Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Ma mogu srati koliko hoce,ali Premier Ligi nema nista ravno.Smijem se usiditi i reci da je bolje takmicenje od LS,ovamo je samo malo veci prestiz,nista vise.Koliko mi samo nedostaju subote i nedjelje auuu,cijelu sedmicu rmbacis da bi lijepo sjeo u nedjelju popodne i uzivao 90 minuta uz svoj omiljeni klub,ne pro cje nlji vo !!! Ali znate sta,ove godine je Mou jos tu,i evo kao sto pokazuje gore,ima da bude jos i nezaboravno.

 

Premier League,here we come !!!  :sal:

 

P.S. Cae svaka ti dala,ovo je najbolji intro definitivno PL od osnivanja,tacno digne covjeka,odmah se oraspolozim na sami pomisao Premier Lige,samo mi malo krivo pogledati Fergia i Mou gore a sad se nece nadmetati,ali sta je tu je.

Link to comment
Share on other sites

Ma mogu srati koliko hoce,ali Premier Ligi nema nista ravno.Smijem se usiditi i reci da je bolje takmicenje od LS,ovamo je samo malo veci prestiz,nista vise.Koliko mi samo nedostaju subote i nedjelje auuu,cijelu sedmicu rmbacis da bi lijepo sjeo u nedjelju popodne i uzivao 90 minuta uz svoj omiljeni klub,ne pro cje nlji vo !!! Ali znate sta,ove godine je Mou jos tu,i evo kao sto pokazuje gore,ima da bude jos i nezaboravno.

 

Premier League,here we come !!!  :sal:

 

P.S. Cae svaka ti dala,ovo je najbolji intro definitivno PL od osnivanja,tacno digne covjeka,odmah se oraspolozim na sami pomisao Premier Lige,samo mi malo krivo pogledati Fergia i Mou gore a sad se nece nadmetati,ali sta je tu je.

 

Hehe, ma najjača liga.

Link to comment
Share on other sites

Bio bi red da ponovo osvojimo ligu...ostvarili smo dugo ocekivani europski uspjeh u dvije godine osvojili smo Ligu Prvaka i Europa Ligu tako da ja mislim da bi se u sljedecoj sezoni trebali fokusirati na osvajanje lige.

 

Smatram da nam je glavni konkurent City jer oni realno imaju najjacu ekipu u engleskoj dok United bez Fergusona vise nikad nece biti onaj isti United kada su bili stvarno psihološki jaki i stizali rezultate u zadnjih 5-10 minuta.

Link to comment
Share on other sites

mi ako osvojimo titulu sa toresom u ekipi to će biti najveći uspeh u istoriji sporta

Torres is BACK!!! :P

Ako Torres ostane u Chelsea i ako ni pod vodstvom Mourinha ne uspije popraviti formu onda njemu nema pomoci.Pa pod vodstvom Mourinha cak se i Higuain nadavao golova.Mourinho je veliki motivator i trener tako da ako se Torres ni sada ne "probudi" onda je stvarno do njega.Ja ne mrzim Torresa ipak je on igrac Chelsea i bio bi presretan da sljedece sezone postigne 40 golova ali ako ne ide onda treba da napusti klub..

Link to comment
Share on other sites

I City planira proširiti stadion, sa 47 i po na 60 hiljada - kapacitet. Projekt je tek u početnoj fazi. Napomene radi, za otprilike godinu dana City bi trebao svečano otvoriti novi trening centar vrijedan 200 miliona funti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...