Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Ne postoji točna definicija pedofilije, ali po zakonu pedofilija je ako se radi o djevojci koja ima manje od 16 godina, jer kad osoba napuni 16 godina tada je u pitanju viši maloljetnik/maloljetnica, te je seks legalan. Ali ispod 16 godina svaka osoba se smatra djetetom, a radnja seksualnog općenja s takvom osobom se naziva pedofilija jer cura ispod 16 godina nije sposobna da rasudi seksualnu zrelost i želju.

 

Tako je u Obiteljskom zakonu FBiH, Porodičnom zakonu RS i Kaznenom zakonu BiH, kao i u kaznenom pravu UK. Zato je Johnson sjeban jer je bio s curom koja nema ni jebenih 16 godina, već je imala 15.

 

 

 

Ali hajde da ne offtopičarimo, jeste li vidjeli kako Leicester izgubi? Zgadio mi se život kada je klub pedofilčine Voajera zabio gol za pobjedu u 95-toj puuu.

Link to comment
Share on other sites

Kae nije samo pedofil, on je pedofil profesionalac :D Cak je upoznat i sa zakonima, da ne bi fasovao robiju kojim slucajem :D

 

Ocekivao sam da ce Lester da izvuce barem nereseno, ali ljudi su se uplasili. Neki dan su satrli ekipu Sitija po terenu, a sada su dopustili Arsenalu da ih sabije u sesnaesterac i na kraju platili cenu. 

 

Sve sto su do sada uradili uradili su na drskost i hrabrost, tako da sam iznenadjen danasnjim pristupom...

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji točna definicija pedofilije, ali po zakonu pedofilija je ako se radi o djevojci koja ima manje od 16 godina, jer kad osoba napuni 16 godina tada je u pitanju viši maloljetnik/maloljetnica, te je seks legalan. Ali ispod 16 godina svaka osoba se smatra djetetom, a radnja seksualnog općenja s takvom osobom se naziva pedofilija jer cura ispod 16 godina nije sposobna da rasudi seksualnu zrelost i želju.

 

Tako je u Obiteljskom zakonu FBiH, Porodičnom zakonu RS i Kaznenom zakonu BiH, kao i u kaznenom pravu UK. Zato je Johnson sjeban jer je bio s curom koja nema ni jebenih 16 godina, već je imala 15.

 

 

 

Ali hajde da ne offtopičarimo, jeste li vidjeli kako Leicester izgubi? Zgadio mi se život kada je klub pedofilčine Voajera zabio gol za pobjedu u 95-toj puuu.

Svako dijete koje ima navrsenih 16 godina moze podnijeti zahtjev za sklapanje braka(podnosi zahtjev sudu) tako da maloljetnikom se smatra dijete koje nema navrsenih 16 godina, pedofilija je otprilike do 15 godina, mada to tumaci svako kako zeli.

 

Evo jedna od mene: Koja je razlika izmedju pedagoga i pedofila? Pedofil stvarno voli djecu :).

Link to comment
Share on other sites

Postoji tacna definicija pedofilije, i pedofilija nije to cae :D Samo sto zakoni se donose kako je nekome kurcu cejf :D

 

Ja kažem kako je po zakonu - seks sa djevojkama ispod 16 godina je zabranjen jer su niže maloljetnice, dok sa djevojkama iznad 16 godina nije zabranjen (uz njihov izričiti pristanak) jer su više maoljetnice. Tako je u BH pravosuđu, i u HR i u UK (ne znam kako je u Srbiji).


Cae nekog proziva za pedofiliju? :-?

 

Što da ne, ipak sam ja student prava (koji vuče građansko bruku godina haha) ali aBd i aSAp ja ću završiti pravo i raditi u advokaturi - poznavanje zakona je važno za karijeralni uspjeh. A evo i ovo što Zema piše je točno. Osobe sa 16 godina su viši maloljetnici i imaju pravo i stupati u brak i imaju djelimičnu poslovnu sposobnost.


Nego Å¡to smo se ove teme svezali, jeste li vidjeli kako je Liverpool 6 komada zabio?

Link to comment
Share on other sites

http://www.skysports.com/football/news/11675/10168010/mauricio-pochettino-says-tottenhan-fans-can-dream-of-premier-league-title-after-man-city-victory

Poketino posle pobede nad Sitijem, o navijačima, šansama za titulu. Nego, ako neko bude čitao, neka mi objasni kako to da nije rekao kako je ON taj koji je stvorio ovu ekipu i kako je ON zaslužan za njihov plasman na tabeli...

Nemoj Romane da mi se zajebavaš sa šarlatanima iz Italije, daj čoveku posao koji zaslužuje.
Link to comment
Share on other sites

http://www.skysports.com/football/news/11675/10168010/mauricio-pochettino-says-tottenhan-fans-can-dream-of-premier-league-title-after-man-city-victory

Poketino posle pobede nad Sitijem, o navijačima, šansama za titulu. Nego, ako neko bude čitao, neka mi objasni kako to da nije rekao kako je ON taj koji je stvorio ovu ekipu i kako je ON zaslužan za njihov plasman na tabeli...

Nemoj Romane da mi se zajebavaš sa šarlatanima iz Italije, daj čoveku posao koji zaslužuje.

Veoma je raealno da nam dodje ako osvoji titulu u pl, inace nema sanse

Link to comment
Share on other sites

Veoma je raealno da nam dodje ako osvoji titulu u pl, inace nema sanse


Misliš da će Junajted čekati toliko?
Sam Aleks Ferguson je nedavno izjavio da je Poketino najbolji trener u ligi. Dakle debelo su zagrizli. ÄŒak verujem da im je i prvi izbor.
Jedino Van Gal može da nas spase, da toliko zabrlja da ne mogu da ga istrpe do kraja sezone i posegnu za Murinjom.
Link to comment
Share on other sites

Misliš da će Junajted čekati toliko?
Sam Aleks Ferguson je nedavno izjavio da je Poketino najbolji trener u ligi. Dakle debelo su zagrizli. ÄŒak verujem da im je i prvi izbor.
Jedino Van Gal može da nas spase, da toliko zabrlja da ne mogu da ga istrpe do kraja sezone i posegnu za Murinjom.

 

A na šta to misliš? Pa Mourinho će u United. To je gotova priča sad ;-)

Dosta o pedofiliji, tužiće nas :D
A i mrzi me da brišem...

 

Izvini tužit na osnovu čega, zbog čega? Prićamo o tome kako su pravna, poslovna i deliktna sposobnost uređene pozitivinopravnim normama u određenim zemljama po pitanju dobi. Čisto profesionalno :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...