Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

postoji ona izreka"s kim si takav si" i to se pokazuje tacnim.Moyes je sve ove godine bio pravi gospodin u Evertonu i bio primjer ostalim trenerima ali ocigledno da je Manchester Utd za njega velika stvar i nebi me cudilo da postane kao Ferguson.


Misli si mi procitao. Jako sam postovao Moyesa dok je trenirao Everton sve ove godine, odkad sam poceo pratit Chelsea i Premiership je bio tamo. Ali otkad je presao u manure, svakim postupkom mi padne u ocima.

Sent from my calculator using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Shearer: "Jose Mourinho je razlog zašto sam uvjeren da će Chelsea biti prvak ove sezone. Iz razgovora s nekim igračima Chelseaja sam shvatio koliko im znači ovaj povratak Mourinha. Oni su automatski postali pobjednička družina koja će otići do kraja."

 

Moje misljenje:

1.CHELSEA

2.Man City

3.Man Utd

4.Tottenham

5.Arsenal

..

..

..

..

Link to comment
Share on other sites

Maloprije pogledah emisiju prije  pocetka tekme i kaze komentaor da su zbog novih pravila FA koji su koliko sam ja shvatio potpisale i ostale televizije vise nece biti u stanju zbog takvog ugovora da prenose utakmcie subotomu 16 na svojim glavnim kanalima, podrazumjeva se sport klub, sport klup plus i prime nego da ce prenositi jednu glavnu a da ce na Sport klub 2, 3 , 4 i biti prenosi. Moram priznati da mi ovo sa ugovorom bas ne pije vodu vjerovatno nemaju love pa nam mazu oci, nista onda vec sutra cu se poceti raspitati za Sport Klub paket. Ako neko zna neka mi se javi.

 

Bas dobra utakmica Liverpool Stoke, iznenadjujuce dobar Liverpool iako su bili dobri na  pripremama nije se ovakva igra ocekivala, treba reci i da je Stoke los ali ne i iznenadjujuce los, napisao sam vec negdje da njih ocekujem u opasnoj zoni ovo godine.

 

Pullis je znao postaviti odbranu ovaj ne zna, mislim da su izabrali najgore moguce rjesenje za covjeka koji ce od Stokea stvoriti repektabilnu ekipu sa drugacijim stilom igre. Sto prije ode, to su vece sanse za Stoek da opstane.

Inace posto sam upoznat sa kvalitetima uvazenog goposina Hughesa odigrao sa 2 4, golova ( smijao mi se jaran kad sam mu pokazao tiket) iako su njihovi mecevi gootvo uvijek zavrsavali sa 0 0 prosto sam znao da je Stokeova odbrana sada suplja kao sir Hughesomna celu  sah mada je Liverpool bio dobar. Da su sve sanse ozbiljne koje su bile iskoristene bilo bi 5 0.

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

LFC rutinski igrom ali ne i rezultatom. Standardno zaseru pred kraj i padnu posljednjih 20ak minuta jer ih psiha jebe. Toliko puta su prosuli prednost u finisu tekme da sada po defaultu imaju kocnicu u psihi i sami usporavaju. Coutinho im je najbolji igrac vec sada. Igrali su leprsavo sa dosta sansi ali ovo je Stoke bez Pulisa sa najgorim trenerom. Vidjecemo ih u narednim kolima. Ovo im je prva pobjeda na otvaranju u posljednjih 5-6 godina. Trebaju spoznati rijec "konstantnost" pa se onda imaju cemu nadati.

 

Sto se tice Arsenala, bez brige samo, veliki majstor podvale je spremio vec nesto za presicu. Tipa kako je susa na jugu Dzibutija smanjila prinos psenice sto je dovelo do inflacije na transfer polju i narusilo sklad u kojem je Wenger naviknut da obitava i radi. In Wenger we trust !

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

reko sam ja,biće nešto od njega

 

Vidis mu na licu da je srecniji nego u Interu. Prijala mu promjena bas mnogo. Pitam se da li bi se isto desilo i Walcottu... U svakom slucaju, Rodgers je svakako jedno 5 nivoa iznad onog pozera Stramaccionija. Zalim svakog mladog fudbalera koji je morao raditi pod njim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...