih 3-4 iskusna i ostali su sve mladji igraci ,talenti koji tek trebaju da se iskristalisu na medjunarodnoj sceni.Cak sta vise ovo ce im dobro doci da se promovisu jos bolje i ne vjerujem da ce i na ovom svjetskom biti samo prolazna ekipa vec da ce ostaviti dobar trag.

Nazalost moja Bosna trpi velike probleme,osim Teletovica tri glavna igraca su povredjena,Djedovic,Nurkic i Wright.Sa njima trojicom bili bi itekako dobri mada mislim da ce i ovako proci kvalifikacije u grupi sa V.Britanijom i Islandom.

Link to comment
Share on other sites

Sto posto Raduljica je dobar igrac,tj. ima predispozicije da bude jedan od boljih u Evropi,ali problem je glava.Lik je glup ka stup i zato nece napraviti nista vise od ovog sto je do sad(iako nije za odbacit ni ovo jer igra u NBA).

Inace meni se svidja sto Srbija ovako radi selekciju igraca,ima njih 3-4 iskusna i ostali su sve mladji igraci ,talenti koji tek trebaju da se iskristalisu na medjunarodnoj sceni.Cak sta vise ovo ce im dobro doci da se promovisu jos bolje i ne vjerujem da ce i na ovom svjetskom biti samo prolazna ekipa vec da ce ostaviti dobar trag.

Nazalost moja Bosna trpi velike probleme,osim Teletovica tri glavna igraca su povredjena,Djedovic,Nurkic i Wright.Sa njima trojicom bili bi itekako dobri mada mislim da ce i ovako proci kvalifikacije u grupi sa V.Britanijom i Islandom.

Ako je problem glava i ako je toliko glup, onda zasigurno nema predispozicije da bude jedan od boljih u Evropi :) A druga stvar, otkud ti Wright u nasoj repki?? A koliko znam Nurkic je morao izabrat Denver prije repke, tako da od njega nista zbog toga...a ne kako ti kazes povreda...

Link to comment
Share on other sites

Ako je problem glava i ako je toliko glup, onda zasigurno nema predispozicije da bude jedan od boljih u Evropi :) A druga stvar, otkud ti Wright u nasoj repki?? A koliko znam Nurkic je morao izabrat Denver prije repke, tako da od njega nista zbog toga...a ne kako ti kazes povreda...

Pa mislio sam na fizicke predispozicije jer u kosarci za razliku od drugih sportova je 'fizika' dosta izrazenija i vaznija...a bilo mi mrsko pisati za Coopera i objasnjavati zasto on nije tu,ali uglavnom fali nam playmaker pa sam spomenuo Wrighta koji je ranije igrao...a Nurkic je povredjen,to jest umoran (koljena) i isao je tom parolom:bolje sprijecit nego lijecit,nema veze denver s tim(barem nema nista zvanicno).

Kako god,da su tu Djedovic,Nurkic i neki od playmaker-a,bili bi za klasu jaci i nosili bi se sa dosta boljim repkama,a sam upitnik o plasmanu na Euro bi bio udaren usklicnikom.

Link to comment
Share on other sites

Nije Å¡to mi je ortak, nego ima muda do poda! :D

Dečka nema cele utakmice, ĐorÄ‘ević isprobava petorke, nove akcije itd itd, dolazi kraj utakmice, Boca prvo rokne onu sa 8 metara trojku, i onda naravno u poslednjim sekundama opet pljune trojku! 

Jeste bila pripremna utakmica, ali se videlo da se svi trude i daju sve od sebe. 
Posebno mi se svidelo Å¡to nije bilo varnica i prepirki, samo par puta možda nekih sitnica ali to je sve bilo u žaru borbe. 

Živeli!

Link to comment
Share on other sites

Prošla sezona je bila poprilično zanimljiva, mislim na košarku u Srbiji.. :D
Bilo je svega, evo nekih najzanimljivijih scena :)

Vujošević vs Čović - trener Partizana protiv prvog čoveka KK Crvene Zvezde Telekom. Duel u TV emisiji, ne trpe se oni odavno... U ovom klipu su uvrede koje su govorili jedan drugom u emisiji

https://www.youtube.com/watch?v=IoZJ4gqqsZ4

Onda, Milan Gurović pička ciganska prodana... Odgurnuo igrača KK Partizan, Borisa Daloa bez razloga, zaradio isključenje i cela hala mu jebe sve redom, trener Partizana Vujošević pokušava da smiri razjarenu masu, glumeći spikera :P

https://www.youtube.com/watch?v=-GTMbOuJW8M
https://www.youtube.com/watch?v=EX0MNXT2fzg

