Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Pa prije samo 3 mjeseca su lutali sedmicama bez menadzera i trazili, ne znam sta se promijenilo u odnosu na to vrijeme pa su sad dogovorili Contea? Mora da je Conte malo kenjao ljetos pa se predomislio.
Vidjecemo dokle ce to trajati dok se ne pocne zaliti u medijima kako nema igraca, kako mu ne daju za transfere i slicno.
Link to comment
Share on other sites

Pa prije samo 3 mjeseca su lutali sedmicama bez menadzera i trazili, ne znam sta se promijenilo u odnosu na to vrijeme pa su sad dogovorili Contea? Mora da je Conte malo kenjao ljetos pa se predomislio.
Vidjecemo dokle ce to trajati dok se ne pocne zaliti u medijima kako nema igraca, kako mu ne daju za transfere i slicno.

Velika je razlika jer Totenhemu i Levyu sad gori pod nogama. Preplatice Contea i vise nego sto zasluzuje ili sto su mu davali ljetos, obecace mu da ce mu vec u januaru dati pare za nove kupovine i povrh svega toga manji mu je pritisak sad nego da je poceo sezonu na pocetku.

Sad i da se ne plasira u top 4 nece mu niko zamjerit.

 

Jebo majku, citam na drugom forumu Arsenal se nada da ce dovesti Rice-a. Pa majku vam jebem retardiranu, ne mozemo ga mi, United i City dovesti a oni se nadaju. 

Link to comment
Share on other sites

Pa prije samo 3 mjeseca su lutali sedmicama bez menadzera i trazili, ne znam sta se promijenilo u odnosu na to vrijeme pa su sad dogovorili Contea?.

 

PARE

 

Jebo majku, citam na drugom forumu Arsenal se nada da ce dovesti Rice-a. Pa majku vam jebem retardiranu, ne mozemo ga mi, United i City dovesti a oni se nadaju. 

 

Vic godine, njihov domet je Bambi Lokonga

Link to comment
Share on other sites

Velika je razlika jer Totenhemu i Levyu sad gori pod nogama. Preplatice Contea i vise nego sto zasluzuje ili sto su mu davali ljetos, obecace mu da ce mu vec u januaru dati pare za nove kupovine i povrh svega toga manji mu je pritisak sad nego da je poceo sezonu na pocetku.

Sad i da se ne plasira u top 4 nece mu niko zamjerit.

Konte mi nije drag kao covjek ali jedan veliki strucnjak, rodjeni pobjednik. ÄŒovjek zivi fudbal 0/24. Ne bih se slozio to vezano za pritisak, nije on covjek bez muda, vjeruje u svoj rad. Sada mi nema logike da dolazi kada je Tottenham vec izgubio sanse za titulu, a i Top 4 je upitan. Borba za Top 4 mi nije rang Kontea i on sam to zna. Pa sam je on izjavio da ne zeli timove u sred sezone. Nije to Hiddink da dolazi gasiti pozar.

Ali opet, mozda mu je dosadno bez fudbala. Ja da sam on sacekao bi bolju priliku (citaj MUFC).
Link to comment
Share on other sites

Da se pita od govana ne moze praviti vidjet cemo sad kad Conte preuzme Tott. Nije isto voditi Inter i imati konkurenciju u vidu raspalog Juventusa i Milana, i trenutnog Liverpula, Uniteda, Citya i Chelsea. Takodjer i kad je Chelsea preuzeo, stvarno svaka mu cast na svemu sto je uradio ali je i tad konkurencija bila mnogo slabija. Liverpul i City takodje u rebuildingu, tek dosli treneri, nisu ni imali neke toliko dobre igrace kao sto sad imaju. Bice Conteu u Totenhemu pravo zajebano izboriti top 4 a o tituli moze samo sanjati.

Link to comment
Share on other sites

Strasan posao Tottenhama, bice opasan tim, sreca pa smo prebrinuli gostovanje tamo. A i bolje da bude u Tottenhamu nego u Unitedu, u Unitedu bi bilo strasno, ovako ce 'samo' biti konkurenti za top 4.

 

Sad United nema ozbiljnog trenera kog mogu da dovedu, mogu opet da prosipaju bodove. :D

Link to comment
Share on other sites

pf, ne svidja mi se ovaj dolazak Kontea, ostao mi je drag trener, a Totenhem mi je nešto manje mrzak ali je ipak rival koga ne volim

 

i mislim da je pogrešan izbor, davaće oni njemu novac ali zna se ko je tata tamo, iskreno mislim da su trebali da istrpe Pocha na duže staze

Link to comment
Share on other sites

Ma bolje da je u Spursima nego u Unitedu. U Manchesteru bi imao više-manje formiran tim, a u Spursima ima vraškog posla za odraditi. Trebat će tu vremena i truda. A na kraju kada se sve završi ne vjerujem da će nešto posebno i ostvariti.

 

Btw.  

 

https://twitter.com/premierleague/status/1455459702398144513

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...