Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

I zato što su mi ekipe ko Lakersi prave reality show od sporta, baš mi se to ne dopada.

James i AD jedini nomalni i Howard eto, ovo ostalo sve smećari


Mada mi i James ide na kurac, stalno gleda sudije, traži faul i sere ali kad ti on uvali lakat u zube onda je u redu i plus se Lakersi naÅ¡li 

žaliti na suđenje u finalu, to je kao da se United počne žaliti na suđenje

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

180299984_2838372916384594_1444459928828

 

Izvuklo danas grupe za Eurobasket koji je pomjeren za sljedeću godinu. Bosna (i Hercegovina) ima šanse za proći grupu jedino ako hemija u ekipi bude savršena, a neka od ove 4 jake se raspadne. Hrvatska je dobila idealnu grupu za proći dalje, imaju 3 slabije reprezentacije i dvije protiv kojih će igrati jako ozbiljne utakmice. Srbija je dobila prelaganu grupu, što nekad zna imati i negativan uticaj. Na prošlom svjetskom su u grupi nabijali po 40 razlike protivnike i kasnije se nisu dobro proveli.

Link to comment
Share on other sites

Mi nemamo nikakve sanse za prolazak dalje pa ni teoretske, sve i da ne budu igrali NBA igraci ni tada nemamo ni priblizan sastav nositi se sa ovim gore reprezentacijama. Prognoziram da cemo pobjediti samo Mađarsku.

 

Iznenaditi ove gore protivnike jedino mozemo po onoj dobroj staroj fori ako se ne pojavimo na utakmici.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prati li iko Aba ligu?

 

Vidim sad CZV ispustila prednost. Uvijek se useru kad dođu u Podgoricu.

 

Inače mi je Budućnost iz nekih razloga jako nesimpatičan klub, ima ih dosta takvih, npr. i Igokea isto.

Link to comment
Share on other sites

Ja navijam za Buducnost od malena, ali Zvijezda je jaca tkd mislim da ce osvojiti. Zanimljive su bile utakmice.

Prije dok sam pratio sjecam se da su te utakmice u Podgorici bile opsti cirkus. Ja sam nekad navijao za Zvezdu, ali mi je izlapilo to, previse politike u domacem sportu pa nisam previse motivisan da to pratim.

 

U svakom slucaju moze to i Buducnost uzeti, ipak jedna odlucuje sve.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Moram da napišem par rečenica o Sloveniji i ovom što rade. Nevjerovatni su i navijam za njih na svakoj utakmici. Ekipa je sastavljena od Dončića i nekoliko igrača koji su solidni euroligaški igrači ili čak ispod toga. Čančar igra u NBA, ali uđe 5 minuta i zabije 2 poena. Najviše igrača im igra ABA ligu. Ali kada igraju za reprezentaciju, svi izgledaju kao NBA all-star igrači. Svakog protivnika nadskakaju i na svakoj utakmici neko drugi od "ostalih" iskoči i zabije skoro 30 poena. Po igračkom kadru su slabiji od Hrvatske i Srbije i mnogih drugih, ali evo ih na pragu zaslužene medalje. Igraju najbolju košarku na Olimpijskim igrama. Svi bi se trebali ugledati na njih, posebno zemlje u okruženju.

 

I još nešto. Kad bacam papir u kantu za smeće uvijek vičem PREPELIIIČ.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ih protiv Spanije, odlicna je tekma bila stvarno. Lijepo igraju Slovenci nema sta, i meni su simpaticni. Steta sto se Dragic oprostio poslije proslog takmicenja. S druge strane otisao je na najbolji moguci nacin poslije zlata na Euru.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Košarka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...