Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Pobijeda Uniteda čista ko suza jednostavno Van Persie covjek odluke...ali ono sto je mene iznenadilo to je "glupa" igra Swansea.Oni svaku akciju pokušavaju uljepšat i zato danas nisu došli do dobrog rezultata.Poceli su masovno dovoditi špance i njihova pas-igra je danas izgledala baš pasivno.Oni imaju brze i prodorne krilne igrace i to trebaju koristiti a ne igrat ono sto nisu u stanju..

Link to comment
Share on other sites

nisam impresioniran unitedom, kolko sam swanseaovom glupom igrom. united je dobio zasluženo, ali ovo je bilo skidanje gaća i prije utakmice. sam ulazak domaćina nije bio dobar, nisu iskoristili skoro pa nijednu priliku, a mogli su dakako. rekao bih da je swansea slabiji nego prošle sezone, stvarno ne vidim kako će se nositi s jačim ekipama uz ovakvu igru. moyesu se osmijehnula početnička sreća malo, neka, doć će vrijeme i kad će se viditi koliko je limitiran trener.

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Pobijeda Uniteda čista ko suza jednostavno Van Persie covjek odluke...ali ono sto je mene iznenadilo to je "glupa" igra Swansea.Oni svaku akciju pokušavaju uljepšat i zato danas nisu došli do dobrog rezultata.Poceli su masovno dovoditi špance i njihova pas-igra je danas izgledala baš pasivno.Oni imaju brze i prodorne krilne igrace i to trebaju koristiti a ne igrat ono sto nisu u stanju..

 

AKo je neko sposoban igrati igru kratkih pasova onda je to Swansea. Utakmicu su izgubili u roku od 5 minuta ocajnog postavljanja odbrane. Kasnije je skoro pa nemoguce uhvatiti scumovce cak i da ih vodis ti. Organizovano su se branili i kako je vrijeme prolazilo Swansea se i pomirio sa porazom. Jedva cekam da im uzmemo skalp na Traffordu. Daj 'vamo scum, daj odma' ! Nikad nisam sumnjao u nase momke bez obzira kojih 11 istrcalo i ko nas je vodio. Kakav scum, ne sjecaju se ni oni kad su nas dobili na pravdi Boga.

Link to comment
Share on other sites

AKo je neko sposoban igrati igru kratkih pasova onda je to Swansea. Utakmicu su izgubili u roku od 5 minuta ocajnog postavljanja odbrane. Kasnije je skoro pa nemoguce uhvatiti scumovce cak i da ih vodis ti. Organizovano su se branili i kako je vrijeme prolazilo Swansea se i pomirio sa porazom. Jedva cekam da im uzmemo skalp na Traffordu. Daj 'vamo scum, daj odma' ! Nikad nisam sumnjao u nase momke bez obzira kojih 11 istrcalo i ko nas je vodio. Kakav scum, ne sjecaju se ni oni kad su nas dobili na pravdi Boga.

Oni pretjeruju..

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Oni pretjeruju..

 

Pretjeruju tebi, ali danas su igrali onoliko koliko im je scum dopustio nakon sto su im na frku dali 2 komada. Prije toga su usli fino u utakmicu, diktirali tempo i trazili rupu u njihovoj odbrani a onda su sami sebe minirali. Ali to je stvar ukusa. Neko voli Jasara a neko Jay Z-a.

Link to comment
Share on other sites

Oni pretjeruju..

 

ništa ne fali njihovoj igri

 

ali šta možeš kad junajted ništa nije uradio,imali su eto jednu polu šansu do prvog gola i tolko,nakon toga,lopta stiže do van persija i tolko

 

biće dobar svonsi i ove godine,u to ne sumnjam,nek furaju svoj fazon,danas jbg nisu imali sreće


Ekipa ako ima igru onda ta ekipa mora biti spremna i na reakciju u slucaju negativnog rezultata..a tu reakciju Swansea nije imao.

 

to je već neko drugo pitanje,to si u pravu

Link to comment
Share on other sites

United ima taj specifican Fergusnoski pristup. Cim osete i najmanju naznaku panike u protivnickim redovima napadnu svim silama i obicno tako i rese mec, u tom nekom naletu koji cesto traje 15ak minuta... 

A i slazem se da Labudovi previse forsiraju pas igru. Mada, smatram da Laudrup nije budala, i da ce uvideti da preteruju :)

Link to comment
Share on other sites

Swansea se malo previÅ¡e ufurao u onaj nadimak Swanselona. Dosta komplikuju, viÅ¡ka pas kad treba zavrÅ¡iti, viÅ¡ka dodir kad treba zavrÅ¡iti... I mi smo tako proÅ¡le sezone, i to me straÅ¡no nervira. 

 

United je još pod inercijom Fergusona, to ti je ko kad se auto zahuka i ti pustiš gas al ono i dalje piči. E tako je sa Unitedom. Međutim, Moyes nije nimalo naivan trener. To odavno govorim. Zna on dobro kako se postaviti, mada će izazovi tek doći (već sljedeće subote ustvari :D ) Imaju tog Van Persieja, najboljeg centarfora lige, koji jednostavno lomi utakmice, osvaja bodove za njih. Dosta zavisi njihova budućnost od Rooneya. Ako on ode, mogla bi se priča okrenuti u našu korist. Vidjećemo.


PS. e ovog mi je lika nekako ipak žao

 

http://www.youtube.com/watch?v=7gSFEaI4HdA&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...