Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Pretjeruje se s kritikama prema Maguire. Čovjek je odigrao vrhunski EURO, igra je i prije u Leicesteru, to što je Unitedu loš je rezultat općenito loše obrane. Nije najbolji ikad stoper ali je itekako solidan stoper za top razinu u ekipi koja je dobro organizirana što United nije
Link to comment
Share on other sites

On je neinteligentan igrač. Napravio je 5-6 kikseva na zadnje dvije utakmice ne zato što je loš, nego zato što je glup. Nabili su mu ogromnu cijenu i porede ga sa Van Dijkom. Da su ga doveli za 40 miliona pričalo bi se da je dobar transfer.

 

Treba izračunati koliko bismo mi imali da smo umjesto Kepe uložili u bitcoin.

Link to comment
Share on other sites

Evans protiv Arsenala i Laporte protiv Crystal Palacea su napravili skoro identičan prekršaj danas. Evans je dobio samo žuti, a Laporte je dobio crveni. Iako nam je dosta pomogao ovaj crveni za Laportea, mislim da je strogo dosuđeno.

 

Inače super kolo za nas. Liverpool kiksao protiv Brightona, a City izgubio protiv Palacea. Najvažnije od svega je da smo mi pobijedili. Svaki kiks protivnika se mora iskoristiti jer ih neće biti puno.

Link to comment
Share on other sites

Ole je danas promjenio formaciju na 3-5-2 i djelovalo je to poprilicno bolje. Opet Totenhem je u jos vecem kanalu pa onda i nisu neko mjerilo.

Upravo to Tottenham je u tolikom kanalu da ova pobjeda i nije toliko iznenađenje...

 

Nisu ljudi uspjeli iskoristiti ovakav momenat, nakon što je United na Old Traffordu razgužen sa 5 komada, nakon što je samopouzdanje čitave ekipe i navijača poljuljano, oni su izasli na teren kao obični bezidejni jadnici. Standardno su dosadni i ne znaju napraviti ni jednu jebenu šansu, ne znam uopšte šta rade na treningu, čemu se nadaju, da će Kane primiti loptu na 30 metara od gola nekako se okrenuti i zabiti sa 25 ili da će Son pretrčati čitavu ekipu... bezidejno, bez muda, bez rizika, očajno, jedna od gorih ekipa. Gori su od onog Uniteda prošle sedmice...

 

 

Olie je ovo uradio odlično, vidio gdje ne štima, odbrana, to učvrstio maksimalno u napad gurnuo kvalitet i iskusnjare i hvatao na kontre i polukontre, masterclass Ronalda kod prva dva gola, finish i asistencija fenomenalni. Kod trećeg gola odbrana Tottenhama zaspala skroz, nikad laksi gol za Rashforda

Link to comment
Share on other sites

tek sad vidim ovu zajebanciju Palasa protiv Sitija kod drugog gola  :hail:  ljudi se dodaju, na kraju ovaj naÅ¡ zavrÅ¡ava hirurÅ¡ki precizno od stative  :hljeb:

 

adi, gde ti je taj faul Evansa, jedino da pregledam MOTD, vidim da je Laport obema rukama vuko Zahu na zemlju, ali ne vidi se cela akcija, dal je bio zadnji igrač

Link to comment
Share on other sites

Liverpul je juce bio zreo da izgubi mec. Pogotovo u drugom poluvremenu, Brighton je bio nadomak preokreta. Potter je bas dobar trener, milina je gledati Brighton sa njim na celu.

Dolaskom Cucurele i oporavkom Lampteya, oni imaju vrhunske WB igrace, takodjer u odbrani Dunk, Duffy i Burn su sasvim solidni.
O Bissoumi ne treba trositi rijeci a Trossard je igrac koji uz Bissoumu moze komotno igrati u nekoj od top 5 ekipa premiershipa.

Zaista zanimljiva ekipa. Drago mi je sto konacno imaju malo i srece za razliku od prosle sezone.
Link to comment
Share on other sites

 adi, gde ti je taj faul Evansa, jedino da pregledam MOTD, vidim da je Laport obema rukama vuko Zahu na zemlju, ali ne vidi se cela akcija, dal je bio zadnji igrač


U prvom poluvremenu, poslije gola, prekršaj nad Aubom, negdje na sredini terena, zadnji igrac odbrane. Vjerovatno zbog toga sto se desilo daleko od gola pa su isli na to da bi Aubu stigao neki drugi igrac.
Medjutim ista situacija sa Laportom pa je pocrvenio.
Link to comment
Share on other sites

Liverpul je juce bio zreo da izgubi mec. Pogotovo u drugom poluvremenu, Brighton je bio nadomak preokreta. Potter je bas dobar trener, milina je gledati Brighton sa njim na celu.

Dolaskom Cucurele i oporavkom Lampteya, oni imaju vrhunske WB igrace, takodjer u odbrani Dunk, Duffy i Burn su sasvim solidni.
O Bissoumi ne treba trositi rijeci a Trossard je igrac koji uz Bissoumu moze komotno igrati u nekoj od top 5 ekipa premiershipa.

Zaista zanimljiva ekipa. Drago mi je sto konacno imaju malo i srece za razliku od prosle sezone.

Treba im napadac pod hitno, bolji od Maupaya.

Link to comment
Share on other sites

Fabrizio Romano:

Talks ongoing between Daniel Levy, Fabio Paratici and whole Tottenham board to decide on Nuno Espirito Santo’s future, under discussion. He could be sacked but no decision made yet - and it’s gonna take some hours. ⚪️ #THFC
Link to comment
Share on other sites

Šta je sa ovom Aston Villom? Dobro su krenuli, onda su prebacili na 5-3-2 da bi mogli Watkins i Ings igrati zajedno i više nikog nisu pobijedili. Sad su vratili na 4-3-3 i opet ništa.

 

Fabrizio Romano:

Talks ongoing between Daniel Levy, Fabio Paratici and whole Tottenham board to decide on Nuno Espirito Santo’s future, under discussion. He could be sacked but no decision made yet - and it’s gonna take some hours. ⚪️ #THFC

 

Vjerujem da su u medijima kandidati za novog trenera: Conte, Ten Hag, Pirlo, Lampard, Fonseca, Gerrard i Howe.

Link to comment
Share on other sites

Liverpool kući ima Atletico Madrid. West Ham je prošle sezone veliki procenat bodova osvojio protiv "manjih i srednjih" klubova, a nisu se nešto proslavili protiv najjačih. Bila je tabela PL bez "superligaša" i po njoj je West Ham bio ubjedljivo prvi. Prema tome bliži sam x2 prognozi.

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite da li West Ham moze naredno kolo uzeti koji bod Liverpulu? Igraju na domacem terenu i u naletu su od 5 uzastopnih pobjeda ako se ne varam.

Ja tipujem na 1x.


mislim da ce ih dobiti west ham, ovi su u dobrom zaletu, mada s druge strane liverpool bas ima efikasan napad.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...