Vujošević u afektu hvata Bogdanovića za vrat, gubimo 19 poena od FMPa, Bogdan bezveze pravi tehničku grešku i isključenje..

https://www.youtube.com/watch?v=NCAiKyi5deQ

Delije Vujoševića gađaju pirotehnikom, on odglumio da ga je pogodilo :D Kraljina, Grobari pevaju: jebi Dule glupe cigane

https://www.youtube.com/watch?v=zqitIol2trA

Delije gađaju bakljama igrače Partizana koji slave pobedu sa Grobarima, Grobari uzvraćaju istom merom, ludlio je bilo

https://www.youtube.com/watch?v=XKVq58xwgLU
https://www.youtube.com/watch?v=K14dl479HJU

Šlag na tortu: Tuča igrača Parizana i Crvene Zvezde Telekom
https://www.youtube.com/watch?v=rtajRSygBcI



Ovo je samo jedan deo tih ludih scena, bilo ih je mnogo više.. nmg sada


 

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Sve je  manje i manje vremena do pocetka SP-a u kosarci. Glavni favorit je i dalje Amerika ali po meni Spanci ako uspiju doc do finala mogu napokon savladat Amerikance.

 

u grupi A Spanija je izrazit favorit i ocekujem maksimalan ucinak, ocekujem da Brazil zauzme drugo mjesto u ovoj grupi a da  se Srbija i Francuska bore za to trece mjesto,iako i jedni i drugi odavno gori po rosteru nisu bili. Srbija ima okosnicu tima a to su Bogdan, Teo i Krle,ako oni ne igraju dobro ostali ne moraju ni igrat.Katic je po meni trenutno jedini centar , Radodajka je mrtva debela kobila koja moze punit jedino nesretnike manje od sebe,Stimac je momak koji se bori ali koji nema kvaliteta da igra u reprezentaciji takvog renomea,mladi Jovic ofanzivo nije neki ali je defanzivno  odlican, Bjelica je vise basketas nego kosarkas, o Simonovicu i da ne pricam.Spanija je u najace sastavu i na pripremama su zabiljezili sve pobjede, Brazil ima jaku prvu petorku i tanku klupu , Francuska osim Batuma i Lovernja nema trenutno nikog da je u formi, na centarskoj liniji su skroz tanki, a ni u bekovskoj nisu nista posebno, za Iran znam samo da imaju jednog NBA igraca i da je u Iranskoj ligi igrao Vranes :D Egipat je totalni autsajder
 
u grupi B ocekuje se totalna dominacija Hrvatske koja ima odlican sastav samo treba to da iskoriste i da ne forsiraju samo usnicu Sarica nego i ostale mocne igrace kao sto su Bogdanovic, Simon, najveci Hrvatski talenat Hezonja , Tomic i ostali momci. Tu su i Grci koji bi trebali sa Porto Rikom da se bore za to drugo mjesto, Grci ne idu u nekom jakom sastavu ali su uvjek nezgodni, PortoRiko ima dosta starih iskusnih igrac,dok pomeni Argentina ide kao cetvrta jer su u totalnom raspadu, pogotovo zbog ne igranja Djinobilija a jos su i stari, nema mladih igraca 

 

 u grupi C SAD sa maskimalnim ucinkom i velika borba Turske, Novog Zelanda, Finske i Ukrajine za prolazak, realno ni jedna od te 4 reprezentacije nema jak roster, ali se ocekuje da Novi Zeland koji ima sjajnog Penija i Vebstera uz cudni sastav Turske i Finsku prodju dalje

 

grupa D je totalno rasulo, imaom Sloveniju koja ide na Sp u veoma slabom sastavu ali ipak predovdjena sa bracom Dragic moze necemo da se nada , Litvanija sa cudnim sastavom predvodjena bracom Lavrinovic  i gorostasom Valancijunasom bi trebalo kao prva da prodje ovu grupu ,tu su jos Australija i Angola kao realni timovi za prolazak

 

Inace ovaj drugi dio kostura je totalno slab i ako ni prvi po rosterima nije neki , ni sistem takmicenja mi se ne svidja jer je napravljen za finale Spanija - SAD 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...